Uttandura bólkamet gentur

Bólkur Úrslit Vind Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 100 m 14,2 ok Ingun Johansen, ’68 Runavík 01.01.90 Toftir, FO
g-21 / 100 m 14,57 -5,7 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 24.05.14 Tórshavn, FO
g-20 / 100 m 13,76 0,0 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 03.08.13 Tórshavn, FO
g-19 / 100 m 13,23 0,2 Alda S. Lamhauge, ’98 Hvirlan 26.08.17 Tórshavn, FO
g-18 / 100 m 13,21 -0,2 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 19.08.17 Tórshavn, FO
g-17 / 100 m 13,54 -0,9 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 21.05.16 Tórshavn, FO
g-16 / 100 m 13,25 2,0 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 12.04.17 Tórshavn, FO
g-16 / 100 m 13,25 1,8 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 06.05.17 Tórshavn, FO
g-15 / 100 m 13,08 1,9 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 11.09.16 Tórshavn, FO
g-15 / 80 m 11,03 -0,6 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 02.07.16 Gøteborg, SE
g-14 / 100 m 13,99 0,0 Margit W. Fríðmundsdóttir Bragdið 25.05.13 Tórshavn, FO
g-14 / 100 m 13,50 0,3 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 06.05.17 Tårnby, DK
g-14 / 80 m 10,96 -0,3 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 01.07.17 Gøteborg, SE
g-13 / 100m 14,14 -0,8 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 25.05.16 Tórshavn, FO
g-13 / 80 m 11,20 1,6 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 03.05.14 Tårnby, DK
g-13 / 60 m 8,73 -2,1 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 02.07.16 Gøteborg, SE
g-12 / 100 m 14,44 0,0 Elin Niclasen, ’03 Bragdið 22.07.15 Tórshavn, FO
g-12 / 80 m 11,41 -2,3 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 12.09.15 Tórshavn, FO
g-12 / 60 m 9,12 0,6 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 04.07.15 Gøteborg, SE
g-11 / 100 m 15,01 2,0 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 04.05.14 Tårnby, DK
g-11 / 80 m 12,20 -2,1 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 07.06.14 Tórshavn, FO
g-11 / 60 m 9,31 1,6 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 03.05.14 Tårnby, DK
g-10 / 100 m 16,45 -3,0 Astrid N. Breckmann, ’04 Bragdið 24.05.14 Tórshavn, FO
g-10 / 80 m 12,76 -1,2 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 07.06.11 Tórshavn, FO
g-10 / 60 m 9,75 -0,9 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 21.08.11 Tórshavn, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 200 m  27,89 -0,4 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 30.05.15 Tórshavn, FO
g-21 / 200 m 28,11 1,9 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 19.04.14 Tórshavn, FO
g-20 / 200 m 27,99 2,0 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 08.06.13 Tórshavn, FO
g-19 / 200 m 27,59 0,3 Alda S. Lamhauge, ’98 Hvirlan 20.08.17 Tórshavn, FO
g-18 / 200 m 26,82 -0,1 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 28.06.17 Visby, SE
g-17 / 200 m 27,26 -0,6 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 03.07.16 Gøteborg, SE
g-16 / 200 m 27,21 -0,4 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 30.05.15 Tórshavn, FO
g-15 / 200 m 27.77 -0,6 Margit W. Fríðmundsdóttir, Bragdið 30.08.14 Østerbro, DK
g-14 / 200 m 28,41 -1,7 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 05.06.17 Tórshavn, FO
g-13 / 200 m 28,07 1,7 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 29.06.14 Gøteborg, SE
g-12 / 200 m 29,54 -0,6 Tinna Berg Jørgensen, ’99 Hvirlan 10.07.11 Gøteborg, SE
g-11 / 200 m 31,15 1,6 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 19.04.14 Tórshavn, FO
g-10 / 200 m 31,86 1,0 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 02.08.11 Toftir, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 400 m 59,17 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 29.08.15 Tórshavn, FO
g-21 / 400 m  60,96 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 02.08.14 Tórshavn, FO
g-20 / 400 m 60,52 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 03.08.13 Tórshavn, FO
g-19 / 400 m 67,15 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 26.08.12 Tórshavn, FO
g-18 / 400 m 63,04 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 21.08.11 Tórshavn, FO
