Home FÍF Úrslitini frá 3. Grand Prix á breyt

Úrslitini frá 3. Grand Prix á breyt

by Guttorm Sørensen

Her eru úrslitini frá 3. Grand Prix á breyt, sum var hildið á Tórsbreyt í gjárkvøldið, har tey úr Treysti vóru komin til Havnar at fyriskipa. Líkindini at kappast vóru, aftur hesuferð, sera góð, og bleiv talan um góðkendan vind í øllum renningum og lopum.

Eins og í teimum báðum undanfarnu umførunum, so bleiv aftur hesuferð bleiv talan um nógv góð úrslit. Aftur fingu vit eitt nýtt føroyskt met hjá kvinnum. Edna Maria Debes setti met í 100m hekkurenning við tíðini 18,47 sek. Gyðja á Argjahøvda átti gamla metið, sum var 20,96 sek. og varð sett í 2009 í Tårnby. Umframt føroyska metið so blivu eisini aftur hesuferð fleiri nýggj bólkamet sett.

Í dag kl. 16.00 verða øll heiðursmerkini handaði í samband við AFTERPARTY í hølunum hjá Starvsmannafelagnum.

 


Edna Maria Debes setti nýtt føroyskt met í 100m hekkurenning

Úrslit 3. Grand Prix á breyt 21. juni 2013 kl. 18.30 á Tórsbreyt

Nr. Úrslit Gentur 8-9 ár – 80m riðil 1 V: -0,9 kl. 19.15
5 15,16 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
6 15,35 Maria Josephsen 2004 Treysti
dns Ester Ellingsgaard 2004 Hvirlan
Nr. Úrslit Gentur 8-9 ár – 80m riðil 2 V: -0,5 kl. 19.17
1 13,63 Astrið Nanly Breckmann 2004 Bragdið
2 14,08 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
3 14,12 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
4 14,44 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
Nr. Úrslit Gentur 8-9 ár – 400m kl. 20.55
1 1.21,57 Astrið Nanly Breckmann 2004 Bragdið
2 1.28,15 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
3 1.28,16 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
4 1.28,53 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan
5 1.31,43 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið
6 1.43,49 Maria Josephsen 2004 Treysti
dns Ester Ellingsgaard 2004 Hvirlan
Nr. Úrslit Gentur 8-9 ár – Longdarlop sona kl. 18.30 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 3,09 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan 2,91 0,2 3,09 -1,3 3,03 0,0
2 2,80 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan 2,70 0,0 2,67 0,0 2,80 0,0
3 2,49 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið 2,10 0,0 2,02 0,0 2,49 -0,6
4 2,40 Maria Josephsen 2004 Treysti 2,40 0,0 2,20 0,0 2,20 -0,2
5 2,31 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti 2,22 0,0 2,31 0,9  –
dns Ester Ellingsgaard 2004 Hvirlan
Nr. Úrslit Gentur 8-9 ár – Bóltkast 150gr kl. 19.50 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 21,70 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan 21,70 16,60 17,67
2 19,61 Barbara Hammer Anjudóttir 2004 Hvirlan 15,66 19,61 19,01
3 17,17 Maria Josephsen 2004 Treysti 17,17 15,73 15,24
4 7,39 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti 7,39  – 6,61
5 6,79 Amanda Weihe Fríðmundsdóttir 2005 Bragdið 5,50 6,79 6,09
dns Ester Ellingsgaard 2004 Hvirlan
Nr. Úrslit Dreingir 8-9 ár – 80m V: -0,4 kl. 19.20
1 13,15 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
2 13,48 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
3 14,14 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
4 14,22 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
5 14,64 Trygvi Weihe 2004 Frælsi
Nr. Úrslit Dreingir 8-9 ár – 400m kl. 21.00
1 1.15,50 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
2 1.20,94 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið
3 1.22,75 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
dns Trygvi Weihe 2004 Frælsi
dns Brandur Kjartansson 2004 Frælsi
Nr. Úrslit Dreingir 8-9 ár – Longdarlop sona kl. 18.50 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 3,30 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið 3,30 -0,6 3,28 -1,8 3,24 -0,9
