Startlistar til FMU 2017 og tíðarætlan

Skrivað hevur

Startlistarnir eru nú gjørdir til FM ung, sum verður í vikuskiftinum. 73 ungir íðkarar verða við í 342 startum. Kappingarnar byrja stundisliga leygarmorgunin kl. 11.00. Tørvur er á fleiri enn 200 dómara- og hjálparfólkatímum, og tí vóna vit at fleiri foreldur hava møguleika at hjálpa til. Tilmelding fyri hjálparfólk liggur undir “Tilmelding” her á síðuni.

Tíðarætlanin fyri leygardagin er her: Tíðarætlan leygardag

Tíðarætlanin fyri sunnudagin er her: Tíðarætlan sunnudag

Dreingir 8-9 ár – 400m finala
1 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið
2 Nathan Djónason Eidesgaard 2008 Roysnið
3 Jógvan Í Lon 2008 Bragdið
4 Óðin J. Glerfoss 2008 Bragdið
5 Tóroddur Clementsen 2009 Bragdið
6 Poul Eliasen 2008 Bragdið
7 Emil Joensen 2008 Roysnið
Geil Dreingir 8-9 ár – 60m riðil 1/2
1 Brandur við Streym 2008 Roysnið
2 Poul Eliasen 2008 Bragdið
3 Jógvan Í Lon 2008 Bragdið
4 Eyðun A. Reginsson Samuelsen 2008 Roysnið
5 Tóroddur Clementsen 2009 Bragdið
Geil Dreingir 8-9 ár – 60m riðil 2/2
1 Bárður Ólavsson 2008 Roysnið
2 Óðin J. Glerfoss 2008 Bragdið
3 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið
4 Nathan Djónason Eidesgaard 2008 Roysnið
5 Emil Joensen 2008 Roysnið
Dreingir 8-9 ár – Bóltkast 145gr.
1 Bárður Ólavsson 2008 Roysnið
2 Eyðun A. Reginsson Samuelsen 2008 Roysnið
3 Nathan Djónason Eidesgaard 2008 Roysnið
4 Tóroddur Clementsen 2009 Roysnið
5 Emil Joensen 2008 Roysnið
6 Jógvan Í Lon 2008 Bragdið
7 Brandur við Streym 2008 Roysnið
8 Poul Eliasen 2008 Roysnið
9 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið
10 Óðin J. Glerfoss 2008 Bragdið
Dreingir 8-9 ár – Kúlustoyt 2kg
1 Nathan Djónason Eidesgaard 2008 Roysnið
2 Emil Joensen 2008 Roysnið
3 Brandur við Streym 2008 Roysnið
4 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið
5 Óðin J. Glerfoss 2008 Bragdið
6 Eyðun A. Reginsson Samuelsen 2008 Roysnið
7 Bárður Ólavsson 2008 Roysnið
8 Jógvan Í Lon 2008 Bragdið
9 Poul Eliasen 2008 Roysnið
Dreingir 8-9 ár – Longdarlop (sona)
1 Jógvan Í Lon 2008 Bragdið
2 Tóroddur Clementsen 2009 Bragdið
3 Eyðun A. Reginsson Samuelsen 2008 Roysnið
4 Poul Eliasen 2008 Bragdið
5 Torbjørn Holm Lund 2008 Bragdið
6 Emil Joensen 2008 Roysnið
7 Bárður Ólavsson 2008 Roysnið
8 Brandur við Streym 2008 Roysnið
9 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið
10 Nathan Djónason Eidesgaard 2008 Roysnið
11 Óðin J. Glerfoss 2008 Bragdið
Geil Dreingir 10-11 – 300m finala
1 Gutti Heinason 2007 Bragdið
2 Rúni Vang 2006 Bragdið
3 Mattias Djónason Eidesgaard 2006 Roysnið
4 Torkil Dahl 2007 Roysnið
5 Jens Brandur Winthereig 2007 Hvirlan
Geil Dreingir 10-11 – 60m finala
1 Aron Mikkelsen 2007 Hvirlan
2 Rúni Vang 2006 Bragdið
3 Torkil Dahl 2007 Roysnið
4 Mattias Djónason Eidesgaard 2006 Roysnið
5 Jens Brandur Winthereig 2007 Hvirlan
6 Gutti Heinason 2007 Hvirlan
Dreingir 10-11 – 600m finala
1 Mattias Djónason Eidesgaard 2006 Roysnið
2 Torkil Dahl 2007 Roysnið
3 Rúni Vang 2006 Bragdið
4 Gutti Heinason 2007 Hvirlan
Dreingir 10-11 – Bóltkast 145gr.
1 Rúni Vang 2006 Bragdið
2 Mattias Djónason Eidesgaard 2006 Roysnið
3 Torkil Dahl 2007 Roysnið
4 Jens Brandur Winthereig 2007 Hvirlan
Dreingir 10-11 – Kúlustoyt 2kg
1 Rúni Vang 2006 Bragdið
2 Torkil Dahl 2007 Roysnið
3 Mattias Djónason Eidesgaard 2006 Roysnið
4 Aron Mikkelsen 2007 Hvirlan
Dreingir 10-11 – Longdarlop (sona)
1 Mattias Djónason Eidesgaard 2006 Roysnið
2 Rúni Vang 2006 Bragdið
3 Jens Brandur Winthereig 2007 Hvirlan
4 Aron Mikkelsen 2007 Hvirlan
5 Torkil Dahl 2007 Roysnið
Geil Dreingir 12-13 – 300m finala
2 Eiri Glerfoss 2005 Bragdið
3 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
4 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
5 Bjarti Vang 2005 Bragdið
Geil Dreingir 12-13 – 80m finala
2 Bjarti Vang 2005 Bragdið
3 Eiri Glerfoss 2005 Bragdið
4 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
Geil Dreingir 12-13 – 80m rim 76,2cm finala
Eiri Glerfoss 2005 Bragdið
Geil Dreingir 12-13 – 600m finala
2 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
3 Bjarti Vang 2005 Bragdið
Dreingir 12-13 – Hæddarlop
1 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
2 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
3 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
4 Bjarti Vang 2005 Bragdið
Dreingir 12-13 – Kúlustoyt 3kg
1 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
