FMU 2020: Øll úrslit

Skrivað hevur

Góð luttøka og nógv góð úrslit vóru at síggja til FMU. 65 íðkarar høvdu boðað frá luttøku í  262 startum. Fríggjakvøldið, tá rimarenningarnar vóru, var nógvur vindur, og sama gjørdi seg galdandi leygardagin, men sunnudagin vístu veðurgudarnir seg frá síni bestu síðu og vóru fleiri góðkend úrslit hendan dagin.

Sunnudagurin byrjaði við siðabundnu skrúðgonguni og síðani helt Sølvi R. Hansen, formaður í FÍF, røðu áðrenn kappingarnar fóru í gongd.

FÍF vil hervið takka øllum íðkarum, dómarum og hjálparfólkum fyri eitt gott og væl avgreitt FMU 2020.

Hetta vikuskiftið, sum kemur 11.-12. september, verður eitt skert, vegna koronu, DMU fyri 16-22 ára gomul hildið í Aalborg og har eru nakrir føroyingar tilmeldaðir. Vikuskiftið 19.-20. september verður DMU fyri 14-15 ára gomul hildið á Hvidovre Stadion og tá luttaka eisini onkrir føroyingar.

Myndir, sum Bjørg Svabo tók, eru at finna í myndasavninum hjá Hvirluni: http://www.hvirlan.fo/?page_id=1971

Øll úrslit í .pdf eru her: https://admin.rosterathletics.io/pdf/meet-894-Results-condensed-en-GB.pdf

Øll úrslitini frá FMU 2020 er at síggja her niðanfyri:

D19 100 m 6.9. Vind: +1.7
1 Andreas Bjarnastein Antoft Bragdið 11.57
2 Miso Buha Hvirlan 11.72
PB
3 Markus Køtlum Bragdið 11.98
PB
D19 800 m 5.9.
2 Tummas Sjóvará Bragdið 2:08.08
4 Leon Johannesen Bragdið 2:21.01
PB
5 Kristian Sivertsen Treysti 2:34.44
PB
D19 110 m hæk 99.1 cm 4.9. Vind: +3.0
1 Andreas Bjarnastein Antoft Bragdið 16.45 w
D19 Højdespring 6.9.
1 Markus Køtlum Bragdið 1.65
PB
1.20 PB
O
1.25 PB
O
1.35 PB
O
1.40 PB
O
1.45 PB
O
1.50 PB
O
1.55 PB
XO
1.65 PB
XXO
1.70
XXX
2 Leon Johannesen Bragdið 1.35
PB
1.20 PB
O
1.25 PB
O
1.30 PB
O
1.35 PB
XXO
1.40
XXX
D19 Længdespring 5.9.
1 Andreas Bjarnastein Antoft Bragdið 6.05
+1.5
5.90
1.5
6.00
1.9
5.71
1.7
  X
0.0
  X
0.0
6.05
1.5
2 Markus Køtlum Bragdið 5.31
+1.6
PB
3.65 PB
1.9
5.30 PB
1.8
5.31 PB
1.6
5.22
-1.3
5.15
1.0
4.97
3.1
D19 Kuglestød 6.0 kg 6.9.
1 Leon Johannesen Bragdið 8.32
7.66 7.65 8.32 8.14 8.25 8.26
D19 Diskoskast 1.75 kg 5.9.
1 Leon Johannesen Bragdið 15.54
PB
15.54 PB 15.40   X 10.46 14.68 14.98
D19 Spydkast 800 gram 5.9.
1 Leon Johannesen Bragdið 22.61
PB
  X 22.56 PB   X 22.61 PB   X   X
D19 4 x 100 m stafet 5.9.
1 Bragdið  46.12
P19 100 m 6.9. Vind: +3.0
1 Elisabeth Holm Simonsen Bragdið 12.84 w
2 Oddvør Josephsen Treysti 12.96 w
3 Maria Biskopstø Treysti 13.14 w
4 Bára Jógvansdóttir Glerfoss Bragdið 13.16 w
5 Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar Bragdið 13.75 w
6 Bjørg Jensen Bragdið 13.94 w
P19 400 m 6.9.
1 Maria Biskopstø Treysti 61.08
2 Oddvør Josephsen Treysti 62.30
P19 800 m 5.9.