g-17 / 400 m 64,21 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 04.09.10 Glostrup, DK
g-16 / 400 m 61,78 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 26.08.17 Hvidovre, DK
g-15 / 400 m 61,92 Katarina Høj, ’99 Bragdið 02.08.14 Tórshavn, FO
g-15 / 300 m 43,28 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 02.07.17 Gøteborg, SE
g-14 / 400 m 64,3 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 22.08.07 Toftir, FO
g-14 / 300 m 44,57 Katarina Høj, ’99 Bragdið 30.06.13 Gøteborg, SE
g-13 / 400 m 66,91 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 07.09.15 Tórshavn, FO
g-13 / 300 m 45.83 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 24.08.14 Tórshavn, FO
g-12 / 400 m 66,16 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 07.09.15 Toftir, FO
g-12 / 300 m 47,59 Tinna Berg Jørgensen, ’99 Hvirlan 20.08.11 Tórshavn, FO
g-11 / 400 m 72,42 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 26.04.14 Tórshavn, FO
g-11 / 300 m 49,27 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 25.08.12 Tórshavn, FO
g-10 / 400 m 73,75 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 07.05.11 Tårnby, DK
g-10 / 300 m 51,13 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 20.08.11 Tórshavn, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 800 m  2.12,77 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 03.07,15 Jersey, DK
g-21 / 800 m 2.13,62 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 31.08.14 Østerbro, DK
g-20 / 800 m 2.15,43 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 01.09.13 Århus, DK
g-20 / 600 m 1.42,2 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 19.09.13 Toftir, FO
g-19 / 800 m 2.20,01 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 02.07.10 Gøteborg, SE
g-18 / 800 m 2.18,32 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 28.08.11 Odense, DK
g-17 / 800 m 2.21,12 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 23.07.08 Stockholm, SE
g-16 / 800 m 2.17,97 Oddvør Joesphsen, ’01 Treysti 28.06.17 Visby, SE
g-15 / 800 m 2.17,61 Katarina Høj, ’99 Bragdið 27.06.14 Gøteborg, SE
g-15 / 600 m  1.42,60 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 31.05.16 Tórshavn, FO
g-14 / 800 m 2.17,99 Katarina Høj, ’99 Bragdið 28.06.13 Stockholm, SE
g-14 / 600 m 1.44,75 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 31.05.16 Tórshavn, FO
g-13 / 800 m 2.31,27 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 07.06.14 Tórshavn, FO
g-13 / 600 m 1.44,20 Katarina Høj, ’99 Bragdið 09.07.12 Gøteborg, SE
g-12 / 800 m 2.32,95 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 07.06.14 Tórshavn, FO
g-12 / 600 m 1.45,89 Katarina Høj, ’99 Bragdið 08.07.11 Gøteborg, SE
g-11 / 800 m 2.41,43 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 09.06.12 Tórshavn, FO
g-11 / 600 m 1.52,23 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 26.08.12 Tórshavn, FO
g-10 / 800 m 2.43,04 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 30.06.11 Toftir, FO
g-10 / 600 m 1.56,81 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 21.08.11 Tórshavn, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 1500 m 4.39,62 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 26.07.15 Kópavogur, ÍS
g-21 / 1500 m 4.35,92 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 28.06.14 Gøteborg, SE
g-20 / 1500 m 4.38,27 Rebekka Fuglø, ’93 Tórshavn 16.07.13 Bermuda, UK
g-19 / 1500 m 4.37,83 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 02.07.10 Gøteborg, SE
g-18 / 1500 m 4.44,15 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 28.06.11 Isle of Wight, GB
g-17 / 1500 m 4.44,83 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 24.07.08 Stockholm, SE
g-16 / 1500 m 4.54,19 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 09.08.07 Stockholm, SE
g-15 / 1500 m 4.50,06 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 03.09.16 Østerbro, DK
g-14 / 1500 m 4.53,87 Maria Biskopstø, 02 Treysti 09.07.16 Helsingborg, SE
g-13 / 1500 m 4.58,59 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 04.07.15 Gøteborg, SE
g-12 / 1500 m 5.07,59 Katarina Høj, ’99 Bragdið 09.07.11 Gøteborg, SE
g-11 / 1500 m 7.08,1 Kristina Joensen, ’88 Miðvágur 14.08.99 Toftir, FO
g-10 / 1500 m

