Home FÍF Øll úrslitini frá FM Ung 2013

Øll úrslitini frá FM Ung 2013

by Guttorm Sørensen

FM Ung 2013 er av á hesum sinni. Dagurin byrjaði klokkan 12.30 ið skrúðgonguni, og tað er ein fragd fyri eyga, at síggja allar íðkararnar ganga inn á vøllin. Hetta er heilt sikkurt ein siður, sum er komin fyri at verða. Seinasta ár vóru trý feløg (Treysti, Hvirlan og Bragdið) umboðaði í skrúðgonguni. Í ár var so eitt felag, Roysnið, við afturat, so talan bleiv um fýra feløg. Vónandi verða tað uppaftur fleiri feløg við næsta ár.

Formaður sersambandsins, Hallur Holm, bar fram nøkur orð áðrenn kappingarnar fóru í gongd beint eftir kl. 13.00.

Aftur í dag vóru nógv góð úrslit at síggja. Talan var í øllum førum um fleiri persónlig met hjá íðkarunum. Veðrið í dag var ikki av tí besta tá kappingarnar byrjaðu. Eitt fitt lot og sirm. Men tað sá ikki út til at darva teimum mongu íðkarunum, sum fóru ídnir til dystin. Seinni sleit í og vindurin minkaði nakað. Fitt av áskoðarum vóru møttir í dag, og tað ger tað uppaftur hugaligari at skipa fyri tá so er.

Í yngru aldursbólkunum 8-9, 10-11 og 12-13 eru íðkararnir nógvir í tali, men betur var um tað eisini vóru eins nógvir í aldursbólkunum 14-15, 16-17 og 18-19 ár.

FÍF takkar hervið øllum íðkarum, feløgum, dómarum, hjálparfólkum og øllum sum hava hjálpt til á einhvønn hátt, ongin nevndur og ongin gloymdur, fyri FM Ung 2013.

Øll úrslitini frá FM Ung 2013 er at finna niðanfyri. Raðfylgjan er frá yngstu bólkunum og uppeftir.

Gentur 8-9 – 60m Riðil 1/2 (vind +1,3) Ley 10.00
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 10,51 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan Q
2 10,80 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti Q
3 11,47 Brá Reginsdóttir 2004 Bragdið
4 11,67 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
Gentur 8-9 – 60m Riðil 2/2 (vind +1,9) Ley 10.05
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 9,99 Astrið Nanly Breckmann 2004 Bragdið Q
2 10,23 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan Q
3 10,90 Ida Mercy Johansen Chukwudi 2005 Bragdið q
4 11,41 Maria Josephsen 2004 Treysti q
Gentur 8-9 – 60m finala (vind +3,7) Sun 13.15
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 9,87 Astrið N. Breckmann 2004 Bragdið
2 10,04 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
3 10,12 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
4 10,69 Ida Mercy Johansen Chukwudi 2005 Bragdið
5 10,79 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
6 11,49 Maria Josephsen 2004 Treysti
Gentur 8-9 – 400m finala Sun 15.10
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 1.19,93 Astrið Nanly Breckmann 2004 Bragdið
2 1.29,91 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
3 1.31,60 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
4 1.34,33 Brá Reginsdóttir 2004 Bragdið
5 1.35,23 Maria Josephsen 2004 Treysti
6 1.37,06 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
7 1.40,06 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
8 1.41,39 Ida Mercy Johansen Chukwudi 2005 Bragdið
Gentur 8-9 – Longdarlop sona Ley 12.05
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 2,90 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan     2,81     -1,0     2,68   -3,0    2,90   -2,2
2 2,76 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti     2,55     -2,1     2,67   -1,3    2,76   -1,7
3 2,70 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan   –     2,70   -1,0    2,66   -1,3
4 2,57 Ida Mercy Johansen Chukwudi 2005 Bragdið     2,49     -0,6     2,50   -2,2    2,57   -1,5
5 2,38 Maria Josephsen 2004 Treysti     2,38     -2,5     1,25   -1,5    2,27   -2,2
6 2,38 Brá Reginsdóttir 2004 Bragdið     2,23     -2,6     2,20   -1,4    2,38   -2,5
7 2,20 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið     2,14     -2,0     1,90   -1,5    2,20   -0,8
Gentur 8-9 – Bóltkast 150 gr Ley 10.25
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 21,56 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan 18,12 21,56 18,12
2 18,76 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan x 17,77 18,76
3 15,70 Maria Josephsen 2004 Treysti 15,70 13,59 10,42
4 11,76 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið 8,04 7,30 11,76
5 10,90 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti x 10,30 10,90
Gentur 8-9 – Kúlustoyt 2 kg Sun 14.10
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 4,97 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan 4,52 4,50 4,97
2 4,57 Maria Josephsen 2004 Treysti 3,83 4,07 4,57
3 4,39 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan 3,39 4,39 4,12
4 3,39 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti  – 3,39  –
5 3,09 Brá Reginsdóttir 2004 Bragdið  – 2,99 3,09
6 2,16 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið 2,16  –  –
7 1,85 Ida Mercy Johansen Chukwudi 2005 Bragdið 0,96 1,57 1,85
Dreingir 8-9 –  60m finala (vind +4,8) Sun 13.20
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 9,72 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
2 9,92 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
3 9,97 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
4 10,09 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
5 10,17 Óli Mittún 2005 Bragdið
6 10,92 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið
Dreingir 8-9 – 400m finala Sun 15.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 1.17,89 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
2 1.22,08 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
