Home FÍF Tíðarætlan og startlistar til 2. Grand Prix í morgin kl. 14.00

Tíðarætlan og startlistar til 2. Grand Prix í morgin kl. 14.00

by Guttorm Sørensen

Her er tíðarætlan og startlistar til næsta umfar í Grand Prix á breyt, sum Hvirlan fyriskipar í morgin á Tórsbreyt. Fyrstu startirnir  eru kl. 14.00 og tí verða bæði íðkarar og dómarar bidnir um at møta í góðari tíð. 42 kappingar skulu avgreiðast í teir 3 tímarnar kappingin er sett at taka.

Nærum 100 lutakarar hava boðað frá luttøku. Kappast verður í 40m, 80m, 200m, 800m, longdarlopi, hæddarlopi, kúlustoyti og spjótkasti. Seinast bleiv talan um eina góða kapping við nógvum áskoðarum og tað vóna fyriskipararnir endurtekur seg aftur í morgin.

 Tíðarætlan og startlistar finnast niðanfyri.

  Spurtur Miðteinur Kúlustoyt Spjótkast Longdarlop Hæddarlop Hæddarlop
14.00 Ge 8-9 40 m (3)     Dr 18-19 + M20+ (7) Ge 12-13 (9) Ge 14-19 + Kv 20+ (5) Ge 12-13 (9)
14.05 Dr 8-9 40 m (6)            
14.10              
14.15 Ge 10-11 80 m            
14.20 Ge 10-11 80 m            
14.25 Dr 10-11 80 m     Dr 14-15 (6)      
14.30 Dr 10-11 80 m   Ge 10-11 (10)   Ge + Dr 8-9 (8)    
14.35 Dr 10-11 80 m            
14.40           Dr 18-19 + M20+ (5) Dr 10-11 (6)
14.45 Ge 12-13 80 m     Dr 16-17 (3)      
14.50 Ge 12-13 80 m            
14.55 Dr 12-13 80 m       Børn 5-7 (5)    
15.00     Ge+Dr 8-9 (7)        
15.05 Ge 14-15 200 m            
15.10 Dr 14-15 200 m       Ge 10-11 (12)    
15.15 Ge 16-19 +kv 20+ 200 m           Ge 10-11 (9)
15.20 Dr 16-17 200 m (3)   Dr 10-11 (10)        
15.25              
15.30 Dr 18-19 200 m (5)     Ge 14-19 + Kv20+ (7)      
15.35 M 20+ 200 m (3)            
15.40           Dr 14-15 + 16-17 (6)  
15.45   Ge 12-13 800 m (6)         Dr 12-13 (4)
15.50     Dr 12-13 (4)        
15.55   Ge 8-9 400 m (3)          
16.00   Dr 10-11 800 m (13)          
16.05   Dr 8-9 400 m (6)          
16.10         Dr 10-11 (11)    
16.15   Ge 10-11 800 m (8)          
16.20     Ge 12-13 (10)        
16.25   Dr 12-13 800 m (4)          
16.30              
16.35   Ge 14-19 + kv20+ 800 m (5)          
16.40         Dr 12-13 (4)    
16.45   Dr 14-19 + M20+ 800 m (12)          
16.50              
16.55              
17.00              

Startlistarnir finnast her niðanfyri:

  SPURTTEINAR      
         
  Kl. 14.00      
Geil Gentur 8-9 ár (03-04) – 40m   Vind  
2 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
3 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
4 Maria Josephsen 2004 Treysti
         
  kl. 14.05      
Geil Dreingir 8-9 ár (03-04) – 40m   Vind  
1 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
2 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
3 Jógvan Kárason Gullfoss 2004 Bragdið
4 Sigmund Jóhansson 2003 Hvirlan
5 Trygvi Weihe 2004 Frælsi
         
  kl. 14.15      
Geil Gentur 10-11 ár (01-02) – 80m (riðil 1)   Vind  
1 Birita Ryan 2002 Treysti
2 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
3 Maria Biskopstø 2002 Treysti
4 Tóra Norðá 2001 Treysti
5 Annika Isaksen 2002 Bragdið
         
  kl. 14.20      
Geil Gentur 10-11 ár (01-02) – 80m (riðil 2)   Vind  
1 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
2 Rutt Gregersen 2001 Treysti
3 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
4 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
5 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
6 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
         
