Home FÍF Tíðarætlanin og startlistar til 1. Grand Prix á Breyt leygardagin

Tíðarætlanin og startlistar til 1. Grand Prix á Breyt leygardagin

by Guttorm Sørensen

Her er so tíðarætlanin og startlistarnir til kappingarnar leygardagin. Luttøkan er metstór hesuferð og er talan um 118 íðkarar í 321 startum, so tað er ein góð byrjan uppá Grand Prix á breyt 2014.

Kappingarnar byrja kl. 12.00. Luttakararnir verða bidnir um at møta í góðari tíð áðrenn kappingarnar byrja.

s

 

 

Startlistarnir:

kl. 12.00
Geil nr Gentur 8-9 ár (05-06) – 60m
1 1 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
2 91 Emilia Soll 2005 Onki felag
3 24 ida mercy johansen chukwudi 2005 Bragdið
4 86 Thora Kúrberg 2005 Hvirlan
5 118 Vibeka Eihilt Sivertsen 2005 Treysti
kl. 12.00
Menn 20+ (94 ella fyrr) – trístøkk
66 Helgi Geyti 1993 Hvirlan
89 Trygvi Laksafoss 1994 Hvirlan
56 Bogi Berg 1994 Hvirlan
nr Dreingir 18-19 ár (95-96) – trístøkk
64 Hanus Bergsson 1995 Hvirlan
nr Dreingir 16-17 ár (97-98) – trístøkk
68 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
45 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
47 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
88 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
nr Dreingir 14-15 ár (99-00) – trístøkk
59 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
60 Dávið Hentze 2000 Hvirlan
106 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
35 Niklas Kruse 1999 Bragdið
78 Pauli Nolsøe Vang 2000 Hvirlan
kl. 12.00
nr Gentur 12-13 ár (01-02) – hæddarlop
2 Andrea Kirstina Møller 2002 Bragdið
99 Birita Ryan 2002 Treysti
16 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
65 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
71 Leik Holm 2002 Hvirlan
109 Maria Biskopstø 2002 Treysti
39 Ró á Lofti 2002 Bragdið
48 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
49 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
50 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
kl. 12.00
nr Dreingir 12-13 ár (01-02) – klingrukast
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
20 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
23 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
32 Leivur í Geil 2001 Bragdið
37 Pauli Høj 2002 Bragdið
52 William Helmsdal 2002 Bragdið
54 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
67 Hjálmar Dalsgarð 2001 Hvirlan
69 Kristian Kúrberg 2001 Hvirlan
77 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan
84 Silas Wang 2002 Hvirlan
104 Hans Eihilt Sivertsen 2001 Treysti
kl. 12.05
Geil nr Dreingir 8-9 ár (05-06) – 60m
2 12 Egil Mittún 2006 Bragdið
3 14 Eiri Jógvansson Glerfoss 2005 Bragdið
4 27 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
kl. 12.15
Geil nr Børn -7 (07-09) – 60m
1 8 Axel Holm Simonsen 2008 Bragdið
2 17 Glóa Reginsdóttir á Lofti 2007 Bragdið
3 107 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
4 36 Óðin Jógvansson Glerfoss 2008 Bragdið
5 38 Poul Johannes Ragnarson 2008 Bragdið
kl. 12.20 Riðil 1
Geil nr. Gentur 10-11 ár (03-04) – 100m
1 31 Kristina Undir Kletti 2004 Bragdið
2 75 Naina Soll 2004 Hvirlan
3 15 Elin Niclasen 2003 Bragdið
4 53 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
5 108 Maria Josephsen 2004 Treysti
6 57 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
kl. 12.25 Riðil 2
Geil nr. Gentur 10-11 ár (03-04) – 100m
1 30 Kristianna Skarpheðinnsdóttir Joensen 2003 Bragdið
2 79 Rannvá Gunnarsdóttir 2003 Hvirlan
3 9 Bára Jógvansdóttri Glerfoss 2003 Bragdið
4 7 Astrið N. Breckmann 2004 Bragdið
5 21 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
6 76 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
kl. 12.35 Riðil 1
Geil nr Dreingir 10-11 ár (03-04) – 100m
2 4 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
3 34 Miso Buha 2003 Bragdið
4 10 Bárður Danielsen 2003 Bragdið
5 26 Jógvan Tobias Danielsen 2003 Bragdið
kl. 12.40 Riðil 2
Geil nr Dreingir 10-11 ár (03-04) – 100m
2 11 Boas Erlingsson Høgnesen 2004 Bragdið
3 41 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið
4 25 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
5 74 Mattias N. Isaksen 2003 Hvirlan
kl. 12.40
nr Dreingir 8-9 ár (05-06) – bóltkast
12 Egil Mittún 2006 Bragdið