2 2,80 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið 2,50 -1,4 2,27 -1,7 2,80 -0,9
3 2,70 Jónas Isaksen 2005 Bragdið  – 2,70 -2,2  –
4 2,53 Trygvi Weihe 2004 Frælsi 2,53 -1,0 2,46 -2,3  –
5 2,48 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi 2,43 -0,8 2,48 -2,6 2,00 -1,0
Nr. Úrslit Dreingir 8-9 ár – Bóltkast 150gr kl. 20.10 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 26,97 Jógvan Gullfoss 2004 Bragdið 24,00 26,97 22,21
2 21,27 Jónas Isaksen 2005 Bragdið 21,27 15,78 21,40
3 20,89 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið 19,39 20,45 20,89
4 20,85 Trygvi Weihe 2004 Frælsi 20,35  – 20,85
5 19,94 Brandur Kjartansson 2004 Frælsi 17,83 19,82 19,94
Nr. Úrslit Gentur 10-11 ár – 200m riðil 1 V: -0,4 kl. 19.45
5 34,30 Hervør Niclasen 2003 Bragdið
7 35,47 Elin Niclasen 2003 Bragdið
8 36,01 Annika Isaksen 2002 Bragdið
9 37,00 Ró Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
10 39,01 Rakul Vang 2003 Hvirlan
Nr. Úrslit Gentur 10-11 ár – 200m riðil 2 V: -0,8 kl. 19.50
1 33,18 Maria Biskopstø 2002 Treysti
2 33,26 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
3 33,54 Birita Ryan 2002 Treysti
4 34,19 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
6 34,83 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
Nr. Úrslit Gentur 10-11 ár – 600m kl. 21.05
1 nm Maria Biskopstø 2002 Treysti
2 nm Hervør Niclasen 2003 Bragdið
3 nm Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
4 nm Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið
5 2.12,79 Annika Isaksen 2002 Bragdið
6 2.17,71 Ró Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið
7 2.18,58 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan
8 2.24,07 Birita Ryan 2002 Treysti
dns Elin Niclasen 2003 Bragdið
Nr. Úrslit Gentur 10-11 ár – Longdarlop sona kl. 20.15 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 3,56 Maria Biskopstø 2002 Treysti 3,56 1,3 3,55 1,7 3,40 0,9
2 3,48 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti 3,36 1,4 3,48 1,3 3,46 1,6
3 3,47 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið 3,31 1,9 3,47 1,3 3,22 1,6
4 3,30 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið 3,30 1,3 2,94 1,4 3,26 1,1
5 3,30 Elin Niclasen 2003 Bragdið 3,14 1,2 3,20 1,8 3,30 1,4
6 3,30 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan 3,18 1,4 3,01 1,5 3,30 1,6
7 3,28 Hervør Niclasen 2003 Bragdið 3,24 1,4  – 3,28 2,2
8 3,11 Ró Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið  – 3,08 1,9 3,11 2,0
9 3,03 Annika Isaksen 2002 Bragdið 3,03 1,4 2,91 0,9 2,92 1,6
10 2,92 Birita Ryan 2002 Treysti 2,76 1,4 2,92 1,1 2,69 1,6
11 2,77 Rakul Vang 2003 Hvirlan 2,77 1,9 2,51 0,8  –
Nr. Úrslit Gentur 10-11 ár – Bóltkast 150gr kl. 19.00 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 41,94 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti 41,94 36,94 38,17
2 34,54 Elin Niclasen 2003 Bragdið 34,54 27,24 33,40
3 31,87 Hervør Niclasen 2003 Bragdið 31,87 26,26 20,42
4 29,99 Natasja Anjudóttir 2003 Hvirlan 29,49 29,37 29,99
5 29,05 Maria Biskopstø 2002 Treysti 28,43 29,05 29,00
6 25,21 Rakul Vang 2003 Hvirlan 16,91 25,21 23,64
7 25,11 Birita Ryan 2002 Treysti 25,11 23,47 18,15
8 24,92 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið 23,90 24,92 18,93
9 23,60 Ró Reginsdóttir á Lofti 2002 Bragdið 23,60 19,19 22,38
10 21,33 Bára J. Glerfoss 2003 Bragdið 21,33 20,76 10,59
11 20,76 Annika Isaksen 2002 Bragdið 19,41 20,76 15,24
Nr. Úrslit Dreingir 10-11 ár – 200m riðil 1 V: 0,0 kl. 19.25
5 34,89 William Helmsdal 2002 Bragdið
7 35,23 Miso Buha 2003 Bragdið
8 36,19 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
9 36,21 Silas Wang 2002 Hvirlan
10 40,04 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan
Nr. Úrslit Dreingir 10-11 ár – 200m riðil 2 V: -0,1 kl. 19.30