  kl. 14.25      
Geil Dreingir 10-11 ár (01-02) – 80m (riðil 1)   Vind  
2 Jákup Tórgarð 2001 Bragdið
3 Debes Christiansen 2002 Treysti
4 Kristian Kúrberg 2001 Hvirlan
5 Hjørtur Johansen 2002 Bragdið
         
  kl. 14.30      
Geil Dreingir 10-11 ár (01-02) – 80m (riðil 2)   Vind  
1 Hans Sivertsen 2001 Treysti
2 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
3 Pauli Høj 2002 Bragdið
4 Poul Kjartan Højsted Horsdal 2001 Bragdið
5 Jónas J. Højgaard 2002 Bragdið
         
  kl. 14.35      
Geil Dreingir 10-11 ár (01-02) – 80m (riðil 3)   Vind  
1 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
2 Ragnar Weihe 2001 Frælsi
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
4 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
5 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
         
  kl. 14.45      
Geil Gentur 12-13 ár (99-00) – 80m (riðil 1)   Vind  
1 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
2 Kecia Vang 2000 Hvirlan
3 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
4 Rebecka Monja Jørgensen 1999 Hvirlan
5 Martha Josephsen 1999 Treysti
         
  kl. 14.50      
Geil Gentur 12-13 ár (99-00) – 80m (riðil 2)   Vind  
1 Paulina Fuglø 1999 Treysti
2 Margit W. Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
3 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
4 Katarina Høj 1999 Bragdið
5 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
         
  kl. 14.55      
Geil Dreingir 12-13 ár (99-00) – 80m   Vind  
1 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
2 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
3 Hans Jákup Glerfoss 1999 Treysti
4 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
5 Petur Haraldsen 1999 Bragdið
         
  kl. 15.05      
Geil Gentur 14-15 ár (97-98) – 200m   Vind  
2 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
3 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
4 Edna Maria Debes 1997 Hvirlan
         
  kl. 15.10      
Geil Dreingir 14-15 ár (97-98) – 200m   Vind  
2 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
3 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
4 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
5 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
         
  kl. 15.15      
  Gentur 16-17 ár (95-96) – 200m      
2 Anna Kristensen 1996 Bragdið
3 Anita Gregersen 1995 Treysti
  Gentur 18-19 ár (93-94) – 200m      
4 Rebekka Fuglø 1993 Treysti
  Kvinnur 20+ (92 ella fyrr) – 200m      
5 Rannvá Kjartansdóttir Strøm 1988 Bragdið
         
  kl. 15.20      
Geil Dreingir 16-17 ár (95-96) – 200m   Vind  
2 Regin Joensen 1995 Bragdið
3 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan
4 Heini Høgnason 1995 Bragdið
         
  kl. 15.30      
Geil Dreingir 18-19 ár (93-94) – 200m   Vind  
1 Rúni Seloy 1994 Bragdið
2 Trygvi Laksafoss 1994 Hvirlan
3 Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan
4 Hans Jacobsen 1994 Bragdið
5 Helgi Geyti 1993 Hvirlan
         
  kl. 15.35      
Geil Menn 20+ (92 ella fyrr) – 200m   Vind  
2 Kristian Martin Garðalíð 1990 Hvirlan
3 Øssur Debes Eiriksfoss 1990 Hvirlan
4 Birgir Hansen 1990 Hvirlan
         
  MIÐTEINAR      
         
  kl. 15.45      
  Gentur 12-13 ár (99-00) – 800m      
1 Paulina Fuglø 1999 Treysti
2 Katarina Høj 1999 Bragdið
3 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
4 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
5 Martha Josephsen 1999 Treysti
6 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
         
  kl. 15.55      
  Gentur 8-9 ár (03-04) – 400m      
1 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
2 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
3 Maria Josephsen 2004 Treysti
         
  kl. 16.00      
  Dreingir 10-11 ár (01-02) – 800m      
1 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
2 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
3 Debes Christiansen 2002 Treysti
4 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
5 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
6 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
7 Jákup Tórgarð 2001 Bragdið
8 Jónas J. Højgaard 2002 Bragdið
9 Kristian Kúrberg 2001 Hvirlan
10 Ludvík Breckmann 2001 Argir
11 Pauli Høj 2002 Bragdið
12 Poul Kjartan Højsted Horsdal 2001 Bragdið
13 Ragnar Weihe 2001 Frælsi
         