14 Eiri Jógvansson Glerfoss 2005 Bragdið
27 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
nr Gentur 8-9 ár (05-06) – bóltkast
86 Thora Kúrberg 2005 Hvirlan
118 Vibeka Eihilt Sivertsen 2005 Treysti
91 Emilia Soll 2005 Onki felag
1 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
kl. 12.40
nr Gentur 14-15 ár (99-00) – trístøkk
33 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
28 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
80 Rebecka M Jørgensen 1999 Hvirlan
87 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
29 Katarina Høj 1999 Bragdið
nr Gentur 16-17 ár (97-98) – trístøkk
22 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
43 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
kl. 12.45
Dreingir 14-15 ár (99-00) – klingrukast
59 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
60 Dávið Hentze 2000 Hvirlan
78 Pauli Nolsøe Vang 2000 Hvirlan
106 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
Dreingir 16-17 ár (97-98) – klingrukast
47 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
68 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
88 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
Dreingir 18-19 ár (95-96) – klingrukast
62 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan
63 Hans Hjørleivur Magnussen 1995 Hvirlan
64 Hanus Bergsson 1995 Hvirlan
Menn 20+ (94 ella fyrr) – klingrukast
85 Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan
70 Kristian Martin Garðalið 1990 Hvirlan
82 Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan
66 Helgi Geyti 1993 Hvirlan
kl. 12.45 Riðil 3
Geil nr Dreingir 10-11 ár (03-04) – 100m
1 58 Brandur Kjartansson 2004 Hvirlan
2 18 Hannis Samuelsen 2003 Bragdið
3 19 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
4 83 Sigmund Jóhansson 2003 Hvirlan
5 51 Vilhjálmur Rubek Nielsen 2004 Bragdið
kl. 12.50
nr Gentur 10-11 ár (03-04) – hæddarlop
53 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
15 Elin Niclasen 2003 Bragdið
7 Astrið N. Breckmann 2004 Bragdið
9 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
79 Rannvá Gunnarsdóttir 2003 Hvirlan
57 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
76 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
21 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
75 Naina Soll 2004 Hvirlan
31 Kristina Undir Kletti 2004 Bragdið
kl. 12.55 Riðil 1
Geil nr Gentur 12-13 ár (01-02) – 100m
1 2 Andrea Kirstina Møller 2002 Bragdið
2 5 Annika Isaksen 2002 Bragdið
3 99 Birita Ryan 2002 Treysti
4 16 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
5 93 Hanna Fonsdal Johannesen 2001 Roysnið
kl. 13.00 Riðil 2
Geil nr Gentur 12-13 ár (01-02) – 100m
1 65 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
2 73 Maria Magnusdóttir 2002 Hvirlan
3 109 Maria Biskopstø 2002 Treysti
4 113 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
5 39 Á lofti 2002 Bragdið
kl. 13.05 Riðil 3
Geil nr Gentur 12-13 ár (01-02) – 100m
1 117 Rutt Gregersen 2001 Treysti
2 44 Sonja Mittún 2002 Bragdið
3 48 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
4 49 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
5 50 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
kl. 13.15 Riðil 1
Geil nr Dreingir 12-13 ár (01-02) – 600m
1 20 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
2 61 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
3 104 Hans Eihilt Sivertsen 2001 Treysti
4 54 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
5 23 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
6 32 Leivur í Geil 2001 Bragdið
kl. 13.20 Riðil 2
Geil nr Dreingir 12-13 ár (01-02) – 600m
1 37 Pauli Høj 2002 Bragdið
2 52 William Helmsdal 2002 Bragdið
3 84 Silas Wang 2002 Hvirlan
4 67 Hjálmar Dalsgarð 2001 Hvirlan
5 3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
6 94 Jónhard Á Regni 2001 Roysnið
kl. 13.20
Dreingir 8-9 ár (05-06) – longdarlop
14 Eiri Jógvansson Glerfoss 2005 Bragdið
27 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
12 Egil Mittún 2006 Bragdið
Gentur 8-9 ár (05-06) – longdarlop
24 ida mercy johansen chukwudi 2005 Bragdið
1 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
118 Vibeka Eihilt Sivertsen 2005 Treysti
91 Emilia Soll 2005 Onki felag