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 1.000 m  2.54,87 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 16.09.15 Toftir, FO
g-21 / 1.000 m 3.07,59 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 24.05.14 Tórshavn, FO
g-20 / 1.000 m 2.57,15 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 07.08.13 Toftir, FO
g-19 / 1.000 m 3.06,67 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 18.05.12 Toftir, FO
g-18 / 1.000 m 3.02,95 Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 07.06.11 Tórshavn, FO
g-17 / 1.000 m 3.18,81 Rebekka Fuglø, 93 Treysti 09.06.10 Toftir, FO
g-16 / 1.000 m 3.15,29 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 20.05.17 Tórshavn, FO
g-15 / 1.000 m 3.07,12 Oddvør Josephsen, 01 Treysti 21.05.16 Tórshavn, FO
g-14 / 1.000 m 3.11,33 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 21.05.16 Tórshavn, FO
g-13 / 1.000 m 3.24,90 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 16.09.15 Toftir, FO
g-12 / 1.000 m 3.31,20 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 07.08.13 Toftir, FO
g-11 / 1.000 m 3.39,20 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 02.05.12 Tórshavn, FO
g-10 / 1.000 m 3.48,38 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 02.05.12 Tórshavn, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 2000m
g-21 / 2000m
g-20 / 2000m
g-19 / 2000m
g-18 / 2000m
g-17 / 2000m 6.47,0 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 16.07.08 Toftir, FO
g-16 / 2000m 7.31,1 Rannvá Djurholm, ’92 Bragdið 16.07.08 Toftir, FO
g-15 / 2000m 6.38,04 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 03.07.16 Gøteborg, SE
g-14 / 2000m 6.38.00 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 03.07.16 Gøteborg, SE
g-13 / 2000m
g-12 / 2000m  7.37,1 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 17.09.13 Tofitr, FO
g-11 / 2000m  7.39,7 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 17.09.13 Toftir, FO
g-10 / 2000m

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 3000m 11.08,19 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 30.03.13 Boone N. US
g-21 / 3000m 12.20,5 Fía í Hornið, ’68 Sandavágur 01.01.89 Toftir, FO
g-20 / 3000m
g-19 / 3000m 10.05,86 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 02.07.10 Gøteborg, SE
g-18 / 3000m 10.07,36 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 06.09.09 Esbjerg, DK
g-17 / 3000m 10.19,63 Bjørk Herup Olsen Bragdið 16.08.08 Bergen, NO
g-16 / 3000m 10.48,95 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 06.05.07 Tårnby, DK
g-15 / 3000m
g-14 / 3000m  10.40,86 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 08.07.16 Helsingborg, SE
g-13 / 3000m  11.07,24 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 10.07.15 Helsingborg, SE
g-12 / 3000m  11.15,7 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 17.09.14 Toftir, FO
g-11 / 3000m 13.34,7 Hansy Davidsen, ’81 Toftir 01.01.92 Toftir, FO
g-10 / 3000m

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 5000m 18.27,48 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 12.04.13 Knoxville, US
g-21 / 5000m 17.37,04 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 21.04.12 Princeton NY, USA
g-20 / 5000m 17.40,34 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 01.07.11 Isle of Wight, GB
g-19 / 5000m 17.49,7 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 17.07.10 Tórshavn, FO
g-18 / 5000m 18.12,28 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 01.07.09 Áland, FI
g-17 / 5000m 18.53,1 Bjørk Herup Olsen, 91 Bragdið 03.08.08 Toftir, FO
g-16 / 5000m
g-15 / 5000m
g-14 / 5000m
g-13 / 5000m 20.28,1 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 03.09.14 Toftir, FO
g-12 / 5000m  19.10,0 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 03.09.14 Toftir, FO
g-11 / 5000m 24.24,6 Kristina Joensen, ’88 Miðvágur 14.08.99 Toftir, FO
g-10 / 5000m

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-21 / 10000m 36.58,27 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 30.03.12 Raleigh NC, USA
g-20 / 10000m 37.28,85 Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 30.06.11 Isle of Wight, GB
g-19 / 10000m
g-18 / 10000m
g-17 / 10000m
g-16 / 10000m
g-15 / 10000m