  kl. 16.05      
  Dreingir 8-9 ár (03-04) – 400m      
1 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
2 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
3 Heri Lava Láadal 2004 Bragdið
4 Jógvan Kárason Gullfoss 2004 Bragdið
5 Sigmund Jóhansson 2003 Hvirlan
6 Trygvi Weihe 2004 Frælsi
         
  kl. 16.15      
  Gentur 10-11 ár (01-02) – 800m      
1 Annika Isaksen 2002 Bragdið
2 Birita Ryan 2002 Treysti
3 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
4 Maria Biskopstø 2002 Treysti
5 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
6 Rutt Gregersen 2001 Treysti
7 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
8 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
         
  kl. 16.25      
  Dreingir 12-13 ár (99-00) – 800m      
1 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
2 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
3 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
4 Petur Haraldsen 1999 Bragdið
         
  kl. 16.35      
  Gentur 14-15 ár (97-98) – 800m      
1 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
2 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
  Gentur 16-17 ár (95-96) – 800m      
3 Anna Kristensen 1996 Bragdið
  Gentur 18-19 ár (93-94) – 800m      
4 Rebekka Fuglø 1993 Treysti
  Kvinnur 20+ (92 ella fyrr) – 800m      
5 Bjørk Herup Olsen 1991 Bragdið
         
  kl. 16.45      
  Dreingir 16-17 ár (95-96) – 800m      
1 Regin Joensen 1995 Bragdið
2 Einar Gregersen 1995 Treysti
  Dreingir 18-19 ár (93-94) – 800m      
3 Rúni Seloy 1994 Bragdið
  Dreingir 14-15 ár (97-98) – 800m      
4 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
5 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
6 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
7 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
  Menn 20+ (92 ella fyrr) – 800m      
8 Debes H. Christiansen 1966 Bragdið
9 Jógvan K. Glerfoss 1967 Bragdið
10 Guttorm Sørensen 1968 Treysti
11 Borgar Biskopstø 1962 Treysti
12 Regin Thomsen 1976 Bragdið
         
  LONGDARLOP      
         
  kl. 14.00      
  Gentur 12-13 ár (99-00) – longdarlop (sona)      
1 Paulina Fuglø 1999 Treysti
2 Katarina Høj 1999 Bragdið
3 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
4 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
5 Martha Josephsen 1999 Treysti
6 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
7 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
8 Kezia Vang 2000 Hvirlan
9 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
         
  kl. 14.30      
  Gentur 8-9 ár (03-04) – longdarlop (sona)      
1 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
2 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
3 Maria Josephsen 2004 Treysti
  Dreingir 8-9 ár (03-04) – longdarlop (sona)      
1 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
2 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
3 Heri Lava Láadal 2004 Bragdið
4 Jógvan Kárason Gullfoss 2004 Bragdið
5 Sigmund Jóhansson 2003 Hvirlan
         
  kl. 14.55      
  Børn -7 (05-07) – longdarlop (sona)      
1 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
2 Eiri Jógvansson Glerfoss 2005 Bragdið
3 Gunnvør Christiansen 2006 Treysti
4 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
5 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
         
  kl.15.10      
  Gentur 10-11 ár (01-02) – longdarlop (sona)      
 1 Annika Isaksen 2002 Bragdið
 2 Birita Ryan 2002 Treysti
 3 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
 4 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
 5 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
 6 Maria Biskopstø 2002 Treysti
 7 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
 8 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
 9 Rutt Gregersen 2001 Treysti
 10 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
 11 Tóra Norðá 2001 Treysti
 12 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
         
  kl. 16.10      
  Dreingir 10-11 ár (01-02) – longdarlop (sona)      
1 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
2 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
3 Debes Christiansen 2002 Treysti
4 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
5 Hans Sivertsen 2001 Treysti
6 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
7 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
8 Jónas J. Højgaard 2002 Bragdið
9 Kristian Kúrberg 2001 Hvistan
10 Pauli Høj 2002 Bragdið
11 Ragnar Weihe 2001 Frælsi
         
  kl. 16.40      
  Dreingir 12-13 ár (99-00) – longdarlop (sona)      
1 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
2 Dávið Hentze 2000 Hvirlan
3 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
4 Petur Haraldsen 1999 Bragdið
         