86 Thora Kúrberg 2005 Hvirlan
kl. 13.30
nr Gentur 12-13 ár (01-02) – klingrukast
50 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
48 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
109 Maria Biskopstø 2002 Treysti
44 Sonja Mittún 2002 Bragdið
39 Ró Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
71 Leik Holm 2002 Hvirlan
113 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
65 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
16 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
5 Annika Isaksen 2002 Bragdið
114 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
49 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
kl. 13.30 Riðil 1
Geil nr Gentur 14-15 ár (99-00) – 100m
2 29 Katarina Høj 1999 Bragdið
3 80 Rebecka M. Jørgensen 1999 Hvirlan
4 87 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
5 111 Martha Josephsen 1999 Treysti
kl. 13.30 Riðil 2
Geil nr Gentur 14-15 ár (99-00) – 100m
3 101 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
4 28 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
5 33 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
kl. 13.40 Riðil 1
Geil nr Dreingir 14-15 ár (99-00) – 100m
1 78 Pauli Nolsøe Vang 2000 Hvirlan
2 98 Rúni Skarðhamar 1999 Roysnið
3 59 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
4 35 Niklas T Kruse 1999 Bragdið
5 106 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
6 46 Steintór Egholm 2000 Bragdið
kl. 13.40
nr Dreingir 12-13 ár (01-02) – hæddarlop
23 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
69 Kristian Kúrberg 2001 Hvirlan
32 Leivur í Geil 2001 Bragdið
37 Pauli Høj 2002 Bragdið
84 Silas Wang 2002 Hvirlan
52 William Helmsdal 2002 Bragdið
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
61 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
104 Hans Eihilt Sivertsen 2001 Treysti
20 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
67 Hjálmar Dalsgarð 2001 Hvirlan
kl. 13.45
nr Gentur 10-11 ár (03-04) – bóltkast
9 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
57 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
7 Astrið N Breckmann 2004 Bragdið
79 Rannvá Gunnarsdóttir 2003 Hvirlan
108 Maria Josephsen 2004 Treysti
21 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
53 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
75 Naina Soll 2004 Hvirlan
31 Kristina Undir Kletti 2004 Bragdið
76 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
15 Elin Niclasen 2003 Bragdið
kl. 13.50 Riðil 1
Geil nr Dreingir 16-17 ár (97-98) – 100m
1 40 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
2 68 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
3 47 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
4 88 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
5 45 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
kl. 13.55 Riðil 1
Geil nr Gentur 16-17 ár (97-98) – 100m
1 22 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
2 43 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
Gentur 18-19 ár (95-96) – 100m
3 55 Bjørk Reynagarð Svabo 1996 Hvirlan
Kvinnur 20+ (94 ella fyrr) – 100m
4 115 Rebekka Fuglø 1993 Treysti
5 72 Louisa Svabo 1992 Hvirlan
kl. 14.05 Riðil 1
Geil nr Dreingir 18-19 ár (95-96) – 100m
2 62 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan
3 64 Hanus Bergsson 1995 Hvirlan
4 90 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan
kl. 14.10 Riðil 1
Geil nr Menn 20+ (94 ella fyrr) – 100m
56 Bogi Berg 1994 Hvirlan
70 Kristian Martin Garðalíð 1990 Hvirlan
42 Rúni Seloy 1994 Bragdið
66 Helgi Geyti 1993 Hvirlan
89 Trygvi Laksafoss 1994 Hvirlan
95 Rani Friang Rasmussen 1985 Roysnið
kl. 14.10
nr Gentur 14-15 ár (99-00) – klingrukast
33 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
80 Rebecka M Jørgensen 1999 Hvirlan
87 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
28 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
29 Katarina Høj 1999 Bragdið
nr Gentur 16-17 ár (97-98) – klingrukast
22 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
43 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
nr Gentur 18-19 ár (95-96) – klingrukast
55 Bjørk Reynagarð Svabo 1996 Hvirlan
nr Kvinnur 20+ (94 ella fyrr) – klingrukast