1 Maria Biskopstø Treysti 2:18.07
2 Oddvør Josephsen Treysti 2:34.47
SB
P19 100 m hæk 84.0 cm 4.9. Vind: +3.7
1 Maria Biskopstø Treysti 16.91 w
P19 Højdespring 6.9.
1 Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar Bragdið 1.55
1.40
O
1.45
O
1.50
XO
1.55
XXO
1.59
XXX
2 Elisabeth Holm Simonsen Bragdið 1.45
=SB
1.30
O
1.35
O
1.40
O
1.45 =SB
O
1.50
XXX
3 Bjørg Jensen Bragdið 1.30
PB
1.20 PB
XO
1.25 PB
XO
1.30 PB
XXO
1.35
XXX
P19 Længdespring 5.9.
1 Elisabeth Holm Simonsen Bragdið 5.06
+1.3
=SB
  X
0.0
4.76
1.9
  X
0.0
5.06 =SB
1.3
4.76
1.7
4.96
2.8
2 Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar Bragdið 4.64 w
+2.3
3.44
0.5
4.23
1.4
4.31
1.5
4.46 SB
1.8
4.53
2.8
4.64
2.3
3 Maria Biskopstø Treysti 4.54
+2.0
SB
4.09
2.3
4.11
3.4
4.35 SB
0.3
4.49
2.3
4.40 SB
0.2
4.54 SB
2.0
4 Bára Jógvansdóttir Glerfoss Bragdið 4.54 w
+2.3
4.23
1.0
4.54
2.3
3.51
3.8
4.38
1.0
4.25
0.0
4.11
-4.0
5 Oddvør Josephsen Vejle IF 4.27 w
+2.5
4.12 SB
1.1
3.56
2.4
4.18 SB
-0.3
4.18
3.1
4.13
0.0
4.27
2.5
6 Bjørg Jensen Bragdið 4.25
+1.9
SB
4.00 SB
1.7
4.25 SB
1.9
3.95
2.2
4.21
1.6
4.02
1.3
  X
0.0
P19 Kuglestød 4.0 kg 6.9.
1 Lýdia Poula Simonsen Hvirlan 10.14
10.05 9.64 9.97 10.14 9.96 10.10
P19 Diskoskast 1.0 kg 5.9.
1 Lýdia Poula Simonsen Hvirlan 31.00
  X   X   X 24.71 31.00 24.39
2 Bjørg Jensen Bragdið 18.50
PB
14.34 11.50 17.60 PB 15.47 18.50 PB   X
Elin Niclasen Hvirlan NM
Helena Svabo Ziska Hvirlan NM
P19 Spydkast 600 gram 5.9.
1 Sunniva Bogadóttir Hvirlan 32.09
32.09 31.40 18.29 19.85   X   X
2 Elisabeth Holm Simonsen Bragdið 26.14
26.14 25.75 24.40 24.32
3 Lýdia Poula Simonsen Hvirlan 24.43
PB
22.60 24.43 PB 23.54 21.73 21.99 21.78
P19 4 x 100 m stafet 5.9.
1 Bragdið  53.09
2 Treysti  54.43
3 Bragdið/Hvirlan  58.62
D17 Spydkast 700 gram 5.9.
1 Kristian Sivertsen Treysti 28.81
PB
  X 27.19 PB 18.92   X   X 28.81 PB
P17 100 m hæk 76.2 cm 4.9. Vind: +5.2
1 Bjørg Jensen Bragdið 21.01 w
P17 Kuglestød 3.0 kg 6.9.
1 Bjørg Jensen Bragdið 7.23
PB
6.70 SB 7.16 SB 7.23 PB 6.70 7.23 =PB 7.16
P17 Spydkast 500 gram 5.9.
1 Bjørg Jensen Bragdið 17.43
  X 17.43 14.23 16.01   X
D15 100 m 6.9. Vind: +1.7
3 Villiam á Lava Persson Hvirlan 17.41
PB
D15 300 m 6.9.
1 Jónas Gunnleivsson Isaksen Bragdið 38.29
PB
2 Bjarti S. Vang Bragdið 42.38
PB
D15 800 m 5.9.