1 31,08 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
2 31,71 Pauli Høj 2002 Bragdið
3 32,66 HansErland Thomsen 2003 Bragdið
4 34,37 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan
6 34,91 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
Nr. Úrslit Dreingir 10-11 ár – 600m kl. 20.45
1 1.54,12 Pauli Høj 2002 Bragdið
2 2.04,60 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
3 2.06,06 HansErland Thomsen 2003 Bragdið
4 2.07,76 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
5 2.11,70 William Helmsdal 2002 Bragdið
6 2.23,42 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan
dns Miso Buha 2003 Bragdið
Nr. Úrslit Dreingir 10-11 ár – Longdarlop sona kl. 19.45 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 4,13 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið 3,58 1,4 3,89 1,2 4,13 1,5
2 3,72 Pauli Høj 2002 Bragdið 3,72 1,3 3,55 1,3 3,68 1,3
3 3,38 William Helmsdal 2002 Bragdið 2,84 1,4 3,38 1,4 3,16 1,6
4 3,30 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið 3,30 1,8 3,23 1,5 3,10 1,2
5 3,28 Silas Wang 2002 Hvirlan 3,22 1,0 3,28 1,2 3,18 1,3
6 3,24 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið 3,13 1,7 3,24 1,2 3,14 1,4
7 3,20 HansErland Thomsen 2003 Bragdið 3,20 1,2 3,17 0,8 3,11 1,4
8 3,13 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan 3,13 1,9 2,97 1,2 3,05 1,2
9 3,10 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan 3,10 0,5 3,07 1,3 2,99 1,5
10 2,97 Miso Buha 2003 Bragdið 2,89 1,7 2,76 1,5 2,97 1,9
Nr. Úrslit Dreingir 10-11 ár – Bóltkast 150gr kl. 18.30 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 43,31 Pauli Jacobsen 2002 Hvirlan 42,32 43,31 41,94
2 41,06 Pauli Høj 2002 Bragdið  – 26,97 41,06
3 36,35 Silas Wang 2002 Hvirlan 31,96 33,75 36,35
4 31,01 Mattias Nolsøe Isaksen 2003 Hvirlan 28,62 30,75 31,01
5 29,04 Miso Buha 2003 Bragdið 26,33 28,98 29,04
6 28,44 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið 28,44 26,92 23,54
7 24,91 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið 24,91 20,15 24,79
8 22,81 William Helmsdal 2002 Bragdið 22,81 22,23 17,61
dns Hjørtur Johansen 2002 Bragdið
Nr. Úrslit Gentur 12-13 ár – 200m riðil 1 kl. 20.00
dns Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti
dns Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
Nr. Úrslit Gentur 12-13 ár – 200m riðil 2 V: -0,1 kl. 20.05
6 32,69 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
7 33,55 Rutt Gregersen 2001 Treysti
8 33,61 Annika Repond Sørensen 2000 Bragdið
9 34,60 Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið
10 35,81 Sjøfn Guðmundsdóttir 2000 Bragdið
11 39,29 Rósa Matras Jensen 2001 Bragdið
Nr. Úrslit Gentur 12-13 ár – 200m riðil 3 V: -1,4 kl. 20.10
1 30,58 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
2 31,50 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan
3 31,95 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
4 32,17 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
5 32,67 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
Nr. Úrslit Gentur 12-13 ár – 1.500m kl. 20.35
1 5.25,71 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
2 5.35,27 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
3 5.42,80 Rutt Gregersen 2001 Treysti
4 6.04,33 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti
5 6.05,52 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið
6 7.08,63 Teresa F. Blahamar 2001 Bragdið
Nr. Úrslit Gentur 12-13 ár – Trístøkk kl. 21.15 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 7,62 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið 7,28 0,9 7,62 0,0 7,55 1,0
2 7,58 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið 7,17 0,3 7,48 0,6 7,58 0,4
3 7,57 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið 7,56 0,6 7,57 1,0 7,27 0,0
