Home FÍF Startlistar til FM ung leygardagin og sunnudgin

Startlistar til FM ung leygardagin og sunnudgin

by Guttorm Sørensen

So eru endaligu startlistarnir til FM ung klárir. Teir finnast allir niðanfyri. Raðfylgjan er í aldursflokkum og so í greinunum spurt, langspurt, miðtein, boðrenning, lop og kast. Kappingarnar byrja kl. 10.00 leygardagin og halda fram til umleið kl. 14.00 tá boðrenningarnar eru lidnar. Sunnudagin verður byrjað kl. 12.30 við skrúðgongu, og so byrja kappingarnar kl. 13.00 og halda fram til umleið kl. 16.30 tá boðrenningarnar eru lidnar.

Meiri kunning um ymisk praktisk viðurskifti kemur einaferð í morgin.

 

Gentur 8-9 – 60m Riðil 1/2 Ley 10.00
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
3 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
4 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
5 Brá Reginsdóttir 2004 Bragdið
Gentur 8-9 – 60m Riðil 2/2 Ley 10.05
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Maria Josephsen 2004 Treysti
3 Astrið Nanly Breckmann 2004 Bragdið
4 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
5 Ida Mercy Johansen Chukwudi 2005 Bragdið
Gentur 8-9 – 60m finala Sun 13.15
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Dreingir 8-9 –  60m finala Sun 13.20
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
2 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
3 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
4 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
5 Óli Mittún 2005 Bragdið
6 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið
Gentur 8-9 – 400m finala Sun 15.10
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Astrið Nanly Breckmann 2004 Bragdið
2 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
3 Maria Josephsen 2004 Treysti
4 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
5 Brá Reginsdóttir 2004 Bragdið
6 Ida Mercy Johansen Chukwudi 2005 Bragdið
7 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
8 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
Dreingir 8-9 – 400m finala Sun 15.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
2 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
3 Óli Mittún 2005 Bragdið
4 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
5 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið
Blandað 8-9 – 4x200m finala Sun 16.10
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Gentur 8-9 – Longdarlop sona Ley 12.05
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
2 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
3 Brá Reginsdóttir 2004 Bragdið
4 Maria Josephsen 2004 Treysti
5 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
6 Ida Mercy Johansen Chukwudi 2005 Bragdið
7 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
Dreingir 8-9 – Longdarlop sona Ley 11.25
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
2 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
3 Óli Mittún 2005 Bragdið
4 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
5 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
6 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið
Gentur 8-9 – Bóltkast 150 gr Ley 10.25
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
2 Maria Josephsen 2004 Treysti
3 Børka Berg jørgensen 2004 Hvirlan
4 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
5 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
Dreingir 8-9 – Bóltkast 150 gr Ley 10.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
2 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
3 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
4 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
5 Óli Mittún 2005 Bragdið
6 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið
Gentur 8-9 – Kúlustoyt 2 kg Sun 14.10
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
2 Ida Mercy Johansen Chukwudi 2005 Bragdið
3 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
4 Maria Josephsen 2004 Treysti
5 Brá Reginsdóttir 2004 Bragdið
6 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
7 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
Dreingir 8-9 – Kúlustoyt 2 kg Sun 15.10
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið
2 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
3 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
4 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
5 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
6 Óli Mittún 2005 Bragdið
Gentur 10-11 – 60m Riðil 1/3 Ley 10.15
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Jana Mittún 2003 Bragdið
3 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
4 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
5 Elin Niclasen 2003 Bragdið
Gentur 10-11 – 60m Riðil 2/3 Ley 10.20
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Maria Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
2 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
3 Maria Biskopstø 2002 Treysti
4 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
5 Høgnadóttir 2002 Hvirlan
Gentur 10-11 – 60m Riðil 3/3 Ley 10.25
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Rò Reginsdòttir á Lofti 2002 Bragdið
3 Annika Isaksen 2002 Bragdið
4 Birita Ryan 2002 Treysti
5 Fríða Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
Gentur 10-11 – 60m finala Sun 13.30
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Dreingir 10-11 – 60m Riðil 1/3 Ley 10.35
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Pauli Mittún 2002 Bragdið
3 Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið
4 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
5 Silas Wang 2002 Hvirlan
Dreingir 10-11 – 60m Riðil 2/3 Ley 10.40
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Hjørtur Johansen 2002 Bragdið
2 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan
