Home FÍF Startlistar til 3. Grand Prix á breyt fríggjakvøldið

Startlistar til 3. Grand Prix á breyt fríggjakvøldið

by Guttorm Sørensen

Startlistar til 3. og seinasta Grand Prix á breyt, sum Treysti fyriskipar á Tórsbreyt fríggjadagin kl. 18.30, eru nú klárir. Hesuferð eru 301 startir tilmeldaðir, og tað er nakrir fleiri enn seinast. Luttakaratalið hesuferð er 115, so tað er aftur talan um góða undirtøku.Hetta er so  3. og seinasta umfar, og í fleiri kappingum er onki avgjørt enn, so lagt er upp til nakrar spennandi kappingar fríggjakvøldið.

Støðurnar í spurti, miðteini, lopi og kasti í teimum ymsu bólkunum, undan kappingunum fríggjakvøldið, eru at finna í aðrari grein her á heimasíðuni.

Tey bæði undanfarnu umførini eru føroysk met sett og ein rúgva av bólkametum, so tað verður spennandi at gera upp eftir loknar kappingar.

Landsliðið hjá FÍF fer til VU-Spelen í Gøteborg næsta vikuskifti við 22 íðkarum, og skulu teir allir royna seg fríggjakvøldið, har eisini onkrir oyggjaleikaluttakarar vera við.

Kappingarnar væntast at taka umleið 3 tímar at avgreiða. Leygardagin frá kl. 16.00 skipar FÍF fyri “Afterparty”, í hølunum hjá Starvsmannafelagnum, har heiðursmerkini verða handaði og borðhald eisini verður. Um ein ætlar við til borðhaldið, so skal meldast til undir TILMELDING her á síðuni.

Tíðarætlanin kemur út í seinasta lagi mikukvøldið.

 