2 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
3 Bjarti Vang 2005 Bragdið
Dreingir 12-13 – Longdarlop
1 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
2 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
3 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
4 Bjarti Vang 2005 Bragdið
Dreingir 12-13 – Spjótkast 400gr.
1 Bjarti Vang 2005 Bragdið
2 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
3 Eiri Glerfoss 2005 Bragdið
4 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
Geil Dreingir 14-15 – 100m finala
1 Silas Wang 2002 Bragdið
2 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
4 Miso Buha 2003 Bragdið
5 William Helmsdal 2002 Bragdið
6 Ingi Johannessen 2002 Roysnið
Geil Dreingir 14-15 – 100m rim 83,8cm
Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
Geil Dreingir 14-15 – 300m finala
1 Silas Wang 2002 Bragdið
2 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
4 Miso Buha 2003 Bragdið
5 William Helmsdal 2002 Bragdið
6 Ingi Johannessen 2002 Roysnið
Geil Dreingir 14-15 – 800m
Ingi Johannessen 2002 Roysnið
Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
Miso Buha 2003 Bragdið
Dreingir 14-15 – Hæddarlop
1 Silas Wang 2002 Bragdið
2 Miso Buha 2003 Bragdið
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
Dreingir 14-15 – Klingrukast 1,0kg
1 Miso Buha 2003 Bragdið
2 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
3 William Helmsdal 2002 Bragdið
4 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
5 Silas Wang 2002 Bragdið
Dreingir 14-15 – Kúlustoyt 4kg
1 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
2 Miso Buha 2003 Bragdið
3 Silas Wang 2002 Bragdið
4 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
5 William Helmsdal 2002 Bragdið
Dreingir 14-15 – Longdarlop
1 Silas Wang 2002 Bragdið
2 Miso Buha 2003 Bragdið
3 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
4 William Helmsdal 2002 Bragdið
5 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
Dreingir 14-15 – Spjótkast 600gr.
1 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
2 Miso Buha 2003 Bragdið
3 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
4 Silas Wang 2002 Bragdið
Geil Dreingir 16-17 – 100m finala
2 Hans Sivertsen 2001 Treysti
3 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
4 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
5 Tóki Bak Sørensen 2000 Hvirlan
Geil Dreingir 16-17 – 110m rim 91,4cm finala
2 Hans Sivertsen 2001 Treysti
3 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
4 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
Geil Dreingir 16-17 – 400m finala
3 Hans Sivertsen 2001 Treysti
4 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Geil Dreingir 16-17 – 800m
Hans Sivertsen 2001 Treysti
Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Dreingir 16-17 – Klingrukast 1,50kg
1 Hans Sivertsen 2001 Treysti
2 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
3 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
Dreingir 16-17 – Longdarlop
1 Tóki Bak Sørensen 2000 Hvirlan
2 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
3 Hans Sivertsen 2001 Treysti
4 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
Dreingir 16-17 – Sleggjuvarp 5,0kg
1 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
2 Hans Sivertsen 2001 Treysti
Dreingir 16-17 – Spjótkast 700gr.
1 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
2 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
3 Tóki Bak Sørensen 2000 Hvirlan
4 Hans Sivertsen 2001 Treysti
Dreingir 16-17 – Trístøkk
1 Hans Sivertsen 2001 Treysti
2 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Geil Dreingir 18-19 – 100m finala
3 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
4 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Geil Dreingir 18-19 – 400m finala
3 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
4 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Geil Dreingir 18-19 – 800m finala
Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Dreingir 18-19 – Sleggjuvarp 6,00kg
1 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
Dreingir 18-19 – Spjótkast 800gr.
1 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Geil Gentur 8-9 – 400m finala
Elena Ellindsdóttir Olsen 2008 Hvirlan
Geil Gentur 8-9 – 60m finala
2 Lív Neshamar 2008 Hvirlan
3 Elena Ellindsdóttir Olsen 2008 Hvirlan
4 Helena Holm Lund 2008 Bragdið