  HÆDDARLOP      
         
  kl. 14.00      
  Gentur 14-15 ár (97-98) – hæddarlop      
1 Edna Maria Debes 1997 Hvirlan
2 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
3 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
  Gentur 16-17 ár (95-96) – hæddarlop      
4 Anna Kristensen 1996 Bragdið
  Kvinnur 20+ (92 ella fyrr) – hæddarlop      
5 Rannvá Kjartansdóttir Strøm 1988 Bragdið
         
         
  kl. 14.40      
  Dreingir 18-19 ár (93-94) – hæddarlop      
1 Helgi Geyti 1993 Hvirlan
2 Trygvi Laksáfoss 1994 Hvirlan
  Menn 20+ (92 ella fyrr) – hæddarlop      
3 Birgir Hansen 1990 Hvirlan
4 Kristian Martin Garðalíð 1990 Hvirlan
5 Øssur Debes Eiriksfoss 1990 Hvirlan
         
  kl. 15.40      
  Dreingir 14-15 ár (97-98) – hæddarlop      
1 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
2 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
3 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
4 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
  Dreingir 16-17 ár (95-96) – hæddarlop      
1 Regin Joensen 1995 Bragdið
2 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan
         
  KÚLA      
         
  kl. 14.30      
  Gentur 10-11 ár (01-02) – kúla 2 kg      
1 Maria Biskopstø 2002 Treysti
2 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
3 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
4 Rutt Gregersn 2001 Treysti
5 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
6 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
7 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
8 Tóra Norðá 2001 Treysti
9 Birita Ryan 2002 Treysti
10 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
11 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
         
  kl. 15.00      
  Gentur 8-9 ár (03-04) – kúla 2 kg      
1 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
2 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
3 Maria Josephsen 2004 Treysti
  Dreingir 8-9 ár (03-04) – kúla 2 kg      
1 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
2 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
3 Jógvan Kárason Gullfoss 2004 Bragdið
4 Sigmund Jóhansson 2003 Hvirlan
         
  kl. 15.20      
  Dreingir 10-11 ár (01-02) – kúla 2 kg      
1 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
2 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
3 Debes Christiansen 2002 Treysti
4 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
5 Hans Sivertsen 2001 Treysti
6 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
7 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
8 Jónas J. Højgaard 2002 Bragdið
9 Kristian Kúrberg 2001 Hvirlan
10 Pauli Høj 2002 Bragdið
         
  kl. 15.50      
  Dreingir 12-13 ár (99-00) – kúla 3 kg      
 1 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
 2 Dávið Hentze 2000 Hvirlan
 3 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
 4 Petur Haraldsen 1999 Bragdið
         
  kl. 16.20      
  Gentur 12-13 ár (99-00) – kúla 2 kg      
 1 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
 2 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
 3 Katarina Høj 1999 Bragdið
 4 Kezia Vang 2000 Hvirlan
 5 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
 6 Martha Josephsen 1999 Treysti
 7 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
 8 Paulina Fuglø 1999 Treysti
 9 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
 10 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
         
  SPJÓT      
         
  kl.14.00      
  Dreingir 18-19 ár (93-94) – spjót 800 gr.      
1 Helgi Geyti 1993 Hvirlan
2 Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan
3 Teitur Arge Seloy 1994 Hvirlan
4 Tróndur Arge 1994 Hvirlan
  Menn 20+ (92 ella fyrr) – spjót 800 gr.      
1 Heini Hanusarson 1977 Hvirlan
2 Kristian Martin Garðalíð 1990 Hvirlan
3 Rógvi Højgaard 1983 Hvirlan
         
  kl. 14.25      
  Dreingir 14-15 ár (97-98) – spjót 600 gr.      
1 Hilbert Johannesen 1998 Bragdið
2 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
3 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
4 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
5 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
6 Tóri Nielsen 1997 Hvirlan
         
  kl. 14.45      
  Dreingir 16-17 ár (95-96) – spjót 700 gr.      
1 Hans Hjørleivur Magnussen 1995 Hvirlan
2 Regin Joensen 1995 Bragdið
3 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan
4 Heini Høgnason 1995 Bragdið
         
  kl. 15.30      
  Gentur 14-15 ár (97-98) – spjót 600 gr.      
1 Edna Maria Debes 1997 Hvirlan
2 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
3 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
  Gentur 16-17 ár (95-96) – spjót 600 gr.      
4 Elsa Berg 1996 Bragdið
5 Bjørk Reynagarð Svabo 1996 Hvirlan
  Kvinnur 20+ (92 ella fyrr) – spjót 600 gr.      
6 Sólja Jóanisdóttir 1981 Hvirlan
7 Rannvá Kjartansdóttir Strøm 1988 Bragdið

 

 

 

 

0 comment
0

Related Articles