Home Altjóða luttøka Ungdómslandsliðið farið til Svøríkis

Ungdómslandsliðið farið til Svøríkis

by Hallur Holm

Í meðan oyggjaleikalandsliðið rokast við tær seinastu kappingarnar, er ungdómslandsliðið hjá okkum farið til Gøtuborg at kappast í VU-Spelen. Hetta er sætta árið á rað og áttandu ferð í alt, at ungdómslandsliðið fer til VU-Spelen. Hóast nakrir íðkarar av góðum grundum eru á Jersey, er hetta kortini størsti hópurin higartil, sum er farin avstað.

IMG_9915
Oyl- og VU-íðkarar saman við leiðarum og venjarum eftir seinasta umfar av TF Stórkappingini

Leiðarar og venjarar á túrinum verða Rigmor N. Arge, Jorie Josephsen, Jógvan Glerfoss, Helgi Geyti, Tummas N. Arge, Debes H. Christiansen og Guttorm Sørensen. Teir báðir seinastu koma beinleiðis av Jersey til Gøtuborg fríggjakvøldið.

Her er eitt yvirlit yvir kappingarnar hjá okkara fólki fríggjadagin:

klokkan grein og bólk íðkari árg.
09.30 F17 Spjut (32,00) Marita K Petersen 98
09.40 P12 Häck 60m Hans Erland Thomsen 03
09.50 F12 Häck 60m Bára Jógvansdóttir Glerfoss 03
09.50 F12 Häck 60m Hervör Niclasen 03
10.10 F13 Häck 60m Andrea Kristina Möller 02
12.10 F19 Höjd Edna Maria Debes 97
13.05 P12 600m Hans Erland Thomsen 03
13.40 P17 800m Gunnar Sivertsen 99
14.05 F14 800m Elisabet Holm Simonsen 01
14.05 F14 800m Oddvör Josephsen 01
14.45 F13 600m Maria Biskopstö 02
14.45 F13 600m Unna Ró Jacobsen 02
15.30 F12 Kula Bára Jógvansdóttir Glerfoss 03
15.30 F12 Kula Elin Niclasen 03
15.30 F12 Kula Hervör Niclasen 03
15.30 F12 Kula Kristianna S. Joensen 03
16.30 F13 Spjut (24,00) Oluva A Joensen 02
17.30 F17 Längd /L2! Marita K Petersen 98
17.50 F19 Längd /L2! Edna Maria Debes 97
18.10 P19 Spjut (45,00) Steingrimur Hallsson 97

 

Og hetta verða kappingarnar leygardagin:

09.05 F12 60m * Bára Jógvansdóttir Glerfoss 03
09.05 F12 60m * Elin Niclasen 03
09.05 F12 60m * Hervör Niclasen 03
09.05 F12 60m * Kristianna S. Joensen 03
09.35 F16 100m Margit Frimunsdottir 99
09.50 P12 60m * Hans Erland Thomsen 03
10.05 P16 100m Niklas Kruse 99
10.10 F13 60m * Andrea Kristina Möller 02
10.10 F13 60m * Birita Ryan 02
10.10 F13 60m * Unna Ró Jacobsen 02
10.45 F17 100m Alda S Lamhauge 98
10.55 P16 Höjd * Niklas Kruse 99
11.25 F13 Tresteg /L2 Birita Ryan 02
11.25 F12 Höjd * Elin Niclasen 03
11.25 F14 80m * Elisabet Holm Simonsen 01
11.25 F12 Höjd * Hervör Niclasen 03
11.25 F14 80m * Oddvör Josephsen 01
12.25 M 100m Rúni Jacobsen 94
12.25 M 100m Tummas Napoleon Arge 94
13.05 F12 Spjut (20,00) Bára Jógvansdóttir Glerfoss 03
13.05 F12 Spjut (20,00) Kristianna S. Joensen 03
13.05 P15 80m Steintor Egholm 00
15.20 F13 1500m Maria Biskopstö 02
15.20 F13 1500m Unna Ró Jacobsen 02
16.35 P17 1500m Gunnar Sivertsen 99
19.30 P19 400m Steingrimur Hallsson 97
19.30 P19 400m Teitur Bjarnastein 97

og hetta verða kappingarnar sunnudagin:

09.00 F12 Längd /L2 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 03
09.00 F12 Längd /L2 Elin Niclasen 03
09.00 F12 Längd /L2 Hervör Niclasen 03
09.00 F12 Längd /L2 Kristianna S. Joensen 03
09.10 F13 Kula Oluva A Joensen 02
11.10 P15 300m Steintor Egholm 00
11.55 F14 300m Elisabet Holm Simonsen 01
11.55 P12 Längd /L2! Hans Erland Thomsen 03
13.00 F17 Tresteg Marita K Petersen 98
13.45 F13 Längd /L2 Andrea Kristina Möller 02
13.45 F13 Längd /L2 Birita Ryan 02
13.45 F13 Längd /L2 Unna Ró Jacobsen 02
14.00 F16 200m Margit Frimunsdottir 99
14.25 P16 200m Niklas Kruse 99
14.40 F17 200m Alda S Lamhauge 98
15.20 M Spjut (48,00) Helgi Geyti 93
16.10 M 200m Rúni Jacobsen 94
16.10 M 200m Tummas Napoleon Arge 94
17.10 F12 200m Bára Jógvansdóttir Glerfoss 03
17.10 F12 200m Elin Niclasen 03
17.10 F12 200m Hervör Niclasen 03
17.30 P12 200m Hans Erland Thomsen 03
17.45 F13 200m Andrea Kristina Möller 02
17.45 F13 200m Birita Ryan 02
17.45 F13 200m Maria Biskopstö 02
17.45 F13 200m Unna Ró Jacobsen 02
18.20 P17 3000m Gunnar Sivertsen 99
18.45 F15 2000m Oddvör Josephsen 01
19.05 F19 Tresteg Edna Maria Debes 97
19.25 P19 800m Steingrimur Hallsson 97
19.25 P19 800m Teitur Bjarnastein 97
0 comment
0

Related Articles