Gentur 8-9 – Longdarlop (sona)
1 Lív Neshamar 2008 Hvirlan
2 Elena Ellindsdóttir Olsen 2008 Hvirlan
3 Helena Holm Lund 2008 Bragdið
Geil Gentur 10-11 – 300m riðil 1/2
2 Osla Berg Egilsdóttir 2007 Treysti
3 Margit Jøkladal Højbro 2007 Roysnið
4 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
Geil Gentur 10-11 – 300m riðil 2/2
2 Hennie Maria. R. Samuelsen 2007 Roysnið
3 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
4 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Roysnið
5 Petersen 2007 Roysnið
Geil Gentur 10-11 – 60m riðil 1/2
2 Beinta Debes 2007 Hvirlan
3 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Roysnið
4 Petersen 2007 Roysnið
5 Osla Berg Egilsdóttir 2007 Treysti
Geil Gentur 10-11 – 60m 2/2
2 Margit Jøkladal Højbro 2007 Roysnið
3 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
4 Hennie Maria. R. Samuelsen 2007 Roysnið
5 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
Gentur 10-11 – 600m finala
1 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
2 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Roysnið
3 Petersen 2007 Roysnið
4 Hennie Maria. R. Samuelsen 2007 Roysnið
Gentur 10-11 – Bóltkast 145gr.
1 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Roysnið
2 Osla Berg Egilsdóttir 2007 Treysti
3 Petersen 2007 Roysnið
4 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
5 Margit Jøkladal Højbro 2007 Roysnið
6 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
7 Hennie Maria. R. Samuelsen 2007 Roysnið
8 Beinta Debes 2007 Hvirlan
Gentur 10-11 – Kúlustoyt 2kg
1 Petersen 2007 Roysnið
2 Beinta Debes 2007 Hvirlan
3 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
4 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
5 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Roysnið
6 Hennie Maria. R. Samuelsen 2007 Roysnið
7 Margit Jøkladal Højbro 2007 Roysnið
Gentur 10-11 – Longdarlop (sona)
1 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
2 Beinta Debes 2007 Hvirlan
3 Margit Jøkladal Højbro 2007 Roysnið
4 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
5 Hennie Maria. R. Samuelsen 2007 Roysnið
6 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Roysnið
7 Petersen 2007 Roysnið
Geil Gentur 12-13 – 300m finala
1 Anna Katrina Mikkelsen 2005 Roysnið
2 Sólveig Dahl 2005 Roysnið
3 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
4 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
5 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
6 Jóhanna Pedersen 2005 Hvirlan
Geil Gentur 12-13 – 60m rim (76,2cm) finala
1 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
2 Sólveig Dahl 2005 Roysnið
3 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
4 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
5 Anna Katrina Mikkelsen 2005 Roysnið
Geil Gentur 12-13 – 80m finala
1 Jóhanna Pedersen 2005 Hvirlan
2 Sólveig Dahl 2005 Roysnið
3 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
4 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
5 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
6 Anna Katrina Mikkelsen 2005 Roysnið
Geil Gentur 12-13 – 600m finala
1 Anna Katrina Mikkelsen 2005 Roysnið
2 Sólveig Dahl 2005 Roysnið
3 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
4 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
5 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
6 Jóhanna Pedersen 2005 Hvirlan
Gentur 12-13 – Hæddarlop
1 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
2 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
3 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
4 Sólveig Dahl 2005 Roysnið
Gentur 12-13 – Kúlutoyt 2kg
1 Jóhanna Pedersen 2005 Hvirlan
2 Sólveig Dahl 2005 Roysnið
3 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
4 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
5 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
Gentur 12-13 – Longdarlop (sona)
1 Sólveig Dahl 2005 Roysnið
2 Jóhanna Pedersen 2005 Hvirlan
3 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
4 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
5 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
Gentur 12-13 – Spjótkast 400gr.
1 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
2 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
3 Sólveig Dahl 2005 Roysnið
4 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
Geil Gentur 14-15 – 100m riðil 1/2