3 Pauli Høj 2002 Bragdið
4 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
5 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
Dreingir 10-11 – 60m Riðil 3/3 Ley 10.45
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 William Helmsdal 2002 Bragdið
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
4 Miso Buha 2003 Bragdið
5 Marjus Egilstoft Nielsen 2003 Frælsi
Dreingir 10-11 – 60m finala Sun 13.35
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Gentur 10-11 – 300m Riðil 1/2 Ley 12.05
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Fríða Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
2 Birita Ryan 2002 Treysti
3 Rò Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
4 Annika Isaksen 2002 Bragdið
5 Jana Mittún 2003 Bragdið
6 Maria Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
Gentur 10-11 – 300m Riðil 2/2 Ley 12.10
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Elin Niclasen 2003 Bragdið
2 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
3 Maria Biskopstø 2002 Treysti
4 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
5 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
6 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
Dreingir 10-11 – 300m Riðil 1/2 Ley 12.20
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Miso Buha 2003 Bragdið
2 William Helmsdal 2002 Bragdið
3 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
4 Marjus Egilstoft Nielsen 2003 Frælsi
5 Silas Wang 2002 Hvirlan
Dreingir 10-11 – 300m Riðil 2/2 Ley 12.25
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
2 Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
4 Pauli Høj 2002 Bragdið
5 Pauli Mittún 2002 Bragdið
6 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
Gentur 10-11 – 600m finala Sun 14.20
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Maria Biskopstø 2002 Treysti
2 Annika Isaksen 2002 Bragdið
3 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
4 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
5 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
6 Rò Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
7 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
8 Jana Mittún 2003 Bragdið
9 Fríða Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
10 Maria Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
Dreingir 10-11 – 600m finala Sun 14.50
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
2 Pauli Mittún 2002 Bragdið
3 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
4 Pauli Høj 2002 Bragdið
5 William Helmsdal 2002 Bragdið
6 Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið
7 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
8 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
Gentur 10-11 – 4x100m finala Ley 13.40
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Dreingir 10-11 – 4x100m finala Ley 13.45
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Blandað 10-11 – 4x200m finala Sun 16.15
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Gentur 10-11 – Longdarlop sona Ley 10.40
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
2 Jana Mittún 2003 Bragdið
3 Fríða Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
4 Maria Biskopstø 2002 Treysti
5 Høgnadóttir 2002 Hvirlan
6 Rò Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
7 Elin Niclasen 2003 Bragdið
8 Maria Nolsøe Olsen 2003 Roysnið
9 Óluva A. Joensen 2002 Treysti
10 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
11 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
12 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
13 Annika Isaksen 2002 Bragdið
Dreingir 10-11 – Longdarlop sona Ley 12.50
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
2 Pauli Høj 2002 Bragdið
3 Miso Buha 2003 Bragdið
4 Marjus Egilstoft Nielsen 2003 Frælsi
5 Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið
6 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
7 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan
8 William Helmsdal 2002 Bragdið
9 Hjørtur Johansen 2002 Bragdið
10 Silas Wang 2002 Hvirlan
11 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
12 Pauli Mittún 2002 Bragdið
Gentur 10-11 – Bóltkast 150 gr. Ley 12.30
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
2 Maria Biskopstø 2002 Treysti
3 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
4 Høgnadóttir 2002 Hvirlan
5 Annika Isaksen 2002 Bragdið
6 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
7 Óluva A. Joensen 2002 Treysti
8 Rò Reginsdòttir á Lofti 2002 Bragdið
9 Jana Mittún 2003 Bragdið
10 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
11 Elin Niclasen 2003 Bragdið
12 Birita Ryan 2002 Treysti
Dreingir 10-11 – Bóltkast 150 gr. Ley 11.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Silas Wang 2002 Hvirlan
2 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan
3 Marjus Egilstoft Nielsen 2003 Frælsi
4 Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið
5 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
6 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
7 Pauli Høj 2002 Bragdið
8 William Helmsdal 2002 Bragdið
9 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan
10 Pauli Mittún 2002 Bragdið
Gentur 10-11 – Kúlustoyt 2 kg Sun 14.35
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Annika Isaksen 2002 Bragdið
2 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
3 Birita Ryan 2002 Treysti
4 Elin Niclasen 2003 Bragdið
5 Maria Biskopstø 2002 Treysti
6 Jana Mittún 2003 Bragdið
7 Høgnadóttir 2002 Hvirlan
8 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
9 Óluva A. Joensen 2002 Treysti
10 Rò Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
11 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
Dreingir 10-11 – Kúlustoyt 2 kg Sun 15.30