Børn 5-7 ár – Bóltkast 150gr
1 Beinta Debes 2007 Hvirlan
2 Terji Dal Christiansen 2008 Hvistan
3 Glóa Reginsdóttir á Lofti 2007 Bragdið
4 Óðin J. Glerfoss 2008 Bragdið
Geil Gentur 8-9 ár – 80m riðil 1
2 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
3 Maria Josephsen 2004 Treysti
4 Ester Ellingsgaard 2004 Hvirlan
Geil Gentur 8-9 ár – 80m riðil 2
2 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
3 Astrið Nanly Breckmann 2004 Bragdið
4 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
5 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
Dreingir 8-9 ár – 80m
1 Trygvi Weihe 2004 Frælsi
2 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
3 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
4 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
5 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
Gentur 8-9 ár – 400m
1 Maria Josephsen 2004 Treysti
2 Astrið Nanly Breckmann 2004 Bragdið
3 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
4 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
5 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
6 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
7 Ester Ellingsgaard 2004 Hvirlan
Dreingir 8-9 ár – 400m
1 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
2 Trygvi Weihe 2004 Frælsi
3 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
4 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
5 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
Gentur 8-9 ár – Bóltkast 150gr
1 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
2 Maria Josephsen 2004 Treysti
3 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
4 Ester Ellingsgaard 2004 Hvirlan
5 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
6 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
Dreingir 8-9 ár – Bóltkast 150gr
1 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
2 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
3 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
4 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
5 Trygvi Weihe 2004 Frælsi
Gentur 8-9 ár – Longdarlop sona
1 Ester Ellingsgaard 2004 Hvirlan
2 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
3 Maria Josephsen 2004 Treysti
4 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
5 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
6 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
Dreingir 8-9 ár – Longdarlop sona
1 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
2 Trygvi Weihe 2004 Frælsi
3 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
4 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
5 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
Geil Gentur 10-11 ár – 200m riðil 1
1 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
2 Rakul Vang 2003 Hvirlan
3 Annika Isaksen 2002 Bragdið
4 Ró Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
5 Elin Niclasen 2003 Bragdið
Geil Gentur 10-11 ár – 200m riðil 2
1 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
2 Birita Ryan 2002 Treysti
3 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
4 Maria Biskopstø 2002 Treysti
5 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
Geil Dreingir 10-11 ár – 200m riðil 1
1 Silas Wang 2002 Hvirlan
2 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan
3 William Helmsdal 2002 Bragdið
4 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
5 Miso Buha 2003 Bragdið
Geil Dreingir 10-11 ár – 200m riðil 2
1 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan
2 Pauli Høj 2002 Bragdið
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
4 HansErland Thomsen 2003 Bragdið
5 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
Gentur 10-11 ár – 600m
1 Maria Biskopstø 2002 Treysti
2 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
3 Annika Isaksen 2002 Bragdið
4 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
5 Birita Ryan 2002 Treysti
6 Ró Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
7 Elin Niclasen 2003 Bragdið
8 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
9 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
Dreingir 10-11 ár – 600m
1 HansErland Thomsen 2003 Bragdið
2 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
3 William Helmsdal 2002 Bragdið
4 Pauli Høj 2002 Bragdið
5 Miso Buha 2003 Bragdið
6 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan
7 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
Gentur 10-11 ár – Bóltkast 150gr
1 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
2 Ró Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
3 Maria Biskopstø 2002 Treysti
4 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
5 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
6 Elin Niclasen 2003 Bragdið
7 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
8 Annika Isaksen 2002 Bragdið
9 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
10 Birita Ryan 2002 Treysti
11 Rakul Vang 2003 Hvirlan
Dreingir 10-11 ár – Bóltkast 150gr
1 Pauli Høj 2002 Bragdið
2 William Helmsdal 2002 Bragdið
3 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan
4 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
5 Miso Buha 2003 Bragdið
6 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan
7 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
8 Hjørtur Johansen 2002 Bragdið
9 Silas Wang 2002 Hvirlan
Gentur 10-11 ár – Longdarlop sona
1 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
2 Elin Niclasen 2003 Bragdið
3 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
4 Maria Biskopstø 2002 Treysti
5 Rakul Vang 2003 Hvirlan
6 Annika Isaksen 2002 Bragdið
7 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
8 Birita Ryan 2002 Treysti
9 Ró Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
10 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
11 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
Dreingir 10-11 ár – Longdarlop sona
1 Pauli Høj 2002 Bragdið
2 William Helmsdal 2002 Bragdið
3 HansErland Thomsen 2003 Bragdið
4 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
5 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan
6 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
7 Miso Buha 2003 Bragdið
8 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan
9 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
10 Silas Wang 2002 Hvirlan
Geil Gentur 12-13 ár – 200m riðil 1
2 Rósa Matras Jensen 2001 Bragdið
3 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
4 Sjøfn Guðmundsdóttir 2000 Bragdið
Geil Gentur 12-13 ár – 200m riðil 2
1 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
2 Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
3 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
4 Rutt Gregersen 2001 Treysti
5 Annika Repond Sørensen 2000 Bragdið
Geil Gentur 12-13 ár – 200m riðil 3
1 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
2 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
3 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan
4 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
5 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
Geil Dreingir 12-13 ár – 200m riðil 1
2 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
3 Ragnar Weihe 2001 Frælsi
4 Hans Sivertsen 2001 Treysti
5 Hjálmar Dalsgarð 2001 Bragdið
Geil Dreingir 12-13 ár – 200m riðil 2
1 Ludvík Breckmann 2001 Bragdið
2 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
3 Steintór Egholm 2000 Bragdið
4 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
5 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
Gentur 12-13 ár – 1.500m