3 1.24,34 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
4 1.33,28 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið
dns Óli Mittún 2005 Bragdið
Dreingir 8-9 – Longdarlop sona Ley 11.25
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 3,34 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið 3,03 -2,3 3,34 -0,2    3,14 -1,8
2 3,13 Jónas Isaksen 2005 Bragdið 3,06 -3,0 2,89 -2,3    3,13 -2,4
3 3,03 Óli Mittún 2005 Bragdið 3,02 -1,0 3,03 -1,9    2,48 -1,2
4 2,90 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi 2,81 -1,6    2,90 -2,6
5 2,82 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið 2,67 -2,0 2,45 -1,9    2,82 -1,2
6 2,50 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið 2,39 -0,2  –    2,50 -1,7
Dreingir 8-9 – Bóltkast 150 gr Ley 10.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 43,52 Óli Mittún 2005 Bragdið 43,52 41,00 41,69
2 30,10 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið 27,16 28,70 30,10
3 25,45 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi 25,45 21,71 24,10
4 23,57 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið 23,57 21,90 19,66
5 21,36 Jónas Isaksen 2005 Bragdið 20,11 20,10 21,36
6 20,03 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið 20,03 19,70 17,62
Dreingir 8-9 – Kúlustoyt 2 kg Sun 15.10
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 5,38 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi 5,28 5,38  –
2 5,37 Óli Mittún 2005 Bragdið  – 5,37  –
3 4,35 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið 3,44 4,26 4,35
4 3,92 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið  – 4,13 3,92
5 3,80 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið 3,14 3,27 3,80
6 3,60 Jónas Isaksen 2005 Bragdið 2,36 3,03 3,60
Blandað 8-9 – 4x200m finala Sun 16.10
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 2.31,98 Bragdið 2
(Brá Reginsdóttir, Jógvan Gullfoss, Astrið N. Breckmann og Eiri J. Glerfoss)
2 2.51,36 Bragdið 1
(Ida Mercy Chukwudi, Óli Mittún, Amanda W. Frímundsdóttir og Rói Fossabrúgv)
Gentur 10-11 – 60m Riðil 1/3 (vind +2,7) Ley 10.15
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 9,66 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan Q
2 9,90 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið q
3 10,00 Jana Mittún 2003 Bragdið
4 10,10 Elin Niclasen 2003 Bragdið
Gentur 10-11 – 60m Riðil 2/3 (vind +1,7) Ley 10.20
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 9,69 Maria Biskopstø 2002 Treysti Q
2 9,84 Hervør Niclasen 2003 Bragdið q
3 9,85 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið q
4 10,89 Maria Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
dns Høgnadóttir 2002 Hvirlan
Gentur 10-11 – 60m finala (vind +3,5) Sun 13.30
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 9,50 Birita Ryan 2002 Treysti
2 9,55 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
3 9,65 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
4 9,79 Maria Biskopstø 2002 Treysti
5 9,80 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
6 10,09 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
Gentur 10-11 – 60m Riðil 3/3 (vind +2,3) Ley 10.25
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 9,54 Birita Ryan 2002 Treysti Q
2 10,49 Rò Reginsdòttir á Lofti 2002 Bragdið
3 10,50 Annika Isaksen 2002 Bragdið
4 11,17 Fríða Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
Gentur 10-11 – 300m Ley 12.05
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 52,82 r2 Maria Biskopstø 2002 Treysti
2 53,55 r2 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
3 54,37 r1 Birita Ryan 2002 Treysti
4 54,60 r2 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
5 54,61 r2 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
6 56,73 r1 Annika Isaksen 2002 Bragdið
7 56,96 r2 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
8 59,42 r1 Jana Mittún 2003 Bragdið
9 59,68 r1 Rò Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
10 62,83 r1 Maria Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
11 64,28 r1 Fríða Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
dns r2 Elin Niclasen 2003 Bragdið
Gentur 10-11 – 600m finala Sun 14.20
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 1.54,45 Maria Biskopstø 2002 Treysti
2 2.11,98 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
3 2.12,81 Annika Isaksen 2002 Bragdið
4 2.15,84 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
5 2.16,30 Fríða Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
6 2.18,50 Maria Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
7 2.19,44 Rò Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
8 2.21,48 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
9 2.23,78 Jana Mittún 2003 Bragdið
dns Hervør Niclasen 2003 Bragdið
Gentur 10-11 – 4x100m finala Ley 13.40
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 66,21 Bragdið 2
(Ró R. Á Lofti, Annika Isaksen, Unna Ró Jacobsen, Bára J. Glerfoss)
2 66,37 Treysti
(Vibeka Sivertsen, Maria Biskopstø, Óluva A. Joensen og Birita Ryan)
3 66,82 Bragdið 1
(Elin Niclasen, Astrið Breckmann, Jana Mittún og Hervør Niclasen)
Gentur 10-11 – Longdarlop sona Ley 10.40
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 3,43 Óluva A. Joensen 2002 Treysti     3,43 -1,2     3,39 -0,7    3,37 -2,0
2 3,39 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið     2,89 -1,4     3,11 -1,5    3,39 -1,4
3 3,38 Maria Biskopstø 2002 Treysti     3,27 -1,5     3,38 -0,8    3,17 -0,4
4 3,36 Hervør Niclasen 2003 Bragdið     3,14 -0,3   –    3,36 -0,5
5 3,31 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið     3,31 0,0     3,04 -1,7    2,96 -1,7