4 7,33 Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið 6,65 0,3 6,78 0,3 7,33 0,9
5 6,73 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan 6,73 0,8 6,61 0,7 6,54 0,3
6 6,37 Oddvør Josephsen 2001 Treysti 6,37 0,8  – 6,36 0,5
7 6,06 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti  – 6,06 0,5
8 6,01 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti 5,90 0,6 5,77 0,4 6,01 0,3
9 5,55 Kezia Vang 2000 Hvirlan 5,42 0,6 5,39 0,6 5,55 0,0
dns Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
Nr. Úrslit Gentur 12-13 ár – Spjót 400gr kl. 18.30 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 15,02 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið 13,30 15,02 14,42
2 14,98 Oddvør Josephsen 2001 Treysti 10,49 9,89 14,98
3 14,72 Bjørk Sigurdsdóttir Lamhauge 2000 Hvirlan  – 14,13 14,72
4 14,44 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan 13,74 13,30 14,44
5 12,94 Urd Reginsdóttir á Lofti 2001 Bragdið 8,74 12,05 12,94
6 12,07 Eskilda Bjarnadóttir 2001 Treysti 12,07  –  –
7 11,60 Elin Kristina Ryan 2000 Treysti 8,68 11,60 11,06
8 11,40 Kezia Vang 2000 Hvirlan 11,40  –  –
9 11,10 Annika Repond Sørensen 2000 Bragdið 11,10 10,61 9,60
10 9,94 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan 8,59 6,44 9,94
11 9,68 Sjøfn Guðmundsdóttir 2000 Bragdið 8,98 9,68 9,61
12 9,13 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið 7,23 8,64 9,13
13 8,55 Rósa Matras Jensen 2001 Bragdið 8,55  –  –
14  – Rakul Tausen Olsen 2001 Bragdið  –  –  –
Nr. Úrslit Dreingir 12-13 ár – 200m riðil 1 V: -0,8 kl. 20.20
4 31,08 Hjálmar Dalsgarð 2001 Bragdið
7 32,19 Ragnar Weihe 2001 Frælsi
8 38,26 Hans Sivertsen 2001 Treysti
dns Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
Nr. Úrslit Dreingir 12-13 ár – 200m riðil 2 V: 0,0 kl. 20.25
1 28,42 Steintór Egholm 2000 Bragdið
2 29,49 John Hermann Fuglø 2000 Treysti
3 30,66 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
5 31,52 Ludvík Breckmann 2001 Bragdið
6 31,54 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
Nr. Úrslit Dreingir 12-13 ár – 1.500m kl. 21.15
1 5.32,63 Steintór Egholm 2000 Bragdið
2 5.32,89 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
3 5.34,21 Ludvík Breckmann 2001 Bragdið
4 5.35,11 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
5 5.52,02 Hjálmar Dalsgarð 2001 Bragdið
6 dns Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
7 dns Hans Sivertsen 2001 Treysti
8 dns John Hermann Fuglø 2000 Treysti
9 dns Ragnar Weihe 2001 Frælsi
Nr. Úrslit Dreingir 12-13 ár – Trístøkk kl. 21.45 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 9,00 Dávið Hentze 2000 Hvirlan 9,00 0,4 8,85 0,0  –
2 8,85 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan 8,85 0,7 8,72 0,4 8,74 0,5
3 8,50 John Hermann Fuglø 2000 Treysti 8,17 0,0  – 8,50 0,5
4 8,04 Ragnar Weihe 2001 Frælsi 8,04 0,8 7,94 0,4
6 6,4 Hans Sivertsen 2001 Treysti 6,35 0,5 6,23 0,5 6,40 0,3
dns Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan
dns Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið
dns Hjálmar Dalsgarð 2001 Bragdið
Nr. Úrslit Dreingir 12-13 ár – Spjót 400gr kl. 19.15 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 31,16 Dávið Hentze 2000 Hvirlan 29,15 31,16 27,90
2 25,55 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan 20,52 23,27 25,55
3 24,36 Hjálmar Dalsgarð 2001 Bragdið 24,36  – 22,53
4 19,62 Hans Sivertsen 2001 Treysti 19,62 17,16 14,49
5 17,98 Ragnar Weihe 2001 Frælsi  –  – 17,98
6 17,71 John Hermann Fuglø 2000 Treysti 13,73 15,89 17,71
7 16,53 Hans Petur Weihe Fríðmundsson 2001 Bragdið 16,53  – 16,03
Nr. Úrslit Gentur 14-15 ár – 80m hekk/76,2cm riðil 1 V: 0,0 kl. 19.00
4 16,01 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
6 17,19 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
