Home Altjóða luttøka Bragdið yvir 100 startir í Tårnby Games!

Bragdið yvir 100 startir í Tårnby Games!

by Hallur Holm

Um middagsleitið í gjár fóru Bygdaleiðir av farsstøðini við stórum ungdómshópi hjá Bragdinum. 23 ung umframt leiðarar á veg til størstu stevnuna í Danmark – Tårnby Games, sum fer fram Amager. Vit taka saman um tey bestu úrslitini seinni, men her er eitt yvirlit yvir teir meira enn 100 startirnar, sum Bragdið hevur meldað til.

Spennandi er hjá foreldrum og øðrum áhugaðum at fylgja við. Heimasíðan eitur www.amageratletik.dk og haðani verða úrslitini løgd út so hvørt.

 

Startnr Navn Klasse Øvelse resultat Gebyr Starttid
456 Andreas B. Antoft, 2002 D11 60 – indledende 9.26 45 Lør 13:20
      100 – indledende 15.41 45 Søn 11:55
      400 – finale 76.28 45 Lør 17:35
      800 – finale 2.46.55 45 Søn 13:25
      60H – indledende   45 Lør 12:10
      LÆ – finale   45 Lør 15:00
459 Annika Isaksen, 2002 P11 60 – indledende 11.0 45 Lør 12:55
      100 – indledende 19.23 45 Søn 11:40
      400 – finale 90.0 45 Lør 17:25
      800 – finale 3.24.37 45 Søn 13:15
      LÆ – finale   45 Lør 13:30
      BO – finale   45 Søn 11:00
458 Bára J. Glerfoss, 2003 P11 60 – indledende 10.38 45 Lør 12:55
      100 – indledende 17.4 45 Søn 11:40
      400 – finale 86.55 45 Lør 17:25
      60H – indledende   45 Lør 12:00
      HØ – finale   45 Søn 13:45
      LÆ – finale   45 Lør 13:30
      KU – finale   45 Lør 14:50
      BO – finale   45 Søn 11:00
462 Eiri J. Glerfoss, 2005 D9 60 – indledende 11.59 45 Søn 10:55
      400 – finale   45 Søn 13:00
      LÆ – finale   45 Søn 11:15
      BO – finale   45 Søn 12:30
453 Elisabeth H. Simonsen, 2001 P13 80 – indledende 12.9 45 Lør 13:40
      200 – finale 31.0 45 Søn 14:35
      600 – finale 2.00.0 45 Lør 17:50
      1500 – finale 5.40.0 45 Søn 17:10
      60H – indledende   45 Lør 12:25
      HØ – finale   45 Søn 11:15
      LÆ – finale   45 Lør 16:30
452 Hans Petur Fríðmundsson, 2001 D13 80 – indledende 13.0 45 Lør 14:20
      200 – finale 32.98 45 Søn 14:20
      600 – finale 2.04.60 45 Lør 18:00
      1500 – finale 5.45.0 45 Søn 17:20
      80H – indledende   45 Lør 13:05
      LÆ – finale   45 Lør 15:15
      KU – finale   45 Søn 13:30
      DI – finale   45 Lør 12:00
      SP – finale   45 Søn 11:45
446 Hildur Poulsen, 1997 P17 100 – indledende 14.03 45 Lør 14:45
      200 – finale 29.77 45 Søn 15:45
457 Hugin Jacobsen, 2002 D11 60 – indledende 11.0 45 Lør 13:20
      100 – indledende   45 Søn 11:55
      400 – finale 84.74 45 Lør 17:35
      800 – finale 3.06.60 45 Søn 13:25
      60H – indledende   45 Lør 12:10
      LÆ – finale   45 Lør 15:00
      BO – finale   45 Søn 10:15
461 Jógvan K. Gullfoss, 2004 D9 60 – indledende 10.75 45 Søn 10:55