6 3,17 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan     3,12 -2,4     3,17 -0,2    2,98 -1,5
7 3,15 Jana Mittún 2003 Bragdið     3,15 -0,8     2,84 -0,3    2,81 -1,8
8 3,11 Elin Niclasen 2003 Bragdið     3,11 -0,8     3,05 1,5    2,81 0,1
9 2,99 Rò Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið     2,85 -2,1     2,98 -0,3    2,99 -0,7
10 2,95 Annika Isaksen 2002 Bragdið     2,95 0,0     2,89 -1,5    2,83 -1,7
11 2,69 Maria Nolsøe Olsen 2003 Roysnið     2,60 -1,5     2,69 -0,1    2,67 -2,6
12 2,58 Fríða Nolsøe Olsen 2003 Roysnið     2,52 0,0     2,57 -1,2    2,58 -1,1
dns Høgnadóttir 2002 Hvirlan  –  –
Gentur 10-11 – Bóltkast 150 gr. Ley 12.30
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 40,88 Óluva A. Joensen 2002 Treysti 39,98 40,88 38,20
2 34,80 Maria Biskopstø 2002 Treysti 34,80 30,89 32,70
3 33,21 Jana Mittún 2003 Bragdið 33,21 29,77 31,90
4 31,63 Elin Niclasen 2003 Bragdið  – 29,38 31,63
5 30,85 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan 29,43 30,85 28,58
6 25,26 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið 19,49 25,26 22,00
7 24,75 Birita Ryan 2002 Treysti 24,15 24,75 22,27
8 24,75 Hervør Niclasen 2003 Bragdið  – 24,75 22,63
9 24,13 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið 24,13 13,73 13,84
10 23,15 Rò Reginsdòttir á Lofti 2002 Bragdið 23,12 23,15 22,30
11 19,46 Annika Isaksen 2002 Bragdið 19,02 17,42 19,46
dns Høgnadóttir 2002 Hvirlan
Gentur 10-11 – Kúlustoyt 2 kg Sun 14.35
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 6,97 Óluva A. Joensen 2002 Treysti 6,53 6,26 6,97
2 6,77 Elin Niclasen 2003 Bragdið 4,68 5,36 6,77
3 6,50 Maria Biskopstø 2002 Treysti 5,69 5,35 6,50
4 6,43 Birita Ryan 2002 Treysti 5,94 6,32 6,43
5 5,43 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið 5,43 5,20 4,32
6 5,10 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið  – 4,66 5,10
7 4,90 Hervør Niclasen 2003 Bragdið  – 4,74 4,90
8 4,84 Jana Mittún 2003 Bragdið 4,21 4,84 3,48
9 4,80 Rò Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið 3,28 4,41 4,80
10 4,45 Annika Isaksen 2002 Bragdið 3,28 4,45  –
dns Høgnadóttir 2002 Hvirlan
Dreingir 10-11 – 60m Riðil 1/3 (vind +0,8) Ley 10.35
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 9,37 Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið Q
2 9,55 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið q
3 10,00 Pauli Mittún 2002 Bragdið q
4 10,50 Silas Wang 2002 Hvirlan
Dreingir 10-11 – 60m Riðil 2/3 (vind +1,7) Ley 10.40
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 9,41 Pauli Høj 2002 Bragdið Q
2 9,60 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan q
3 10,08 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
4 10,40 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
5 11,07 Hjørtur Johansen 2002 Bragdið
Dreingir 10-11 – 60m Riðil 3/3 (vind +0,7) Ley 10.45
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 8,89 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið Q
2 10,03 Miso Buha 2003 Bragdið
3 10,14 William Helmsdal 2002 Bragdið
4 10,48 Marjus Egilstoft Nielsen 2003 Frælsi
Dreingir 10-11 – 60m finala (vind +2,7) Sun 13.35
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 8,98 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
2 9,28 Pauli Høj 2002 Bragdið
3 9,34 Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið
4 9,55 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan
5 9,69 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
6 9,71 Pauli Mittún 2002 Bragdið
Dreingir 10-11 – 300m Riðil 1/2 Ley 12.20
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 49,15 r2 Pauli Høj 2002 Bragdið
2 51,57 r2 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
3 52,03 r2 Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið
4 53,73 r2 Pauli Mittún 2002 Bragdið
5 55,72 r2 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
6 56,13 r1 William Helmsdal 2002 Bragdið
7 56,86 r2 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
8 56,93 r1 Miso Buha 2003 Bragdið
9 60,08 r1 Silas Wang 2002 Hvirlan
10 60,49 r1 Marjus Egilstoft Nielsen 2003 Frælsi
11 62,64 r1 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
Dreingir 10-11 – 600m finala Sun 14.50
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 1.52,24 Pauli Høj 2002 Bragdið
2 2.04,50 Pauli Mittún 2002 Bragdið
3 2.06,73 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
4 2.07,39 William Helmsdal 2002 Bragdið
dns Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
dns Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið
dns Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
dns Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
Dreingir 10-11 – 4x100m finala Ley 13.45
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 63,53 Bragdið 1
(Hans E. Thomsen, Pauli Høj, Hugin Jacobsen og Andreas B. Antoft)
2 65,90 Bragdið 2
(William Helmsdal, Jógvan Gullfoss, Pauli Mittún og Miso Buha)
Dreingir 10-11 – Longdarlop sona Ley 12.50
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 3,98 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið 3,89 -2,8 3,98 -1,9 3,64 -2,0
2 3,57 Pauli Høj 2002 Bragdið 3,39 -1,6 3,50 -2,8 3,57 -1,1
3 3,44 Miso Buha 2003 Bragdið 3,44 -0,6 3,39 -2,0 3,15 -3,5
4 3,39 Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið 3,18 -1,3 3,32 -1,1 3,39 -1,0
5 3,27 Pauli Mittún 2002 Bragdið 3,27 -3,3 3,12 -1,9 3,04 -1,5
6 3,24 Silas Wang 2002 Hvirlan 3,01 -0,9 3,24 0,2 2,91 -3,7
7 3,20 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið  – 3,05 -2,0 3,20 -1,1