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 100m f
g-21 / 100m f
g-20 / 100m f  18,66 0,0 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan  20.08.17 Tórshavn, FO
g-19 / 100m f  19,02  -0,9 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 21.08.16 Tórshavn, FO
g-18 / 100m f 20,96 -0,8 Gyðja á Argjahøvda, ’91 Bragdið 02.05.09 Tårnby
g-17 / 100m f (76,2)  20,17 0,0 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 22.07.14 Tórshavn, FO
g-16 / 100m f (84,0) 17,99 -1,5 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 01.09.13 Århus, DK
g-15 / 100m f
g-15 / 80 m f (76,2) 13,28 0,1 Marita K. Petersen, 98 Hvirlan 28.06.13 Gøteborg, SE
g-14 / 100m f
g-14 / 80 m f 13,92 1,2 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 15.09.12 Tórshavn, FO
g-13 / 100m f
g-13 / 60 m f (76,2) 10,25 0,5 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 01.07.16 Gøteborg, SE
g-12 / 100m f
g-12 / 60 m f (76,2) 10,83 -1,2 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 13.06.15 Hvidovre, DK
g-12 / 60 m f (68,6) 10,36 0,2 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 03.07.15 Gøteborg, SE
g-11 / 100m f
g-11 / 100 m f 13,60 -2,8 Tinna Berg Jørgensen, ’99 Hvirlan 26.06.10 Tórshavn, FO
g-11 / 60 m f 68,6) 11,70 1,2 Børka Berg Jørgensen, ’04 Hvirlan 23.05.15 Tórshavn, FO
g-10 / 100m f
g-10 / 60 m f (68,6) 12,41 2,0 Vibeka Sivertsen, ’05 Treysti 23.05.15 Tórshavn, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 400m f
g-21 / 400m f
g-20 / 400m f
g-19 / 400m f
g-18 / 400m f
g-17 / 400m f
g-16 / 400m f
g-15 / 400m f
g-14 / 400m f
g-13 / 400m f
g-12 / 400m f
g-11 / 400m f
g-10 / 400m f

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Hæddarlop
g-21 / Hæddarlop 1,20 m Louisa Svabo, ’92 Hvirlan 04.08.13 Tórshavn, FO
g-20 / Hæddarlop
g-19 / Hæddarlop  1,40 m Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 11.09.16 Tórshavn, FO
g-18 / Hæddarlop 1,48 m Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 30.05.15 Tórshavn, FO
g-17 / Hæddarlop  1,40 m Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 24.08.14 Tórshavn, FO
g-17 / Hæddarlop 1,40 m Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 11.06.16 Tórshavn, FO
g-16 / Hæddarlop 1,55 m Teresa F. Bláhamar, ’01 Bragdið 20.08.17 Tórshavn, FO
g-15 / Hæddarlop 1,47 m Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 25.08.12 Tórshavn, FO
g-15 / Hæddarlop 1,47 m Theresa F. Bláhamar, ’01 Bragdið 11.06.16 Tórshavn, FO
g-14 / Hæddarlop 1,53 m Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 26.08.17 Hvidovre, DK
g-14 / Hæddarlop 1,44 m Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 05.06.17 Tórshavn, FO
g-13 / Hæddarlop 1,43 m Katarina Høj, ’99 Bragdið 18.05.12 Tórshavn, FO
 g-13 / Hæddarlop 1,43 m Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 21.05.16 Tórshavn, FO
g-12 / Hæddarlop 1,41 m Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 12.09.15 Tórshavn, FO
g-11 / Hæddarlop 1,17 m Elin Niclasen, ’03 Bragdið 24.05.14 Tórshavn, FO
g-11 / Hæddarlop 1,17 m Bára Glerfoss, ’03 Bragdið 24.05.14 Tórshavn, FO
g-10 / Hæddarlop 1,13 m Lea Thomsen, ’05 Bragdið 13.06.15 Hvidovre, DK