1 Jónas Gunnleivsson Isaksen Bragdið 2:07.89
2 Bjarti S. Vang Bragdið 2:19.41
SB
D15 100 m hæk 84.0 cm 4.9. Vind: +3.6
1 Jónas Gunnleivsson Isaksen Bragdið 15.27 w
D15 Længdespring 6.9.
1 Jónas Gunnleivsson Isaksen Bragdið 5.51
0.0
PB
5.19
1.9
5.04
3.2
5.51 PB
0.0
5.44
2.7
2 Villiam á Lava Persson Hvirlan 3.46 w
+2.7
3.28
3.4
3.27
2.1
3.46
2.7
3.40
2.9
D15 Kuglestød 4.0 kg 6.9.
0 Bjarti S. Vang Bragdið 7.90
7.74 7.49 7.90 7.89 7.69 7.46
D15 Spydkast 600 gram 5.9.
1 Bjarti S. Vang Bragdið 26.38
PB
23.69 PB 26.38 PB 24.65 20.11
P15 100 m 6.9. Vind: +0.4
1 Jóhanna Pedersen Hvirlan 13.85
PB
2 Arina Ludvig Michelsen Bragdið 14.27
P15 300 m 6.9.
1 Vibeka Eihilt Sivertsen Treysti 47.23
PB
2 Jóhanna Pedersen Hvirlan 48.11
PB
3 Arina Ludvig Michelsen Bragdið 49.57
PB
P15 800 m 5.9.
1 Vibeka Eihilt Sivertsen Treysti 2:36.52
2 Kristina Verlandsdót Hayfield Bragdið 2:46.58
P15 80 m hæk 76.2 cm 4.9. Vind: +4.5
1 Arina Ludvig Michelsen Bragdið 16.37 w
P15 Højdespring 5.9.
1 Arina Ludvig Michelsen Bragdið 1.30
=PB
1.10
O
1.15
O
1.20
O
1.25
XO
1.30 =PB
XXO
1.35
XXX
P15 Længdespring 6.9.
1 Arina Ludvig Michelsen Bragdið 4.47 w
+3.6
4.43
3.3
4.47
3.6
4.18
2.9
4.24
1.5
2 Jóhanna Pedersen Hvirlan 4.38 w
+4.4
  X
0.0
4.21
2.6
4.38
4.4
4.15 =PB
1.6
P15 Kuglestød 3.0 kg 6.9.
1 Jóhanna Pedersen Hvirlan 6.63
PB
5.64 6.20 PB 6.31 PB 6.63 PB
2 Kristina Verlandsdót Hayfield Bragdið 6.36
PB
5.89 5.85 6.14 PB 6.36 PB
P15 Diskoskast 0.75 kg 5.9.
1 Kristina Verlandsdót Hayfield Bragdið 14.90
PB
12.20 PB 13.08 PB 14.90 PB 13.77   –   –
2 Jóhanna Pedersen Hvirlan 12.99
PB
10.84 12.06 PB 11.50 12.99 PB   –   –
P15 Spydkast 500 gram 5.9.
1 Kristina Verlandsdót Hayfield Bragdið 19.92
PB
14.18 19.92 PB 19.92 =PB 17.20
2 Jóhanna Pedersen Hvirlan 16.14
PB
16.14 PB 13.08   X 16.09
D13 80 m 6.9. Vind: +2.2
1 Óðin Jógvansson Glerfoss Bragdið 11.44 w
2 Jógvan Í Lon Bragdið 12.22 w
3 Kelvin Saruni Bragdið 13.31 w
D13 300 m 6.9.
1 Kelvin Saruni Bragdið 61.69
PB
D13 600 m 5.9.
1 Jógvan Í Lon Bragdið 2:03.68
2 Kelvin Saruni Bragdið 2:21.80
PB
D13 80 m hæk 76.2 cm 4.9. Vind: +5.7
1 Óðin Jógvansson Glerfoss Bragdið 15.21 w
2 Jógvan Í Lon Bragdið 16.20 w
D13 Højdespring 5.9.
1 Jógvan Í Lon Bragdið 1.30
=PB
1.10
O
1.15
O
1.20
O
1.25
XO
1.30 =PB
O
1.35
XXX
D13 Længdespring 1 m zone 6.9.