8 3,18 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan 3,18 0,8 3,16 -0,9 3,10 -0,7
9 3,15 William Helmsdal 2002 Bragdið 2,98 -2,2 3,15 -0,8  –
10 3,07 Marjus Egilstoft Nielsen 2003 Frælsi 3,07 -1,9 2,77 -2,9 2,60 -0,4
11 2,80 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið 2,68 -2,0 2,68 -0,5 2,80 -2,3
12 2,10 Hjørtur Johansen 2002 Bragdið  – 2,10 -2,3 1,97 -0,5
Dreingir 10-11 – Bóltkast 150 gr. Ley 11.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 53,62 Pauli Mittún 2002 Bragdið 53,62 50,69 51,50
2 43,78 Pauli Høj 2002 Bragdið 38,94 43,78 41,38
3 43,13 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan 40,77 40,68 43,13
4 36,52 Silas Wang 2002 Hvirlan 23,82 36,52 34,07
5 34,52 Marjus Egilstoft Nielsen 2003 Frælsi  – 34,52 34,50
6 34,27 Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið 34,27 33,52 33,92
7 33,11 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan 28,70 24,72 33,11
8 29,09 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið 27,50 29,09 26,51
9 27,75 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið 27,25 24,72 27,75
10 25,13 William Helmsdal 2002 Bragdið 20,49 20,46 25,13
Dreingir 10-11 – Kúlustoyt 2 kg Sun 15.30
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 7,77 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan 6,77 7,40 7,77
2 7,64 Pauli Mittún 2002 Bragdið 7,64 7,09  –
3 6,98 Silas Wang 2002 Hvirlan  – 6,98  –
4 6,91 William Helmsdal 2002 Bragdið 6,91 5,07 6,87
5 6,48 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið  – 5,91 6,48
6 6,33 Pauli Høj 2002 Bragdið 5,56 6,33 6,31
7 6,28 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan 5,51 6,28 4,99
8 6,25 Marjus Egilstoft Nielsen 2003 Frælsi  – 6,25  –
9 5,15 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið 4,65 4,72 5,15
dns Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið
Blandað 10-11 – 4x200m finala Sun 16.15
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 2.16,52 Bragdið 3
(Unna Ró Jacobsen, Pauli Høj, Bára J. Glerfoss og Andreas B. Antoft)
2 2.22,69 Bragdið 1
(Elin Niclasen, Pauli Mittún, Hervør Niclasen og Jónas Isaksen)
3 2.28,25 Hvirlan
(Rannvá Gunnarsdóttir, Silas Wang, Natasja Anjudóttir og Mattias N. Isaksen)
4 2.28,30 Bragdið 2
(Ró R. Á Lofti, Hugin Jacobsen, Annika Isaksen og William Helmsdal)
Gentur 12-13 – 80m Riðil 1/3 (vind +0,9) Ley 11.10
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 12,22 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið Q
2 12,39 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan q
3 12,82 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti q
4 13,84 Sanný Langgaard 2001 Roysnið
dnf Fía H. Smith 2001 Hvirlan
Gentur 12-13 – 80m Riðil 2/3 (vind +3,6) Ley 11.15
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 11,85 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið Q
2 12,96 Rutt Gregersen 2001 Treysti
3 13,68 Kezia Vang 2000 Hvirlan
4 14,59 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
dns Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
dns Sjøfn J. Guðmundsdóttir 2000 Bragdið
Gentur 12-13 – 80m Riðil 3/3 (vind +1,2) Ley 11.20
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 12,46 Oddvør Josephsen 2001 Treysti Q
2 12,60 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið q
3 13,42 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
4 14,14 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
5 14,37 Rósa Matras Jensen 2001 Bragdið
6 14,55 Karina Askham Sønderskov 2000 Bragdið
Gentur 12-13 – 80m finala (vind +4,2) Sun 13.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 11,51 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
2 12,12 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
3 12,23 Bjørk S. Lamhauge 2000 Hvirlan
4 12,34 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
5 12,46 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
6 12,65 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
Gentur 12-13 – 300m Riðil 1/2 ley 12.35
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 47,97 r2 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
2 50,46 r2 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
3 51,01 r2 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan
4 51,49 r1 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
5 52,79 r2 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
6 53,42 r1 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
7 53,44 r1 Rutt Gregersen 2001 Treysti
8 56,24 r1 Fía H. Smith 2001 Hvirlan
Gentur 12-13 – 600m finala Sun 14.40
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 1.50,99 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
2 1.54,47 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
3 1.58,98 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
4 2.03,30 Rutt Gregersen 2001 Treysti
5 2.10,00 Urd Reginsdòttir á Lofti 2001 Bragdið
6 2.10,16 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
7 2.12,81 Fía H. Smith 2001 Hvirlan
Gentur 12-13 – 4x100m finala Ley 13.50
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 60,62 Bragdið
(Annika Sørensen, Teresa F. Bláhamar, Urd R. Á Lofti og Elisabet H. Simonsen)
2 64,10 Treysti
(Rutt Gregersen, Elin K. Ryan, Birita Ryan og Oddvør Josephsen)
3 65,62 Hvirlan
(Guðrið K. Petersen, Fía H. Smith, Kezia Wang og Bjørk S. Lamhauge)
Gentur 12-13 – Longdarlop sona Sun 13.25
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 3,62 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið 3,62 -3,6 3,02 -2,5 3,57 -2,3