      400 – finale 89.31 45 Søn 13:00
      LÆ – finale   45 Søn 11:15
      BO – finale   45 Søn 12:30
463 Jónas Isaksen, 2005 D9 60 – indledende 11.33 45 Søn 10:55
      400 – finale   45 Søn 13:00
      LÆ – finale   45 Søn 11:15
      BO – finale   45 Søn 12:30
450 Karin H. Simonsen, 1999 P15 100 – indledende 15.15 45 Lør 12:00
      200 – finale 30.2 45 Søn 15:05
      800 – finale 2.35.0 45 Lør 18:15
      1500 – finale 5.25.0 45 Søn 17:30
      HØ – finale   45 Lør 13:10
      LÆ – finale   45 Søn 12:15
      SP – finale   45 Lør 13:50
449 Katarina Høj, 1999 P15 200 – finale 28.81 45 Søn 15:05
      800 – finale 2.28.69 45 Lør 18:15
      1500 – finale 5.06.07 45 Søn 17:30
      SP – finale   45 Lør 13:50
451 Margit W. Fríðmundsdóttir, 1999 P15 100 – indledende 15.0 45 Lør 12:00
      200 – finale 30.2 45 Søn 15:05
      800 – finale 2.38.0 45 Lør 18:15
      1500 – finale 5.30.0 45 Søn 17:30
      80H – indledende   45 Lør 12:50
      LÆ – finale   45 Søn 12:15
447 Petur Haraldsen, 1999 D15 100 – indledende   45 Lør 12:30
      200 – finale   45 Søn 15:30
      LÆ – finale   45 Søn 14:20
      KU – finale   45 Søn 10:45
      SP – finale   45 Lør 12:00
443 Regin Joensen, 1995 D19 100 – indledende 12.27 60 Lør 15:20
    M 300 – finale 37.8 60 Søn 16:40
442 Rúni Seloy, 1994 D19 100 – indledende 12.02 60 Lør 15:20
    M 300 – finale 37.8 60 Søn 16:40
445 Steingrímur Hallson, 1997 D17 200 – finale 25.5 45 Søn 15:55
      800 – finale 2.11.21 45 Lør 18:30
      3000 – finale 10.00.0 45 Søn 13:40
      SP – finale   45 Lør 15:00
448 Sára Debesardóttir, 1998 P15 200 – finale 29.36 45 Søn 15:05
      800 – finale 2.30.25 45 Lør 18:15
444 Teitur Bjarnastein, 1997 D17 100 – indledende 12.50 45 Lør 15:00
      200 – finale 25.0 45 Søn 15:55
      800 – finale 2.03.7 45 Lør 18:30
455 Teresa Bláhamar, 2001 P13 80 – indledende 13.61 45 Lør 13:40
      200 – finale 31.7 45 Søn 14:35
      600 – finale 2.28.8 45 Lør 17:50
      1500 – finale 5.55.0 45 Søn 17:10
      60H – indledende   45 Lør 12:25
      HØ – finale   45 Søn 11:15
      LÆ – finale   45 Lør 16:30
460 Unna Ró Jacobsen, 2002 P11 60 – indledende 10.69 45 Lør 12:55
      100 – indledende 17.43 45 Søn 11:40
      400 – finale 82.40 45 Lør 17:25
      800 – finale 3.13.59 45 Søn 13:15
      60H – indledende   45 Lør 12:00
      HØ – finale   45 Søn 13:45
      LÆ – finale   45 Lør 13:30
454 Urd Reginsdóttir á Lofti, 2001 P13 80 – indledende 14.1 45 Lør 13:40
      200 – finale 34.19 45 Søn 14:35
      600 – finale 2.28.1 45 Lør 17:50
      1500 – finale 6.05.0 45 Søn 17:10
      LÆ – finale   45 Lør 16:30
464 Óðin J. Glerfoss, 2008 D5 40 – finale   60 Søn 10:05
      LÆ – finale     Søn 12:20
      BO – finale     Søn 10:35

 

0 comment
0

Related Articles