1 Jógvan Í Lon Bragdið 4.16
+1.9
PB
4.16 PB
1.9
3.87
3.9
  X
0.0
2 Kelvin Saruni Bragdið 3.08 w
+4.9
3.06
2.4
3.04
2.6
3.08
4.9
D13 Spydkast 400 gram 5.9.
4 Kelvin Saruni Bragdið 14.13
PB
14.13 PB   X 11.72
D13 4 x 100 m stafet 5.9.
1 Bragdið  65.94
P13 80 m    
Finale A
5.9. Vind: +2.6
1 Lisa Tummasardóttir Venned Treysti 11.49 w
Q
1 Natalia Lydersen Treysti 11.64
PB
2 Lisa Tummasardóttir Venned Treysti 11.74
PB
2 Helena Holm Lund Bragdið 12.47 w
Q
3 Lý Petersen Treysti 12.19
PB
3 Katrin Streymoy Sahin-Skjalm Bragdið 12.59 w
q
4 Katrin Streymoy Sahin-Skjalm Bragdið 12.73
PB
4 Elena E. Olsen Hvirlan 12.97 w
q
5 Helena Holm Lund Bragdið 12.83
PB
5 Gabriella Vang Bragdið 13.64 w
6 Elena E. Olsen Hvirlan 13.02
PB
Finale B 5.9. Vind: +2.2
1 Natalia Lydersen Treysti 11.64 w
Q
2 Lý Petersen Treysti 12.25 w
Q
3 Heiða Jacobsen Bragdið 13.36 w
4 Tabita Hvannastein Treysti 13.51 w
5 Margret Joensen Bragdið 14.19 w
P13 300 m    
Finale A
6.9.
1 Lisa Tummasardóttir Venned Treysti 51.91
PB
2 Elena E. Olsen Hvirlan 53.84
PB
3 Lý Petersen Treysti 55.62
PB
4 Tabita Hvannastein Treysti 58.33
PB
5 Gabriella Vang Bragdið 58.83
PB
Finale B 6.9.
1 Helena Holm Lund Bragdið 52.91
PB
2 Katrin Streymoy Sahin-Skjalm Bragdið 56.19
PB
3 Heiða Jacobsen Bragdið 58.42
PB
4 Margret Joensen Bragdið 62.74
PB
P13 600 m 5.9.
1 Elena E. Olsen Hvirlan 2:04.53
PB
2 Helena Holm Lund Bragdið 2:05.80
PB
3 Lisa Tummasardóttir Venned Treysti 2:10.97
PB
4 Lý Petersen Treysti 2:12.88
PB
5 Tabita Hvannastein Treysti 2:22.46
PB
P13 Højdespring 5.9.
1 Natalia Lydersen Treysti 1.20
1.10
O
1.15
O
1.20
O
1.25
XXX
2 Lisa Tummasardóttir Venned Treysti 1.20
=PB
1.10
O
1.15
O
1.20 =PB
X
1.20 =PB
O
1.25
XXX
3 Lý Petersen Treysti 1.20
PB
0.95 PB
O
1.00 PB
O
1.05 PB
O
1.10 PB
O
1.15 PB
XO
1.20 PB
O
1.25
XXX
4 Margret Joensen Bragdið 1.05
PB
0.95 PB
O
1.00 PB
O
1.05 PB
O
1.10
XXX
4 Tabita Hvannastein Treysti 1.05
PB
0.95 PB
O
1.00 PB
O
1.05 PB
O
1.10
XXX
6 Elena E. Olsen Hvirlan 1.05
PB
0.95
XO
1.00 =PB
O
1.05 PB
XO
1.10
XXX
P13 Længdespring 1 m zone 6.9.