2 3,47 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan 3,30 -3,6 2,95 -4,5 3,47 -2,9
3 3,30 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið 3,13 -4,2 3,30 -1,9 2,89 -4,5
4 3,27 Urd Reginsdòttir á Lofti 2001 Bragdið 3,27 -2,1 2,97 -2,6 2,99 -3,4
5 3,05 Fía H. Smith 2001 Hvirlan 3,05 -3,4 2,80 -3,9 2,80 -3,9
6 2,94 Oddvør Josephsen 2001 Treysti 2,94 -5,2
7 2,86 Kezia Vang 2000 Hvirlan 2,86 -3,3 2,65 -4,9 2,53 -4,8
8 2,80 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti 2,77 -2,8 2,80 -3,6 2,60 -3,2
9 2,77 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan 2,75 -4,8 2,75 -3,2 2,77 -4,1
10 2,60 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan 2,07 -2,7 2,25 -3,6 2,60 -3,0
11 2,48 Sanný Langgaard 2001 Roysnið 2,40 -2,2 2,44 -3,2 2,48 -2,5
dns Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
Gentur 12-13 – Hæddarlop Ley 12.55
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag 105 110 115 120 125
1 1,20 4 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið o o o o xxx
2 1,20 7 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið o xo o xxo xxx
3 1,15 3 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið o xxo xo xxx
4 1,15 8 Fía H. Smith 2001 Hvirlan xo xo xxo xxx
5 1,05 1 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan o xxx
6  – 2 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti xxx
dns 3 Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
Gentur 12-13 – Kúlustoyt 2 kg Sun 16.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 7,75 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan 7,75 7,58 7,49
2 6,93 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan 6,34 6,52 6,93
3 6,46 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti 6,46 6,10 6,18
4 6,07 Oddvør Josephsen 2001 Treysti 6,05 5,83 6,07
5 5,95 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti 5,42 5,95  –
6 5,53 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið 4,71 4,19 5,53
7 5,35 Fía H. Smith 2001 Hvirlan  – 5,19 5,35
8 4,96 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið 4,92 4,96 4,49
9 4,92 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan 4,80 4,53 4,92
10 4,90 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið 4,77 4,90 4,87
dns Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
Gentur 12-13 – Spjótkast 400 gr Ley 10.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 18,88 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið 18,07 18,88 16,96
2 17,36 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti 13,04 16,01 17,36
3 16,03 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan 15,98 16,03  –
4 15,69 Oddvør Josephsen 2001 Treysti 13,21 13,46 15,69
5 14,31 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan  – 14,31 13,21
6 13,53 Kezia Vang 2000 Hvirlan 12,37 10,29 13,53
7 13,33 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið 12,01 13,33 12,17
8 13,09 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan 10,84 11,21 13,09
9 10,90 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið 10,81 9,31 10,90
10 10,60 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti 10,60 9,88 9,66
dns Rutt Gregersen 2001 Treysti
dns Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
dns Rósa Matras Jensen 2001 Bragdið
dns Sjøfn J. Guðmundsdóttir 2000 Bragdið
Dreingir 12-13 – 80m Riðil 1/2 (+0,9) Ley 10.55
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 11,65 3 John Hermann Fuglø 2000 Treysti Q
2 11,69 1 Jákup Nolsøe Olsen 2000 Roysnið Q
3 12,22 4 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið q
4 12,45 5 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
dns 2 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
Dreingir 12-13 – 80m Riðil 2/2 (vind +1,3) Ley 11.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 11,03 Steintór Egholm 2000 Bragdið Q
2 12,16 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan Q
3 12,34 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið q
4 12,56 Ludvík Breckmann 2001 Bragdið
5 12,63 Fríði Magnussen 2000 Bragdið
6 13,18 Hans Sivertsen 2001 Treysti
Dreingir 12-13 – 80m finala (vind +4,7) Sun 13.05
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 10,88 Steintór Egholm 2000 Bragdið
2 11,15 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
3 11,23 Jákup Nolsøe Olsen 2000 Roysnið
4 11,76 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
5 12,22 Hans Petur Weihe Frímundsson 2000 Bragdið
6 12,24 Jóhann Hanson Joensen 2001 Bragdið
Dreingir 12-13 – 300m Riðil 1/2 ley 12.50
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 46,09 r2 Steintór Egholm 2000 Bragdið
2 47,47 r2 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
3 49,76 r2 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
4 50,59 r2 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
5 50,73 r1 Jákup Nolsøe Olsen 2000 Roysnið
6 51,68 r1 Ludvík Breckmann 2001 Bragdið
7 52,86 r1 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
8 54,18 r2 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið
9 54,86 r1 Fríði Magnussen 2000 Bragdið
10 65,66 r1 Kristian Kúrberg 2001 Hvirlan
dns r1 Hans Sivertsen 2001 Treysti
dns r2 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
Dreingir 12-13 – 600m finala Sun 14.30
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 1.52,51 Steintór Egholm 2000 Bragdið
2 1.52,60 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
3 1.56,74 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið
4 1.57,44 Jákup Nolsøe Olsen 2000 Roysnið
5 1.58,40 Ludvík Breckmann 2001 Bragdið