2 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
3 Sára Iversen 2003 Bragdið
4 Bjørg Jensen 2003 Bragdið
5 Maria Biskopstø 2002 Treysti
Geil Gentur 14-15 – 100m riðil 2/2
1 Elin Niclasen 2003 Hvirlan
2 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
3 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
4 Birita Ryan 2002 Treysti
5 Andrea Kirstina Møller 2002 Bragdið
Geil Gentur 14-15 – 300m finala
1 Bjørg Jensen 2003 Bragdið
2 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
3 Maria Biskopstø 2002 Treysti
4 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
5 Andrea Kirstina Møller 2002 Bragdið
Geil Gentur 14-15 – 80m rim (76,2cm) finala
3 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
4 Maria Biskopstø 2002 Treysti
Geil Gentur 14-15 – 800m
Maria Biskopstø 2002 Treysti
Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
Kristianna Skarpheðinsdóttir 2003 Bragdið
Gentur 14-15 – Hæddarlop
1 Maria Biskopstø 2002 Treysti
2 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
3 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
Gentur 14-15 – Klingrukast 750gr.
1 Elin Niclasen 2003 Hvirlan
2 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
3 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
4 Kristianna Skarpheðinsdóttir 2003 Bragdið
Gentur 14-15 – Kúlustoyt 3kg
1 Høgnadóttir Mohr 2002 Hvirlan
2 Elin Niclasen 2003 Hvirlan
3 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
4 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
5 Kristianna Skarpheðinsdóttir 2003 Bragdið
Gentur 14-15 – Longdarlop
1 Birita Ryan 2002 Treysti
2 Andrea Kirstina Møller 2002 Bragdið
3 Maria Biskopstø 2002 Treysti
4 Bjørg Jensen 2003 Bragdið
5 Sára Iversen 2003 Bragdið
6 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
7 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
8 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
Gentur 14-15 – Spjótkast 500gr.
1 Bjørg Jensen 2003 Bragdið
2 Elin Niclasen 2003 Hvirlan
3 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
4 Kristianna Skarpheðinsdóttir 2003 Bragdið
5 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
6 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
Geil Gentur 16-17 – 100m finala
Oddvør Josephsen 2001 Treysti
Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
Geil Gentur 16-17 – 100m rim (76,2cm) finala
Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
Geil Gentur 16-17 – 400m finala
Oddvør Josephsen 2001 Treysti
Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
Geil Gentur 16-17 – 800m
Oddvør Josephsen 2001 Treysti
Gentur 16-17 – Klingrukast 1,00kg
1 Guðrið Káradóttir Petersen 2000 Hvirlan
2 Sunniva Bogadóttir 2001 Hvirlan
3 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
Gentur 16-17 – Longdarlop
1 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
2 Guðrið Káradóttir Petersen 2000 Hvirlan
3 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
4 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
5 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
Gentur 16-17 – Sleggjuvarp 3kg
1 Guðrið Káradóttir Petersen 2000 Hvirlan
2 Sunniva Bogadóttir 2001 Hvirlan
3 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
Gentur 16-17 – Spjótkast 500gr.
1 Sunniva Bogadóttir 2001 Hvirlan
2 Guðrið Káradóttir Petersen 2000 Hvirlan
3 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
4 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
Gentur 16-17 – Trístøkk
1 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
2 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
Geil Gentur 18-19 – 100m
Alda S. Lamhauge 1998 Hvirlan
Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
Geil Gentur 18-19 – 400m
Alda Sigurdsdóttir Lamhauge 1998 Hvirlan
Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
Geil Gentur 18-19 – 800m
Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Gentur 18-19 – Longdarlop
1 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
Gentur 18-19 – Spjótkast 600gr.
1 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
2 Marita Káradóttir Petersen 1998 Hvirlan
3 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
Gentur 18-19 – Trístøkk
1 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið

Ein viðmerking

  1. Hallur says:

    Tíðarætlanin verður løgd út í kvøld – fríggjakvøld.

    vh
    Hallur

Skriva viðmerking

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>