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
2 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan
3 William Helmsdal 2002 Bragdið
4 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan
5 Pauli Mittún 2002 Bragdið
6 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
7 Samuel Johansen Chukwudi 2003 Bragdið
8 Marjus Egilstoft Nielsen 2003 Frælsi
9 Silas Wang 2002 Hvirlan
10 Pauli Høj 2002 Bragdið
Gentur 12-13 – 80m Riðil 1/3 Ley 11.10
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
3 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
4 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan
5 Fía H. Smith 2001 Hvirlan
6 Sanný Langgaard 2001 Roysnið
Gentur 12-13 – 80m Riðil 2/3 Ley 11.15
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
2 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
3 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
4 Rutt Gregersen 2001 Treysti
5 Kezia Vang 2000 Hvirlan
6 Sjøfn J. Guðmundsdóttir 2000 Bragdið
Gentur 12-13 – 80m Riðil 3/3 Ley 11.20
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Rósa Matras Jensen 2001 Bragdið
2 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
3 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
4 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
5 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
6 Karina Askham Sønderskov 2000 Bragdið
Gentur 12-13 – 80m finala Sun 13.00
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Dreingir 12-13 – 80m Riðil 1/2 Ley 10.55
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Jákup Nolsøe Olsen 2000 Roysnið
2 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
3 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
4 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
5 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
Dreingir 12-13 – 80m Riðil 2/2 Ley 11.00
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Fríði Magnussen 2000 Bragdið
2 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið
3 Steintór Egholm 2000 Bragdið
4 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
5 Ludvík Breckmann 2001 Bragdið
6 Hans Sivertsen 2001 Treysti
Dreingir 12-13 – 80m finala Sun 13.05
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Gentur 12-13 – 300m Riðil 1/2 ley 12.35
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
3 Rutt Gregersen 2001 Treysti
4 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
5 Fía H. Smith 2001 Hvirlan
Gentur 12-13 – 300m Riðil 2/2 ley 12.40
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
3 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
4 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
5 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan
Dreingir 12-13 – 300m Riðil 1/2 ley 12.50
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Hans Sivertsen 2001 Treysti
2 Kristian Kúrberg 2001 Hvirlan
3 Fríði Magnussen 2000 Bragdið
4 Ludvík Breckmann 2001 Bragdið
5 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
6 Jákup Nolsøe Olsen 2000 Roysnið
Dreingir 12-13 – 300m Riðil 2/2 ley 12.55
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
2 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
3 Steintór Egholm 2000 Bragdið
4 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
5 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið
6 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Gentur 12-13 – 600m finala Sun 14.40
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
2 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
3 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
4 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
5 Rutt Gregersen 2001 Treysti
6 Urd Reginsdòttir á Lofti 2001 Bragdið
7 Fía H. Smith 2001 Hvirlan
Dreingir 12-13 – 600m finala Sun 14.30
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
2 Ludvík Breckmann 2001 Bragdið
3 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
4 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
5 Jákup Nolsøe Olsen 2000 Roysnið
6 Hans Sivertsen 2001 Treysti
7 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
8 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
9 Steintór Egholm 2000 Bragdið
10 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið
Gentur 12-13 – 4x100m finala Ley 13.50
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Dreingir 12-13 – 4x100m finala Ley 13.50
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Blandað 12-13 – 4x200m finala Sun 16.25
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Gentur 12-13 – Longdarlop sona Sun 13.25
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
2 Urd Reginsdòttir á Lofti 2001 Bragdið
3 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
4 Fía H. Smith 2001 Hvirlan
5 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
6 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
7 Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
8 Sanný Langgaard 2001 Roysnið
9 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan
10 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
11 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
12 Kezia Vang 2000 Hvirlan
Dreingir 12-13 – Longdarlop sona Sun 15.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
2 Dávið Hentze 2000 Hvirlan
3 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið
4 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
5 Hans Sivertsen 2001 Treysti
6 Jákup Nolsøe Olsen 2000 Roysnið
7 Kristian Kúrberg 2001 Hvirlan
8 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
9 Elias Thortseinsson 2001 Hvirlan
10 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
Gentur 12-13 – Hæddarlop Ley 12.55
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
2 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
3 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
