Home FÍF Startlistar og tíðarætlan til 2.Grand Prix børn og ung

Startlistar og tíðarætlan til 2.Grand Prix børn og ung

by Guttorm Sørensen

Her eru startlistin og tíðarætlanin til 2. Grand Prix fyri børn og ung á Tórsbreyt týskvøldið 7. juni kl. 18.30. Tað er Treysti í verður fyriskipari til hetta umfarið.

Tíðarætlanin:

Startlistar 2.GPBU

Startlistar til
2. Grand Prix Børn og Ung á Tórsbreyt 7. juni kl. 18.30
Riðil 1 40 m Dreingir 8-9 ár Vind: Kl. 18.40
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
3 Berint Jógvansson 2003 Treysti
4 Brandur Matras 2003 Treysti
Riðil 2 40 m Dreingir 8-9 ár Vind: Kl. 18.45
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 David Eyðsteinsson 2002 Treysti
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
4 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
5 Natanael Matras 2002 Treysti
Riðil 1 40 m Gentur 8-9 ár Vind: Kl. 18.30
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
3 Elsebeth Kathrina Jógvansdóttir 2002 Treysti
4 Kristina Bogadóttir 2003 Bragdið
Riðil 2 40 m Gentur 8-9 ár Vind: Kl. 18.35
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Birita Ryan 2002 Treysti
3 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
4 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
5 Maria Biskopstø 2002 Treysti
Riðil 1 80 m Gentur 10-11 ár Vind: Kl. 18.55
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
3 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
4 Rutt Gregersen 2001 Treysti
Riðil 2 80 m Gentur 10-11 ár Vind: Kl. 19.00
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Marita Mortensen 2001 Bragdið
3 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
4 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
5 Lena Poulsen 2000 Treysti
Riðil 1 80 m Dreingir 10-11 ár Vind: Kl. 19.05
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
3 Dávið Hentze 2000 Hvirlan
4 Hans Sivertsen 2001 Treysti
5 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
Riðil 2 80 m Dreingir 10-11 ár Vind: Kl. 19.10
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
3 Óli Eyðsteinsson 2001 Treysti
4 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
5 Heðin Hávarsá 2001 Treysti
Riðil 1 80 m Gentur 12-13 ár Vind: Kl. 19.15
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Emilia Larsen 1998 Hvirlan
3 Martha Josephsen 1999 Treysti
4 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
5 Paulina Fuglø 1999 Treysti
Riðil 2 80 m Gentur 12-13 ár Vind: Kl. 19.20
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
1 Marita Petersen 1998 Hvirlan
2 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
3 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
4 Katarina Høj 1999 Bragdið
5 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Riðil 1 80 m Dreingir 12-13 ár Vind: Kl. 19.25
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Hans Jákup Glerfoss 1999 Treysti
3 Martin Joensen 1999 Treysti
4 Hilbert Johannesen 1998 Bragdið
5 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Riðil 2 80 m Dreingir 12-13 ár Vind: Kl. 19.30
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Ólavur Weihe Joensen 1998 Hvirlan
3 Julian Gregersen 1998 Treysti
4 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
5 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Riðil 1 200 m Gentur 14-15 ár Vind: Kl. 19.40
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Anna Kristensen 1996 Bragdið
3 Elsa Berg 1996 Bragdið
4 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
5 Jonna F. Bláhamar 1997 Bragdið
Riðil 1 200 m Dreingir 14-15 ár Vind: Kl. 19.45
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
3 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
4 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
Riðil 1 200 m Gentur 16-17 ár Vind: Kl. 19.50
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Dagmar Johannesen 1994 Bragdið
3 Anita Gregersen 1995 Treysti
Riðil 1 200 m Gentur 18-19 ár Vind: Kl. 19.50
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
4 Rebekka Fuglø 1993 Treysti
Riðil 1 200 m Kvinnur 20+ Vind: Kl. 19.50
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
5 Bjørk Herup Olsen 1991 Bragdið
Riðil 1 200 m Dreingir 16-17 ár Vind: Kl. 19.55
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
1 Marnar Djurhuus 1995 Treysti
2 Einar Gregersen 1995 Treysti
3 Regin Joensen 1995 Bragdið
4 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan
5 Bjarni K. Petersen 1994 Hvirlan
Riðil 2 200 m Dreingir 16-17 ár Vind: Kl. 20.00
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
1 Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan
2 Rúni Seloy 1994 Bragdið
3 Trygvi Laksafoss 1994 Hvirlan
4 Dánjal Jákup Niclasen 1995 Bragdið
5 Hans Jacobsen 1994 Bragdið
Riðil 1 200 m Dreingir 18-19 ár Vind: Kl. 20.05