6 1.59,17 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
7 2.00,77 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
dns Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
dns Hans Sivertsen 2001 Treysti
dns Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Dreingir 12-13 – 4x100m finala Ley 13.55
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 58,77 Bragdið
(Ludvík Breckmann, Hans P. W. Frímundsson, Jóhann H. Joensen og Steintór Egholm)
2 64,09 Hvirlan
(Mattias N. Isaksen, Bárður Jóhansson, Kristian Kúrberg og Dánjal D. Ljósheim)
Dreingir 12-13 – Longdarlop sona Sun 15.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 4,34 Dávið Hentze 2000 Hvirlan 4,34 -3,7 4,25 -3,0 4,04 -3,6
2 3,78 Jákup Nolsøe Olsen 2000 Roysnið 3,54 -4,5 3,78 -3,4 3,38 -5,7
3 3,70 John Hermann Fuglø 2000 Treysti 3,63 -4,3 3,45 -3,7 3,70 -2,4
4 3,66 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið 3,66 -3,7 3,30 -2,1 3,32 -2,6
5 3,29 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan 3,29 -2,8 3,06 -3,8 3,20 -2,2
6 3,19 Hans Sivertsen 2001 Treysti 3,10 -3,8 3,06 -3,0 3,19 -2,0
7 2,63 Kristian Kúrberg 2001 Hvirlan 2,62 -2,4 2,56 -1,6 2,63 -2,5
dns Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
dns Elias Thortseinsson 2001 Hvirlan
dns Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
Dreingir 12-13 – Hæddarlop Ley 10.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag 110 115 120 125 130 135 138
1 1,35 Dávið Hentze 2000 Hvirlan o o o o o xxo xxx
2 1,20 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan xo o o
3 1,20 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið o xxo xo xxx
4 1,15 John Hermann Fuglø 2000 Treysti xo o xxx
5 1,15 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan o xo xx
6 1,10 Hans Sivertsen 2001 Treysti o xxx
6 1,10 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið o xxx
dns Steintór Egholm 2000 Bragdið
Dreingir 12-13 – Kúlustoyt 3 kg Sun 13.25
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 7,87 Dávið Hentze 2000 Hvirlan 7,87 7,71 7,28
2 7,30 Hans Sivertsen 2001 Treysti 6,55 7,12 7,30
3 6,65 John Hermann Fuglø 2000 Treysti 6,07  – 6,65
4 6,04 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið 5,75 6,04 5,64
5 5,62 Fríði Magnussen 2000 Bragdið 5,57  – 5,62
6 5,00 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið  – 5,00  –
dns Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
dns Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Dreingir 12-13 – Spjótkast 400 gr Ley 11.15
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 33,61 Dávið Hentze 2000 Hvirlan 32,37 33,61 28,67
2 26,17 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan 26,17  –  –
3 20,83 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan 17,21 20,83 18,54
4 19,67 Jákup Nolsøe Olsen 2000 Roysnið  – 15,83 19,67
5 18,19 Hans Sivertsen 2001 Treysti 16,79 18,19  –
6 18,17 Kristian Kúrberg 2001 Hvirlan 15,08 18,17  –
7 17,86 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið  – 17,86 12,33
8 17,30 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið 17,30 16,59  –
9 14,25 John Hermann Fuglø 2000 Treysti 13,78  – 14,25
dns Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
Blandað 12-13 – 4x200m finala Sun 16.30
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 2.10,46 Bragdið 2
(Teresa F. Bláhamar, Jóhann H. Joensen, Urd R. Á Lofti og Steintór Egholm)
2 2.12,53 Treysti
(Elin Kristina Ryan, Hans Sivertsen, Oddvør Josephsen og John Hermann Fuglø)
3 2.19,19 Bragdið 1
(Jana Mittún, Hans Petur W. Frímundsson, Elisabet H. Simonsen og Ludvík Breckmann)
4 2.21,75 Hvirlan
(Fía H. Smith, Kristian D. Kúrberg, Bjørk S. Lamhauge og Bárður Jóhansson)
Gentur 14-15 – 100m Riðil 1/2 (vind +1,9) Ley 11.30
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 14,15 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan Q
2 14,31 Katarina Høj 1999 Bragdið Q
dns Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
dns Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
Gentur 14-15 – 100m Riðil 2/2 (vind +2,6) Ley 11.35
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 14,08 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið Q
2 14,10 Marita Petersen 1998 Hvirlan Q
3 14,85 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið q
4 15,93 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan q
dns Martha Josephsen 1999 Treysti
Gentur 14-15 – 100m finala (vind +3,1) Sun 13.50
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 14,00 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
2 14,08 Margit Weihe frímundsdóttir 1999 Bragdið
3 14,16 Marita K. Petersen 1998 Hvirlan
4 14,42 Katarina Høj 1999 Bragdið
5 14,76 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
6 15,87 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
Gentur 14-15 – 300m finala Ley 13.05
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 47,15 Katarina Høj 1999 Bragdið
2 49,58 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
3 51,58 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
4 55,96 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
dns Martha Josephsen 1999 Treysti
dns Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Gentur 14-15 – 800m finala Sun 15.25
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 2.32,21 Katarina Høj 1999 Bragdið
2 2.50,43 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
3 2.58,95 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
4 3.13,47 Martha Josephsen 1999 Treysti
5 3.19,27 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
dns Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