1 Natalia Lydersen Treysti 3.88 w
+3.5
3.88
3.5
3.66
2.9
3.79
2.5
2 Lisa Tummasardóttir Venned Treysti 3.78 w
+3.5
3.63
0.5
3.78
3.5
3.66
1.0
3 Lý Petersen Treysti 3.77 w
+4.7
3.59
2.7
3.69
3.0
3.77
4.7
4 Katrin Streymoy Sahin-Skjalm Bragdið 3.47 w
+2.8
3.29
2.0
3.43 =PB
2.0
3.47
2.8
5 Helena Holm Lund Bragdið 3.43 w
+2.5
3.34
2.3
2.95
2.7
3.43
2.5
6 Elena E. Olsen Hvirlan 3.41 w
+3.1
3.41
3.1
3.35
2.8
3.38
2.1
7 Heiða Jacobsen Bragdið 3.27 w
+3.1
3.27
3.1
2.95
2.7
2.80 PB
1.8
8 Tabita Hvannastein Treysti 3.15 w
+2.7
3.15
2.7
2.89
2.1
2.75
3.7
9 Gabriella Vang Bragdið 3.06 w
+2.4
3.06
2.4
2.96
1.5
2.94
2.9
10 Margret Joensen Bragdið 2.88
+0.3
PB
2.82 PB
1.3
2.88 PB
0.3
2.73
3.1
P13 Kuglestød 2.0 kg 6.9.
1 Tabita Hvannastein Treysti 8.14
PB
8.14 PB 6.06 6.34
2 Beinta Debes Hvirlan 7.67
PB
7.67 PB 7.33 6.74
3 Lisa Tummasardóttir Venned Treysti 7.07
6.75 6.89 7.07
4 Natalia Lydersen Treysti 6.15
5.34 6.15 5.75
5 Lý Petersen Treysti 5.83
PB
5.33 PB 5.32 5.83 PB
6 Helena Holm Lund Bragdið 5.04
PB
  X 4.92 PB 5.04 PB
7 Margret Joensen Bragdið 4.91
PB
  X   X 4.91 PB
P13 Spydkast 400 gram 5.9.
3 Lý Petersen Treysti 9.33
PB
7.18 9.33 PB 6.90
4 Natalia Lydersen Treysti 6.65
6.65 5.77   X
Tabita Hvannastein Treysti NM
  X   X   X
P13 4 x 100 m stafet 5.9.
1 Treysti  63.22
2 Bragdið  64.92
D11 60 m 6.9. Vind: +1.8
1
Axel H. Simonsen
Bragdið 9.50
PB
2
Bogi Vang
Bragdið 10.27
PB
3
Dánjal Olsen
Hvirlan 10.51
PB
D11 300 m 6.9.
1
Axel H. Simonsen
Bragdið 52.39
PB
2
Óli Vang
Bragdið 58.47
PB
3
Bogi Vang
Bragdið 59.16
PB
4
Dánjal Olsen
Hvirlan 1:03.07
PB
D11 600 m 5.9.
1
Axel H. Simonsen
Bragdið 2:02.78
PB
2
Bogi Vang
Bragdið 2:10.86
PB
D11 Længdespring 1 m zone 5.9.
1
Axel H. Simonsen
Bragdið 3.68
+1.9
PB
3.68 PB
1.9
3.37
2.1
3.66
1.7
2
Bogi Vang
Bragdið 3.19 w
+2.3
3.19
2.3
3.06
0.3
3.07
0.8
3
Dánjal Olsen
Hvirlan 2.98
+1.5
PB
2.98 PB
1.5
2.94
1.2
2.94
1.3
D11 Kuglestød 2.0 kg 6.9.
1
Axel h. Simonsen
Bragdið 7.33
PB
6.73 PB 7.33 PB 6.11
2
Óli Vang
Bragdið 6.55
PB
6.47 PB 6.55 PB 6.17
3
Dánjal Olsen
Hvirlan 5.78
5.78   X 5.71
4
Bogi Vang
Bragdið 3.62
PB
2.89 3.48 PB 3.62 PB
D11 Boldkast 145 gram 5.9.
1
Axel H. Simonsen
Bragdið 38.11
PB
38.11 PB 34.79 37.18
2
Dánjal Olsen
Hvirlan 30.34
PB
23.68 PB 28.41 PB 30.34 PB
P11 60 m 6.9. Vind: +2.9
1
Heiðrún Bogadóttir Enni
Bragdið 9.95 w
2
Rannvá Ryan
Treysti 10.59 w
3
Jennhild Lydersen
Treysti 10.71 w
4
Elena Joensen
Bragdið 10.82 w
P11 300 m 6.9.
1
Heiðrún Bogadóttir Enni
Bragdið 59.24
PB
2
Rannvá Ryan
Treysti 1:07.26
PB
P11 600 m 5.9.