72 Louisa Svabo 1992 Hvirlan
kl. 14.20
nr Dreingir 10-11 ár (03-04) – 600m
51 Vilhjálmur Rubek Nielsen 2004 Bragdið
83 Sigmund Jóhansson 2003 Hvirlan
41 Rói Fossabrúgv 2004 Bragdið
34 Miso Buha 2003 Bragdið
25 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
19 Hans Erland Thomsen 2003 Bragdið
18 Hannis Samuelsen 2003 Bragdið
58 Brandur Kjartansson 2004 Hvirlan
4 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
kl. 14.25
nr Gentur 8-9 ár (05-06) – 600m
86 Thora Kúrberg 2005 Hvirlan
1 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
91 Emilia Soll 2005 Onki felag
118 Vibeka Eihilt Sivertsen 2005 Treysti
kl. 14.30
Dreingir 8-9 ár (05-06) – 600m
12 Egil Mittún 2006 Bragdið
13 Eiri Jógvansson Glerfoss 2005 Bragdið
27 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
kl. 14.35
nr Dreingir 10-11 ár (03-04) – hæddarlop
83 Sigmund Jóhansson 2003 Hvirlan
25 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
58 Brandur Kjartansson 2004 Hvirlan
4 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
34 Miso Buha 2003 Bragdið
18 Hannis Samuelsen 2003 Bragdið
74 Mattias N. Isaksen 2003 Hvirlan
kl. 14.40
nr Gentur 10-11 ár (03-04) – 600m
57 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
21 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
75 Naina Soll 2004 Hvirlan
7 Astrið N. Breckmann 2004 Bragdið
30 Kristianna Skarpheðinnsdóttir Joensen 2003 Bragdið
108 Maria Josephsen 2004 Treysti
31 Kristina Undir Kletti 2004 Bragdið
9 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
76 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
79 Rannvá Gunnarsdóttir 2003 Hvirlan
53 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
kl. 14.45
nr Gentur 12-13 ár (01-02) – 600m
5 Annika Isaksen 2002 Bragdið
113 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
93 Hanna Fonsdal Johannesen 2001 Roysnið
50 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
117 Rutt Gregersen 2001 Treysti
16 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
49 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
109 Maria Biskopstø 2002 Treysti
2 Andrea Kirstina Møller 2002 Bragdið
48 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
kl. 14.50
nr Dreingir 12-13 ár (01-02) – 100m
32 Leivur í Geil 2001 Bragdið
37 Pauli Høj 2002 Bragdið
61 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
20 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
52 William Helmsdal 2002 Bragdið
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
54 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
69 Kristian Debes Kúrberg 2001 Hvirlan
94 Jónhard Á Regni 2001 Roysnið
67 Hjálmar Dalsgarð 2001 Hvirlan
23 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
104 Hans Eihilt Sivertsen 2001 Treysti
kl. 15.00
nr Dreingir 14-15 ár (99-00) – 1000m
98 Rúni Skarðhamar 1999 Roysnið
59 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
35 Niklas T Kruse 1999 Bragdið
103 Gunnar Eihilt Sivertsen 1999 Treysti
46 Steintór Egholm 2000 Bragdið
106 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
78 Pauli Nolsøe Vang 2000 Hvirlan
kl. 15.10
nr Kvinnur 20+ (94 ella fyrr) – 1000m
102 Ella Áarstein 1962 Treysti
115 Rebekka Fuglø 1993 Treysti
116 Ruth Johannesen 1962 Treysti
112 Mona Rasmussen 1969 Treysti
nr Gentur 14-15 ár (99-00) – 1000m
29 Katarina Høj 1999 Bragdið
80 Rebecka M. Jørgensen 1999 Hvirlan
101 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
28 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
33 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið
kl. 15.15
nr Dreingir 18-19 ár (95-96) – 1000m
100 Einar Gregersen 1995 Treysti
110 Marnar Djurhuus 1995 Treysti
nr Menn 20+ (94 ella fyrr) – 1000m
6 Arnfinnur Helmsdal 1970 Bragdið
92 Arnfinn Johannessen 1965 Roysnið
95 Rani Friang Rasmussen 1985 Roysnið
42 Rúni Seloy 1994 Bragdið
105 Jan Elmar Sørensen 1991 Treysti
96 Regin Thomsen 1976 Roysnið
nr Dreingir 16-17 ár (97-98) – 1000m
68 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
40 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
97 Rói Dam 1998 Roysnið
45 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
47 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið

 

 

 

 

0 comment
0

Related Articles