1 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
2 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
3 Teresa F. Blahamar 2001 Bragdið
4 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
5 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
6 Rutt Gregersen 2001 Treysti
Dreingir 12-13 ár – 1.500m
1 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
2 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
3 Hans Sivertsen 2001 Treysti
4 Ludvík Breckmann 2001 Bragdið
5 Steintór Egholm 2000 Bragdið
6 Hjálmar Dalsgarð 2001 Bragdið
7 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
8 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
9 Ragnar Weihe 2001 Frælsi
Gentur 12-13 ár – Spjót 400gr
1 Annika Repond Sørensen 2000 Bragdið
2 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
3 Sjøfn Guðmundsdóttir 2000 Bragdið
4 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan
5 Rósa Matras Jensen 2001 Bragdið
6 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
7 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
8 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
9 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
10 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
11 Kezia Vang 2000 Hvirlan
12 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
13 Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
14 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
Dreingir 12-13 ár – Spjót 400gr
1 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
2 Hans Sivertsen 2001 Treysti
3 Hjálmar Dalsgarð 2001 Bragdið
4 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
5 Dávið Hentze 2000 Hvirlan
6 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
7 Ragnar Weihe 2001 Frælsi
Gentur 12-13 ár – Trístøkk
1 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
2 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
3 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
4 Kezia Vang 2000 Hvirlan
5 Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
6 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
7 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
8 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
9 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
10 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
Dreingir 12-13 ár – Trístøkk
1 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
2 Dávið Hentze 2000 Hvirlan
3 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
4 Ragnar Weihe 2001 Frælsi
6 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
7 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
8 Hans Sivertsen 2001 Treysti
9 Hjálmar Dalsgarð 2001 Bragdið
Geil Gentur 14-15 ár – 80m hekk/76,2cm riðil 1
2 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
3 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
4 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
Geil Gentur 14-15 ár – 80m hekk/76,2cm riðil 2
2 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
3 Katarina Høj 1999 Bragdið
4 Marita Petersen 1998 Hvirlan
5 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
Geil Dreingir 14-15 ár – 100m hekk/84,0cm riðil 1
3 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
4 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Gentur 14-15 ár – 1.500m
1 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
2 Katarina Høj 1999 Bragdið
3 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
4 Martha Josephsen 1999 Treysti
5 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
Dreingir 14-15 ár – 1.500m
Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Gentur 14-15 ár – Kúla 3kg
1 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
2 Martha Josephsen 1999 Treysti
3 Katarina Høj 1999 Bragdið
4 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
5 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
6 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
7 Marita Petersen 1998 Hvirlan
8 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
Dreingir 14-15 ár – Kúla 4kg
1 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
2 Rani Dalsgarð 1999 Bragdið
3 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
4 Róar B. Johansen 1999 Bragdið
5 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
Gentur 14-15 ár – Longdarlop
1 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
2 Marita Petersen 1998 Hvirlan
3 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
4 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
5 Katarina Høj 1999 Bragdið
6 Martha Josephsen 1999 Treysti
7 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Dreingir 14-15 ár – Longdarlop
1 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
2 Rani Dalsgarð 1999 Bragdið
3 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
4 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Geil Gentur 16-17 ár – 100m hekk/76,2cm
3 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
4 Edna Maria Debes 1997 Hvirlan
Geil Dreingir 16-17 ár – 110m hekk/91,4cm
3 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
4 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Gentur 16-17 ár – 1.500m
Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 ár – 1.500m
Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
Gentur 16-17 ár – Kúla 4kg
1 Bjørk Reynagarð Svabo 1996 Hvirlan
2 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
3 Edna Maria Debes 1997 Hvirlan
Dreingir 16-17 ár – Kúla 5kg
1 Tóri Nielsen 1997 Hvirlan
2 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
3 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
4 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
Gentur 16-17 ár – Longdarlop
1 Edna Maria Debes 1997 Hvirlan
2 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 ár – Longdarlop
1 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
2 Tóri Nielsen 1997 Hvirlan
3 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Geil Dreingir 18-19 ár – 110m hekk/99,1cm
3 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan
4 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan
Dreingir 18-19 ár – 1.500m
Rúni Seloy 1994 Bragdið
Regin Joensen 1995 Bragdið
Marnar Djurhuus 1995 Treysti
Einar Gregersen 1995 Treysti
Gentur 18-19 ár – Kúla 4kg
Anita Gregersen 1995 Treysti
Dreingir 18-19 ár – Kúla 6kg
1 Hanus Bergsson 1995 Hvirlan
2 Tróndur Arge 1994 Hvirlan
3 Hans Hjørleivur Magnussen 1995 Hvirlan
4 Teitur Arge Seloy 1994 Hvirlan
5 Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan
6 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan
Dreingir 18-19 ár – Longdarlop
1 Trygvi Zachariassen Laksafoss 1994 Hvirlan
2 Regin Joensen 1995 Bragdið
3 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan
Menn 20+ – 110m hekk/106,7cm
3 Helgi Geyti 1993 Hvirlan
Kvinnur 20+ – 1.500m
Rebekka Fuglø 1993 Treysti
Menn 20+ – 1.500m
1 Guttorm Sørensen 1968 Treysti
2 Arnfinnur Helmsdal 1970 Bragdið
3 Herluf Hansen 1973 Bragdið
4 Debes H. Christiansen 1966 Bragdið
5 Allan Dalsgarð 1972 Bragdið
6 Elias Guðjónsson 1988 Bragdið
7 Regin Thomsen 1976 Bragdið
8 Andreas Josephsen 1968 Treysti
9 Arnfinn Johannessen 1965 Roysnið
10 Júst í Túni 1986 Treysti
11 Hilmar Høgenni 1962 Bragdið
12 Magni Jacobsen 1976 Treysti
13 Jóhan E. Simonsen 1969 Bragdið
14 Fríðrikur Bláhamar 1965 Bragdið
Menn 20+ – Longdarlop
1 Helgi Geyti 1993 Hvirlan
2 Øssur Debes Eiriksfoss 1990 Hvirlan
Kvinnur 20+ – Kúla
1 Louisa Svabo 1992 Hvirlan
Menn 20+ – Kúla
1 Helgi Geyti 1993 Hvirlan
2 Rói Holgarsson 1992 Bragdið
3 Kristian Martin Garðalíð 1990 Hvirlan

 

 

0 comment
0

Related Articles