1
Heiðrún Bogadóttir Enni
Bragdið 2:10.84
PB
2
Rannvá Ryan
Treysti 2:33.82
3
Elena Joensen
Bragdið 2:36.76
PB
P11 Længdespring 1 m zone 5.9.
1
Elena Joensen
Bragdið 3.23 w
+2.3
3.23
2.3
3.03 PB
0.7
2.90
1.4
2
Rannvá Ryan
Treysti 2.94
+1.4
PB
2.94 PB
1.4
2.76
3.1
2.63
3.4
3
Jennhild Lydersen
Treysti 2.87 w
+2.4
2.87
2.4
2.45
0.2
2.71
0.4
P11 Kuglestød 2.0 kg 6.9.
1
Jennhild Lydersen
Treysti 5.04
PB
  X 5.04 PB   X
2
Rannvá Ryan
Treysti 5.00
5.00 4.63 4.80
P11 Boldkast 145 gram 5.9.
1
Jennhild Lydersen
Treysti 22.47
19.09 16.42 22.47
2
Rannvá Ryan
Treysti 22.12
PB
18.81 19.38 22.12 PB
3
Elena Joensen
Bragdið 21.34
PB
15.37 PB 15.55 PB 21.34 PB
P11 4 x 100 m stafet 5.9.
1 Bragdið  77.67
D9 60 m    
Finale A
5.9. Vind: +4.5
1
Jákup Thomsen
Treysti 10.09 w
Q
1
Jákup Thomsen
Treysti 10.27 w
2
Jákup Fossá
Treysti 10.33 w
2
Kristjan Róksson
Hvirlan 10.45 w
Q
3
Bjarni Bogason Enni
Bragdið 10.39 w
3
Bjarni Bogason Enni
Bragdið 10.48 w
q
4
Kristjan Róksson
Hvirlan 10.42 w
4
Sigfríður T Venned
Treysti 10.60 w
q
5
Hákun Berg Arnholdsson
Treysti 10.47 w
5
Kristian Joensen
Bragdið 10.91 w
6
Sigfríður T Venned
Treysti 10.70 w
Finale B 5.9. Vind: +1.1
1
Hákun Berg Arnholdsson
Treysti 10.58
Q
PB
2
Jákup Fossá
Treysti 10.62
Q
PB
3
Jónatan Gregersen
Roysnið 11.38
PB
4
Eyðun E. Olsen
Hvirlan 11.47
PB
5
Markus Eliassen
Bragdið 11.67
PB
D9 400 m 6.9.
1
Kristjan Róksson
Hvirlan 79.40
PB
2
Jákup Thomsen
Treysti 82.31
PB
3
Bjarni Bogason Enni
Bragdið 83.92
PB
4
Jónatan Gregersen
Roysnið 89.12
PB
5
Sigfríður T Venned
Treysti 91.85
PB
6
Markus Eliassen
Bragdið 95.43
PB
7
Hákun Berg Arnholdsson
Treysti 95.44
PB
D9 Længdespring 1 m zone 5.9.
1
Kristjan Róksson
Hvirlan 3.25 w
+2.5
3.25
2.5
3.06
2.4
3.23
2.5
2
Hákun Berg Arnholdsson
Treysti 3.00
+1.6
PB
3.00 PB
1.6
2.90
1.1
2.67
1.9
3
Bjarni Bogason Enni
Bragdið 2.98
+1.5
PB
2.86 PB
1.2
2.98 PB
1.5
2.95
0.9
4
Jákup Thomsen
Treysti 2.74 w
+2.7
2.74
2.7
2.57
3.0
2.61
1.0
5
Emil E. Olsen
Hvirlan 2.71
+1.9
PB
2.71 PB
1.9
2.40
0.3
2.61
2.0
6
Kristian Joensen
Bragdið 2.49 w
+2.2
2.49
2.2
2.37 PB
0.4
2.27
1.7
7
Sigfríður T Venned
Treysti 2.42
0.0
2.36
2.0
2.42
0.0
2.32
2.6
8
Jónatan Gregersen
Roysnið 2.33
0.0
PB
2.33 PB
0.0
2.20
0.7
2.12
1.6
9
Markus Eliassen
Bragdið 2.29 w
+2.6
2.29
2.6
  X
0.0
1.66
2.2
D9 Kuglestød 2.0 kg 6.9.