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Rói Holgarsson 1992 Bragdið
Riðil 1 200 m Menn 20+ Vind: Kl. 20.05
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
3 Árni Rúnarson 1986 Vestmanna
4 Øssur Debes Eiriksfoss 1990 Hvirlan
5 Daniel Djurhuus Rein 1990 Bragdið
Riðil 1 1.000 m Gentur 18-19 ár Kl. 20.10
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
1 Rebekka Fuglø 1993 Treysti
Riðil 1 1.000 m Gentur 16-17 ár Kl. 20.10
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Dagmar Johannesen 1994 Bragdið
Riðil 1 1.000 m Gentur 14-15 ár Kl. 20.10
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
3 Anna Kristensen 1996 Bragdið
4 Elsa Berg 1996 Bragdið
Riðil 1 1.000 m Kvinnur 20+ Kl. 20.10
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
5 Jórun L. Mørkøre 1970 Treysti
6 Jorie Josephsen 1971 Treysti
7 Bjørk Herup Olsen 1991 Bragdið
Riðil 1 1.000 m Dreingir 16-17 ár Kl. 20.20
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
1 Rúni Seloy 1994 Bragdið
2 Einar Gregersen 1995 Treysti
3 Marnar Djurhuus 1995 Treysti
4 Regin Joensen 1995 Bragdið
Riðil 1 1.000 m Dreingir 14-15 ár Kl. 20.20
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
5 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
6 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
7 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
Riðil 1 1.000 m Menn 20+ Kl. 20.20
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
8 Heini Gregersen 1964 Treysti
9 Súni Jacobsen 1967 Bragdið
10 Andreas Josephsen 1968 Treysti
11 Guttorm Sørensen 1968 Treysti
Longdarlop Gentur 8-9 ár Kl. 18.50
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
Birita Ryan 2002 Treysti
Elsebeth Kathrina Jógvansdóttir 2002 Treysti
Kristina Bogadóttir 2003 Bragdið
Maria Biskopstø 2002 Treysti
Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
Longdarlop Dreingir 8-9 ár Kl. 19.05
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
Berint Jógvansson 2003 Treysti
Brandur Matras 2003 Treysti
David Eyðsteinsson 2002 Treysti
Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
Natanael Matras 2002 Treysti
Longdarlop Gentur 10-11 ár Kl. 19.25
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
Lena Poulsen 2000 Treysti
Marita Mortensen 2001 Bragdið
Oddvør Josephsen 2001 Treysti
Rutt Gregersen 2001 Treysti
Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
Longdarlop Dreingir 10-11 ár Kl. 19.40
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Dávið Hentze 2000 Hvirlan
Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
Fríði Magnussen 2000 Bragdið
Hans Sivertsen 2001 Treysti
Heðin Hávarsá 2001 Treysti
John Hermann Fuglø 2000 Treysti
Óli Eyðsteinsson 2001 Treysti
Longdarlop Gentur 12-13 ár Kl. 18.30
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Emilia Larsen 1998 Hvirlan
Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Katarina Høj 1999 Bragdið
Marita Petersen 1998 Hvirlan
Martha Josephsen 1999 Treysti
Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
Paulina Fuglø 1999 Treysti
Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
Longdarlop Dreingir 12-13 ár Kl. 20.00
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Hans Jákup Glerfoss 1999 Treysti
Hilbert Johannesen 1998 Bragdið
Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Julian Gregersen 1998 Treysti
Martin Joensen 1999 Treysti
Ólavur Weihe Joensen 1998 Hoyvík
Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
Kúla Gentur 14-15 ár 3 kg 18.40
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Anna Kristensen 1996 Bragdið
Bjørk R. Svabo 1996 Hvirlan
Edna Maria Debes 1997 Hvirlan
Elsa Berg 1996 Bragdið
Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Jonna F. Bláhamar 1997 Bragdið
Kúla Gentur 16-17 ár 4 kg 18.40
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Anita Gregersen 1995 Treysti
Kúla Dreingir 14-15 ár 4 kg 18.30
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Rógvi Johansen 1997 Bragdið
Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
Tóri Nielsen 1997 Hvirlan
Kúla Dreingir 16-17 ár 5 kg 19.00
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Bjarni K. Petersen 1994 Hvirlan
Hallur Simonsen 1995 Hvirlan
Hanus Bergsson 1995 Hvirlan
Regin Joensen 1995 Bragdið
Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan
Rúni Seloy 1994 Bragdið
Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan
Trygvi Laksafoss 1994 Hvirlan
Kúla Dreingir 18-19 ár 6 kg 19.20
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Rói Holgarsson 1992 Bragdið
Helgi Geyti 1993 Hvirlan
Kúla Menn 20+ 7,26 kg 19.20
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Árni Rúnarson 1986 Vestmanna
Daniel Djurhuus Rein 1990 Bragdið
Kristian Martin Garðalíð 1990 Hvirlan
Øssur Debes Eiriksfoss 1990 Hvirlan

 

0 comment
0

Related Articles