Gentur 14-19 – 4x100m finala Ley 14.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 56,36 Bragdið
(Hildur Poulsen, Sára Debesardóttir, Katarina Høj og Margit W. Frímundsdóttir)
2 60,30 Hvirlan
(Bjørk S. Lamhauge, Rebecka Jørgensen, Marita Petersen og Tinna B. Jørgensen)
Gentur 14-15 – Longdarlop Sun 14.10
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 3,98 Katarina Høj 1999 Bragdið 3,70 -4,4 3,85 -3,6 3,98 -2,7
2 3,83 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið 3,83 -1,7 3,70 -2,8 3,31 -2,7
3 3,81 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið  – 2,82 -3,4 3,81 -5,6
4 3,69 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan 2,82 -2,6  – 3,69 -2,1
5 3,04 Marita Petersen 1998 Hvirlan  – 3,04 -4,3  –
dns Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
dns Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
Gentur 14-15 – Hæddarlop Ley 10.40
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag 110 115 120 125 130 135 138 141 145
1 1,41 Katarina Høj 1999 Bragdið o o o o o xo o o xxx
2 1,38 Marita Petersen 1998 Hvirlan o o o o o o xo xxx
3 1,30 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan o o o o xo xxx
4 1,30 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið o o o o xxo xxx
5 1,20 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan o xo o xxx
dns Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
dns Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Gentur 14-15 – Kúlustoyt 3 kg Sun 13.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 9,13 Marita Petersen 1998 Hvirlan 8,70 9,13 8,67
2 7,68 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti 7,68 7,48 7,54
3 6,57 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið 6,57 6,30 6,40
4 6,15 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið 6,15  – 5,74
5 5,94 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið 5,83 5,94 5,86
6 5,01 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan 4,72 5,01 4,98
7 4,97 Katarina Høj 1999 Bragdið 4,97 4,78 4,45
dns Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
Gentur 14-15 – Spjótkast 500 gr Ley 12.10
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 34,69 Marita Petersen 1998 Hvirlan 33,51 32,24 34,69
2 26,74 Katarina Høj 1999 Bragdið  – 26,74 25,70
3 19,12 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan 15,92  – 19,12
4 18,22 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið 18,22 17,05 15,51
5 16,52 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið 16,52 16,10 16,16
6  – Martha Josephsen 1999 Treysti  –  –  –
dns Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
Dreingir 14-15 – 100m finala (vind +2,7) Sun 13.45
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 12,82 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
2 13,36 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
3 13,55 Niklas Tummasarson Kruse 1999 Roysnið
4 13,99 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
5 14,90 Rói Dam 1998 Roysnið
dns Hans Jákup Glerfoss 1999 Treysti
Dreingir 14-15 – 300m finala Ley 13.10
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 44,03 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
2 44,66 Niklas Tummasarson Kruse 1999 Roysnið
3 44,84 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
4 46,42 Hans Jákup Glerfoss 1999 Treysti
5 48,18 Rói Dam 1998 Roysnið
6 48,84 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Dreingir 14-15 – 800m finala Sun 15.35
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 2.26,83 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
2 2.30,14 Niklas Tummasarson Kruse 1999 Roysnið
3 2.33,11 Rói Dam 1998 Roysnið
dns Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Dreingir 14-19 – 4x100m finala Ley 14.05
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 46,82 Hvirlan 1
(Tummas N. Arge, Hallur Simonsen, Sofus Andreasen og Rúni Jacobsen)
2 51,08 Bragdið
(Teitur Bjarnastein, Rógvi Johansen, Steintór Egholm og Regin Joensen)
3 53,90 Hvirlan 2
(Steinolvur Geyti, Tórur Mortensen, Tóri Nielsen og Jákup D. Ljósheim)
4 55,45 Treysti/Roysnið
(John H. Fuglø, Rói Dam, Gunnar Sivertsen og Niklas T. Kruse)
Dreingir 14-15 – Longdarlop Sun 14.40
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 4,67 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan  – 4,67 -3,1 4,63 -5,5
2 4,17 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan 4,17 -3,0  – 4,14 -3,2
3 3,73 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti 3,73 -3,6 3,26 -5,6 2,84 -2,1
Dreingir 14-15 – Hæddarlop Ley 11.25
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag 120 125 130 135 140 145 150
1 1,45 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan o o o o o o xxx
2 1,35 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan o o o o xxx
Dreingir 14-15 – Kúlustoyt 4 kg Sun 13.55
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 9,10 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan 9,10 8,39 8,92
2 6,72 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti 5,86 6,72  –
3 6,66 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan 6,17 6,66 6,53
Dreingir 14-15 – Spjótkast 600 gr Ley 10.50
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 32,80 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan  –  – 32,80
2 28,82 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti 24,93 28,82 25,49
3 22,61 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan  – 21,85 22,61
Blandað 14-15 – 4x200m finala Sun 16.25
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 1.57,77 Hvirlan