1
Jákup Fossá
Treysti 5.31
PB
4.74 PB 4.38 4.76 PB 5.31 PB
2
Sigfríður T Venned
Treysti 5.26
PB
  X 4.65 PB 5.26 PB 4.99
3
Hákun Berg Arnholdsson
Treysti 5.14
PB
4.73 PB 4.82 PB 5.14 PB   X
4
Kristjan Róksson
Hvirlan 5.05
PB
3.62 PB 5.05 PB 4.57 4.86
5
Jákup Thomsen
Treysti 4.87
PB
4.87 PB 4.11   X   X
6
Bjarni Bogason Enni
Bragdið 4.64
PB
4.64 PB   X 4.53 4.15
7
Markus Eliassen
Bragdið 4.13
PB
3.75 PB 4.04 PB 4.13 PB   X
8
Kristian Joensen
Bragdið 4.02
PB
4.02 PB   X   X   X
9
Jónatan Gregersen
Roysnið 3.73
PB
  X   X 3.73 PB
D9 Boldkast 145 gram 5.9.
1
Kristjan Róksson
Hvirlan 36.48
PB
30.30 PB 35.35 PB 36.48 PB
2
Hákun Berg Arnholdsson
Treysti 31.25
PB
  X 25.93 31.25 PB
3
Jónatan Gregersen
Roysnið 27.26
PB
23.98 PB 27.26 PB 26.48
4
Jákup Thomsen
Treysti 27.03
PB
17.69 27.03 PB 20.87
5
Sigfríður T Venned
Treysti 25.40
PB
  X 20.49 25.40 PB
6
Jákup Fossá
Treysti 25.13
PB
20.22 25.13 PB 19.87
7
Markus Eliassen
Bragdið 17.07
PB
17.07 PB 14.50 11.73
8
Kristian Joensen
Bragdið 16.97
PB
13.33 PB 16.97 PB 15.12
9
Bjarni Bogason Enni
Bragdið 14.54
12.52 14.54 12.20
P9 60 m 6.9. Vind: +1.6
1
Debora Hvannastein
Treysti 10.20
PB
2
Andrea Heinadóttir
Frælsi 10.36
PB
3
Monika Vang
Bragdið 11.19
PB
4
Rakul Nicodemussen
Bragdið 11.76
PB
P9 400 m 6.9.
1
Debora Hvannastein
Treysti 84.28
2
Monika Vang
Bragdið 92.01
PB
3
Rakul Nicodemussen
Bragdið NT

2:00.05

PB
P9 Længdespring 1 m zone 5.9.
1
Andrea Heinadóttir
Frælsi 2.87 w
+2.5
2.76 SB
1.9
2.87
2.5
2.82 =PB
1.2
2
Debora Hvannastein
Treysti 2.63 w
+4.9
2.56
2.1
2.36 =PB
1.8
2.63
4.9
3
Monika Vang
Bragdið 2.54 w
+3.2
2.49
3.2
2.54
3.2
2.48
2.2
4
Rakul Nicodemussen
Bragdið 2.40
+1.5
PB
  X
0.0
2.33 PB
0.5
2.40 PB
1.5
P9 Kuglestød 2.0 kg 6.9.
3
Andrea Heinadóttir
Frælsi 4.61
4.17 4.19 4.61
4
Rakul Nicodemussen
Bragdið 4.39
PB
4.39 PB 4.05   X
5
Monika Vang
Bragdið 4.37
PB
4.33 PB 3.55 4.37 PB
6
Debora Hvannastein
Treysti 3.35
PB
2.94 3.12 3.35 PB
P9 Boldkast 145 gram 5.9.
1
Andrea Heinadóttir
Frælsi 25.97
PB
25.97 PB 25.72 21.46 24.21 23.37
2
Monika Vang
Bragdið 19.95
PB
14.90 PB 17.37 PB 17.97 PB 19.95 PB 18.51
3
Rakul Nicodemussen
Bragdið 14.16
PB
3.49 PB 14.16 PB   X 12.49 12.32
4
Debora Hvannastein
Treysti 9.31
PB
8.48 PB

Comments are closed.