3 Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
4 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
7 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
8 Fía H. Smith 2001 Hvirlan
Dreingir 12-13 – Hæddarlop Ley 10.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
2 Dávið Hentze 2000 Hvirlan
3 Hans Sivertsen 2001 Treysti
4 Steintór Egholm 2000 Bragdið
5 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
6 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
7 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið
8 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Gentur 12-13 – Kúlustoyt 2 kg Sun 16.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan
2 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
3 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
4 Fía H. Smith 2001 Hvirlan
5 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
6 Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
7 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
8 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
9 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
10 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
11 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
Dreingir 12-13 – Kúlustoyt 3 kg Sun 13.25
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
2 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið
3 Hans Sivertsen 2001 Treysti
4 Dávið Hentze 2000 Hvirlan
5 Fríði Magnussen 2000 Bragdið
6 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
7 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
8 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
Gentur 12-13 – Spjótkast 400 gr Ley 10.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
2 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
3 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
4 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan
5 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
6 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
7 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
8 Rutt Gregersen 2001 Treysti
9 Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
10 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
11 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
12 Rósa Matras Jensen 2001 Bragdið
13 Kezia Vang 2000 Hvirlan
14 Sjøfn J. Guðmundsdóttir 2000 Bragdið
Dreingir 12-13 – Spjótkast 400 gr Ley 11.15
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Kristian Kúrberg 2001 Hvirlan
2 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
3 Hans Sivertsen 2001 Treysti
4 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
5 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
6 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
7 Jákup Nolsøe Olsen 2000 Roysnið
8 Dávið Hentze 2000 Hvirlan
9 Jóhann Hansson Joensen 2001 Bragdið
10 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
Gentur 14-15 – 100m Riðil 1/2 Ley 11.30
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
3 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
4 Katarina Høj 1999 Bragdið
5 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Gentur 14-15 – 100m Riðil 2/2 Ley 11.35
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Martha Josephsen 1999 Treysti
2 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
3 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
4 Marita Petersen 1998 Hvirlan
5 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
Gentur 14-15 – 100m finala Sun 13.50
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Dreingir 14-15 – 100m finala Sun 13.45
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Niklas Tummasarson Kruse 1999 Roysnið
2 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
3 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
4 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
5 Hans Jákup Glerfoss 1999 Treysti
6 Rói Dam 1998 Roysnið
Gentur 14-15 – 300m finala Ley 13.05
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Martha Josephsen 1999 Treysti
2 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
3 Katarina Høj 1999 Bragdið
4 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
5 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
6 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
Dreingir 14-15 – 300m finala Ley 13.10
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
2 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
3 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
4 Niklas Tummasarson Kruse 1999 Roysnið
5 Rói Dam 1998 Roysnið
6 Hans Jákup Glerfoss 1999 Treysti
Gentur 14-15 – 800m finala Sun 15.25
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
2 Martha Josephsen 1999 Treysti
3 Katarina Høj 1999 Bragdið
4 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
5 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
6 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
Dreingir 14-15 – 800m finala Sun 15.35
Navn Eftirnavn Árg. Felag
Rói Dam 1998 Roysnið
Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Niklas Tummasarson Kruse 1999 Roysnið
Gentur 14-19 – 4x100m finala Ley 13.55
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Dreingir 14-19 – 4x100m finala Ley 14.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Blandað 14-15 – 4x200m finala Sun 16.30
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Gentur 14-15 – Longdarlop Sun 14.10
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
2 Marita Petersen 1998 Hvirlan
3 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
4 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
5 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
6 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
7 Katarina Høj 1999 Bragdið