(Marita K. Petersen, Jákup D. Ljósheim, Tinna B. Jørgensen og Tórur Mortensen)
2 2.02,00 Bragdið/Roysnið
(Margit W. Frímundsdóttir, Rói Dam, Katarina Høj og Niklas T. Kruse)
3 2.09,77 Treysti
(Paulina Fuglø, John Hermann Fuglø, Martha Josephsen og Gunnar Sivertsen)
Gentur 16-17 – 100m finala (vind +2,8) Sun 14.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 14,04 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Gentur 16-17 – 400m finala Ley 13.20
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
dns Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Gentur 16-17 – 800m finala Sun 15.25
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 2.59,10 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Gentur 16-17 – Longdarlop Ley 12.35
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 4,03 Hildur Poulsen 1997 Bragdið 3,84 -1,7 3,88 -1,5 4,03 -2,0
Gentur 16-17 – Klingrukast 1 kg Ley 12.45
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 17,33 1 Bjørk Reynagarð Svabo 1996 Hvirlan  – 17,33 16,89
Gentur 16-17 – Sleggjuvarp 3 kg Sun 14.30
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 18,62 Bjørk Reynagarð Svabo 1996 Hvirlan  – 18,27 18,62
Dreingir 16-17 – 100m finala (vind +2,8) Sun 14.05
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 12,64 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
2 14,30 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
dns Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 – 400m finala Ley 13.25
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 57,39 3 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
2 68,07 2 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
dns 4 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 – 800m finala Sun 15.35
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 2.14,19 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
dns Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
dns Rógvi Johansen 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 – Longdarlop Ley 10.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 3,52 2 Rógvi Johansen 1997 Bragdið 3,52 -1,1  – 3,34 0,0
dns 1 Tóri Nielsen 1997 Hvirlan
dns 3 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 – Trístøkk Sun 13.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 7,47 Rógvi Johansen 1997 Bragdið 7,35 -5,5 7,43 -5,1 7,47 -2,0
dns Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 – Klingrukast 1,5 kg Ley 12.45
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 24,10 Tóri Nielsen 1997 Hvirlan 24,10 20,53  –
dns Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 – Sleggjuvarp 5 kg Sun 14.30
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
dns Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Dreingir 18-19 – 100m Riðil 1/2 (vind +2,4) Ley 11.45
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 11,71 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan Q
2 12,16 Regin Joensen 1995 Bragdið Q
3 12,24 Bogi Berg 1994 Hvirlan q
Dreingir 18-19 – 100m Riðil 2/2 (+1,3) Ley 11.50
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 11,60 Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan Q
2 12,42 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan Q
3 12,45 Trygvi Zachariassen Laksafoss 1994 Hvirlan q
4 12,57 Sofus Andreassen 1995 Hvirlan
Dreingir 18-19 – 100m finala (vind +2,3) Sun 14.10
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 11,47 Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan
2 11,60 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan
3 12,00 Bogi Berg 1994 Hvirlan
4 12,05 Regin Joensen 1994 Bragdið
5 12,13 Hallur Simonsen 1994 Hvirlan
dns Trygvi Z. Laksafoss 1994 Hvirlan
Dreingir 18-19 – 400m finala Ley 13.30
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 56,55 4 Regin Joensen 1995 Bragdið
dns 2 Marnar Djurhuus 1995 Treysti
dns 3 Rúni Seloy 1994 Bragdið
dns 5 Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan
Dreingir 18-19 – 800m finala Sun 15.35
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 2.11,30 Marnar Djurhuus 1995 Treysti
2 2.16,04 Einar Gregersen 1995 Treysti
dns Rúni Seloy 1994 Bragdið
Dreingir 18-19 – Longdarlop Ley 10.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
2 5,29 Trygvi Zachariassen Laksafoss 1994 Hvirlan 4,97 -1,2  – 5,29 -1,4
1 5,08 Bogi Berg 1994 Hvirlan 4,77 -2,4 5,08 -0,9 4,25 -0,1
dns Regin Joensen 1995 Bragdið
Dreingir 18-19 – Trístøkk Sun 13.00
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Lop Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 11,70 Bogi Berg 1994 Hvirlan 11,45 -3,0 11,70 -1,7 11,46 -3,5
2 11,63 Regin Joensen 1995 Bragdið 10,62 -4,8  – 11,63 -4,2
dns Trygvi Zachariassen Laksafoss 1994 Hvirlan
Dreingir 18-19 – Klingrukast 1,75 kg Ley 12.45
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 40,01 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan 38,33 40,01  –
2 21,69 Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan 18,89 21,69  –
3 17,24 Bjarni K. Petersen 1994 Hvirlan  – 17,24  –
dns Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan
dns Hans Hjørleivur Magnussen 1995 Hvirlan
Dreingir 18-19 – Sleggjuvarp 6 kg Sun 14.30
Nr Úrslit Navn Eftirnavn Árg. Felag Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 34,56 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan 30,32 30,85 34,56
2 29,26 Bjarni K. Petersen 1994 Hvirlan  – 22,89 29,26
3 23,70 Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan 22,84  – 23,70
dns Teitur Seloy 1994 Hvirlan

 

 

0 comment
0

Related Articles