dns Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
Nr. Úrslit Gentur 14-15 ár – 80m hekk/76,2cm riðil 2 V:-0,6 kl. 19.05
1 13,49 Marita Petersen 1998 Hvirlan
2 15,53 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
3 15,78 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
5 17,12 Katarina Høj 1999 Bragdið
Nr. Úrslit Gentur 14-15 ár – 1.500m kl. 21.25
1 5.04,81 Katarina Høj 1999 Bragdið
2 5.27,58 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
3 5.27,92 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
4 6.26,52 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan
5 6.53,97 Martha Josephsen 1999 Treysti
Nr. Úrslit Gentur 14-15 ár – Longdarlop kl. 20.45 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 4,47 Marita Petersen 1998 Hvirlan 4,26 1,0 4,47 0,8  –
2 4,19 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan  – 4,19 0,5  –
3 3,7 Katarina Høj 1999 Bragdið 3,61 0,4 3,70 0,3 3,12 0,1
4 3,67 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið 3,67 0,4 3,30 0,9 3,11 0,4
5 3,21 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan 3,21 1,0 3,16 0,1 3,11 1,2
6 3,16 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti 2,98 1,5 2,62 0,3 3,16 0,5
dns Martha Josephsen 1999 Treysti
Nr. Úrslit Gentur 14-15 ár – Kúla 3kg kl. 19.45 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 9,98 Marita Petersen 1998 Hvirlan 9,98 9,67 9,58
2 8,18 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti 7,90 7,72 8,18
3 6,72 Katarina Høj 1999 Bragdið 5,51 6,08 6,72
4 6,55 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið 6,55 6,35 6,47
5 5,62 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið 4,62 5,16 5,62
6 5,42 Rebecka Jørgensen 1999 Hvirlan 5,10 5,08 5,42
7 5,28 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan 5,20 5,28 4,17
8 5,08 Martha Josephsen 1999 Treysti 4,55 4,84 5,08
Nr. Úrslit Dreingir 14-15 ár – 100m hekk/84,0cm riðil 1 V: +0,9 kl. 18.50
1 16,83 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
2 19,09 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Nr. Úrslit Dreingir 14-15 ár – 1.500m kl. 21.45
1 5.03,23 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
2 5.21,67 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Nr. Úrslit Dreingir 14-15 ár – Longdarlop kl. 19.10 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 5,13 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan 4,75 0,9 4,95 1,7 5,13 1,7
2 4,32 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan 3,93 0,2 4,32 1,5 4,01 1,8
3 4,14 Rani Dalsgarð 1999 Bragdið 3,89 0,7 3,84 1,0 4,14 1,6
4 dns Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Nr. Úrslit Dreingir 14-15 ár – Kúla 4kg kl. 20.30 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 8,35 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan 8,27 8,35 7,96
2 7,23 Rani Dalsgarð 1999 Bragdið 7,23 6,96 7,19
3 7,13 Róar B. Johansen 1999 Bragdið 7,13  – 6,94
4 6,89 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti 6,89 6,11 6,53
5 6,56 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan 6,56 5,93 5,90
Nr. Úrslit Gentur 16-17 ár – 100m hekk/84,0cm V: +1,2 kl. 18.45
1 18,47 Edna Maria Debes 1997 Hvirlan
dns Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Nr. Úrslit Gentur 16-17 ár – 1.500m kl. 21.25
1 5.36,41 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Nr. Úrslit Gentur 16-17 ár – Longdarlop kl. 20.45 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 4,1 Edna Maria Debes 1997 Hvirlan 4,02 0,4 4,10 1,0 3,87 0,0
2 3,81 Hildur Poulsen 1997 Bragdið 3,10 0,0 3,81 0,5 3,74 0,2
Nr. Úrslit Gentur 16-17 ár – Kúla 4kg kl. 20.10 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 7,6 Bjørk Reynagarð Svabo 1996 Hvirlan 7,60 7,31 7,53
2 7,42 Edna Maria Debes 1997 Hvirlan 7,23 7,42 7,33