Dreingir 14-15 – Longdarlop Sun 14.40
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
2 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
3 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Gentur 14-15 – Hæddarlop Ley 10.40
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
2 Katarina Høj 1999 Bragdið
3 Marita Petersen 1998 Hvirlan
4 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
5 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
6 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
7 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
Dreingir 14-15 – Hæddarlop Ley 11.25
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
2 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Gentur 14-15 – Kúlustoyt 3 kg Sun 13.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Katarina Høj 1999 Bragdið
2 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
3 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
4 Marita Petersen 1998 Hvirlan
5 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
6 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
7 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
8 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
Dreingir 14-15 – Kúlustoyt 4 kg Sun 13.55
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
2 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
3 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Gentur 14-15 – Spjótkast 500 gr Ley 12.10
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Katarina Høj 1999 Bragdið
2 Martha Josephsen 1999 Treysti
3 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
4 Marita Petersen 1998 Hvirlan
5 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
6 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
7 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Dreingir 14-15 – Spjótkast 600 gr Ley 10.50
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
2 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
3 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
Gentur 16-17 – 100m finala Sun 14.00
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
3 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 – 100m finala Sun 14.05
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
3 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
4 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
5 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Gentur 16-17 – 400m finala Ley 13.20
Navn Eftirnavn Árg. Felag
3 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 – 400m finala Ley 13.25
Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
3 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
4 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Gentur 16-17 – 800m finala Sun 15.25
Navn Eftirnavn Árg. Felag
3 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 – 800m finala Sun 15.35
Navn Eftirnavn Árg. Felag
Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Rógvi Johansen 1997 Bragdið
Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
Gentur 16-17 – Longdarlop Ley 12.35
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 – Longdarlop Ley 10.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Tóri Nielsen 1997 Hvirlan
2 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
3 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Dreingir 16-17 – Trístøkk Sun 13.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
2 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
Gentur 16-17 – Klingrukast 1 kg Ley 12.45
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Bjørk Reynagarð Svabo 1996 Hvirlan
Dreingir 16-17 – Klingrukast 1,5 kg Ley 12.45
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
2 Tóri Nielsen 1997 Hvirlan
Gentur 16-17 – Sleggjuvarp 3 kg Sun 14.30
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Bjørk Reynagarð Svabo 1996 Hvirlan
Dreingir 16-17 – Sleggjuvarp 5 kg Sun 14.30
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Dreingir 18-19 – 100m Riðil 1/2 Ley 11.45
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Bogi Berg 1994 Hvirlan
3 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan
4 Regin Joensen 1995 Bragdið
Dreingir 18-19 – 100m Riðil 2/2 Ley 11.50
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan
3 Trygvi Zachariassen Laksafoss 1994 Hvirlan
4 Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan
5 Sofus Andreassen 1995 Hvirlan
Dreingir 18-19 – 100m finala Sun 14.10
Geil Navn Eftirnavn Árg. Felag
1
2
3
4
5
6
Dreingir 18-19 – 400m finala Ley 13.30
Navn Eftirnavn Árg. Felag
2 Marnar Djurhuus 1995 Treysti
3 Rúni Seloy 1994 Bragdið
4 Regin Joensen 1995 Bragdið
5 Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan
Dreingir 18-19 – 800m finala Sun 15.35
Navn Eftirnavn Árg. Felag
Marnar Djurhuus 1995 Treysti
Rúni Seloy 1994 Bragdið
Einar Gregersen 1995 Treysti
Dreingir 18-19 – Longdarlop Ley 10.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Regin Joensen 1995 Bragdið
2 Trygvi Zachariassen Laksafoss 1994 Hvirlan
3 Bogi Berg 1994 Hvirlan
Dreingir 18-19 – Trístøkk Sun 13.00
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Bogi Berg 1994 Hvirlan
2 Regin Joensen 1995 Bragdið
3 Trygvi Zachariassen Laksafoss 1994 Hvirlan
Dreingir 18-19 – Klingrukast 1,75 kg Ley 12.45
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan
2 Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan
3 Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan
4 Bjarni K. Petersen 1994 Hvirlan
5 Hans Hjørleivur Magnussen 1995 Hvirlan
Dreingir 18-19 – Sleggjuvarp 6 kg Sun 14.30
Navn Eftirnavn Árg. Felag
1 Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan
2 Bjarni K. Petersen 1994 Hvirlan
3 Teitur Seloy 1994 Hvirlan
4 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan
0 comment
0

Related Articles