3 4,72 Hildur Poulsen 1997 Bragdið 4,72 4,14 4,35
Nr. Úrslit Dreingir 16-17 ár – 110m hekk/91,4cm V: 0,0 kl. 18.30
1 18,47 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
2 19,34 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Nr. Úrslit Dreingir 16-17 ár – 1.500m kl. 21.45
1 4.30,44 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
2 4.44,00 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Nr. Úrslit Dreingir 16-17 ár – Longdarlop kl. 19.10 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 5,07 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið 5,07 1,7 4,91 1,4 4,90 1,6
2 4,67 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið 3,33 1,2 4,67 1,6 4,23 1,1
3 4,34 Tóri Nielsen 1997 Hvirlan 4,34 0,7 4,21 1,2 3,80 1,2
Nr. Úrslit Dreingir 16-17 ár – Kúla 5kg kl. 20.30 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 10,14 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið 9,87 9,29 10,14
2 9,47 Tóri Nielsen 1997 Hvirlan 9,19 9,47 9,11
3 6,43 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið 6,12 6,43
4 5,23 Rógvi Johansen 1997 Bragdið  – 5,23 5,21
Nr. Úrslit Gentur 18-19 ár – Kúla 4kg kl. 20.10 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 4,89 Anita Gregersen 1995 Treysti 4,55 3,61 4,89
Nr. Úrslit Dreingir 18-19 ár – 110m hekk/99,1cm V: 0,0 kl. 18.30
1 19,75 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan
2 22,16 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan
Nr. Úrslit Dreingir 18-19 ár – 1.500m kl. 21.45
1 4.14,91 Rúni Seloy 1994 Bragdið
2 4.25,93 Einar Gregersen 1995 Treysti
3 4.37,98 Regin Joensen 1995 Bragdið
dnf Marnar Djurhuus 1995 Treysti
Nr. Úrslit Dreingir 18-19 ár – Longdarlop kl. 19.10 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 5,39 Trygvi Zachariassen Laksafoss 1994 Hvirlan 5,39 1,0  –
2 5,35 Regin Joensen 1995 Bragdið 5,06 1,0 5,35 1,5 4,90 0,2
3 4,50 Tummas Napoleon Arge 1995 Hvirlan 4,28 0,8 4,50 1,0 4,05 1,2
Nr. Úrslit Dreingir 18-19 ár – Kúla 6kg kl. 21.00 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 12,45 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan 11,24 11,17 12,45
2 11,01 Hanus Bergsson 1995 Hvirlan 10,78 11,01 10,82
3 10,80 Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan 10,65 10,80 10,76
4 10,13 Hans Hjørleivur Magnussen 1995 Hvirlan 10,13 9,99 9,97
5 9,33 Tróndur Arge 1994 Hvirlan 9,08 9,23 9,33
6 8,19 Teitur Arge Seloy 1994 Hvirlan 8,19 6,70 7,09
Nr. Úrslit Kvinnur 20+ – 1.500m kl. 21.25
1 4.50,31 Rebekka Fuglø 1993 Treysti
Nr. Úrslit Kvinnur 20+ – Kúla kl. 20.10 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 5,14 Louisa Svabo 1992 Hvirlan 5,02 5,14 4,10
Nr. Úrslit Menn 20+ – 110m hekk/106,7cm V: 0,0 kl. 18.30
dns Helgi Geyti 1993 Hvirlan
Nr. Úrslit Menn 20+ – 1.500m kl. 21.35
1 4.38,83 Regin Thomsen 1976 Bragdið
2 4.45,67 Guttorm Sørensen 1968 Treysti
3 4.50,97 Debes H. Christiansen 1966 Bragdið
4 4.54,94 Júst í Túni 1986 Treysti
5 5.05,20 Elias Guðjónsson 1988 Bragdið
6 5.10,42 Andreas Josephsen 1968 Treysti
7 5.14,29 Arnfinn Johannessen 1965 Roysnið
8 5.16,13 Allan Dalsgarð 1972 Bragdið
9 5.22,40 Herluf Hansen 1973 Bragdið
10 5.41,50 Arnfinnur Helmsdal 1970 Bragdið
11 5.58,62 Fríðrikur Bláhamar 1965 Bragdið
dns Hilmar Høgenni 1962 Bragdið
dns Magni Jacobsen 1976 Treysti
dns Jóhan E. Simonsen 1969 Bragdið
Nr. Úrslit Menn 20+ – Longdarlop kl. 19.10 Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind
1 6,11 Øssur Debes Eiriksfoss 1990 Hvirlan 6,11 1,7 5,99 1,2 5,69 1,0
2 4,52 Helgi Geyti 1993 Hvirlan 4,42 0,9 4,47 1,3 4,52 0,2
Nr. Úrslit Menn 20+ – Kúla kl. 21.00 Kast 1 Kast 2 Kast 3
1 9,43 Kristian Martin Garðalíð 1990 Hvirlan 8,70 9,37 9,43
2 8,79 Helgi Geyti 1993 Hvirlan 8,29  – 8,79
3 7,23 Rói Holgarsson 1992 Bragdið 5,76 7,23 6,89

 

0 comment
0

Related Articles