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Longdarlop 2,95 m ok Jóna Sólbjørg Nielsen, ’71 Strendur 24.07.93 Toftir, FO
g-21 / Longdarlop
g-20 / Longdarlop  4,33 m  -1,5 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 19.08.17 Tórshavn, FO
g-19 / Longdarlop 4,56 m 0,3 Mona Breckmann, ’91 Bragdið 07.08.10 Tórshavn, FO
g-19 / Longdarlop 4,56 m 0,7 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 18.06.16 Tórshavn, FO
g-18 / Longdarlop 4,91 m 0,0 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 15.04.17 Tórshavn, FO
g-17 / Longdarlop 4,82 m 1,1 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 01.07.16 Gøteborg, SE
g-16 / Longdarlop 4,85 m 0,1 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 25.07.15 Kópavogur, IS
g-15 / Longdarlop 4,79 m 0,0 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 20.08.16 Tórshavn, FO
g-14 / Longdarlop 4,57 m 1,1 Birita Ryan, ’02 Treysti 01.07.16 Gøteborg, SE
g-13 / Longdarlop 4,69 m 1,2 Bára Glerfoss, ’03 Bragdið 03.07.16 Gøteborg, SE
g-12 / Longdarlop 4,54 m 1,9 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 14.06.15 Hvidovre, DK
g-11 / Longdarlop 4,04 m 1,9 Bára Glerfoss, ’03 Bragdið 03.05.14 Tårnby, DK
g-10 / Longdarlop 3,96 m -1,2 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 03.09.11 Tórshavn, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Trístøkk
g-21 / Trístøkk
g-20 / Trístøkk  9,59 0,8 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 12.04.17 Tórshavn, FO
g-19 / Trístøkk  10,27 1,7 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 28.05.16 Tórshavn, FO
g-18 / Trístøkk  10,83 1,0 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 29.06.17 Visby, SE
g-17 / Trístøkk 10,29 -0,2 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 03.07.16 Gøteborg, SE
g-16 / Trístøkk  10,68 0,0 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 30.08.15 Tórshavn, FO
g-15 / Trístøkk 10,23 0,2 Andrea Kirstina Møller ’02 Bragdið 01.07.17 Gøteborg, SE
g-14 / Trístøkk 10,06 0,9 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 26.08.17 Hvidovre, DK
g-13 / Trístøkk 9,55 0,5 Børka Berg Jørgensen, ’04 Hvirlan 07.08.17 Tórshavn, FO
g-12 / Trístøkk 9,30 -1,3 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 13.06.15 Hvidovre, DK
g-12 / Trístøkk 9,30 0,0 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 20.06.15 Tórshavn, FO
g-11 / Trístøkk 7,54 0,4 Tinna Berg Jørgensen, ’99 Hvirlan 04.09.10 Tórshavn, FO
g-10 / Trístøkk

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Stangarlop
g-21 / Stangarlop
g-20 / Stangarlop
g-19 / Stangarlop
g-18 / Stangarlop
g-17 / Stangarlop
g-16 / Stangarlop
g-15 / Stangarlop
g-14 / Stangarlop
g-13 / Stangarlop
g-12 / Stangarlop
g-11 / Stangarlop
g-10 / Stangarlop

 

Bólkur Vekt Úrslit Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Kúlustoyt 4 kg 7,13 Jensia Lamhauge, ’77 Bragdið 24.07.99 Tórshavn, FO
g-21 / Kúlustoyt 4 kg 8,51 Miriam Thomassen, ’73 Sandavágur 20.07.94 Toftir, FO
g-20 / Kúlustoyt 4 kg  7,77 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 20.08.17  Tórshavn, FO
g-19 / Kúlustoyt 4 kg 8,17 Bjørk R. Svabo, ’96 Hvirlan 30.08.15 Tórshavn, FO
g-18 / Kúlustoyt 4 kg 8,55 Bjørk R. Svabo, ’96 Hvirlan 21.06.14 Tórshavn, FO
g-17 / Kúlustoyt 4 kg 8,85 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 30.08.15 Tórshavn, FO
g-17 / Kúlustoyt 3 kg 8,84 Guðrið K. Petersen, ’00 Hvirlan 17.06.17 Tórshavn, FO
g-16 / Kúlustoyt 4 kg 8,51 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 03.08.14 Tórshavn, FO
g-16 / Kúlustoyt 3 kg 11,98 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 26.08.17 Hvidovre, DK
g-15 / Kúlustoyt 4 kg 8,10 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 20.08.16 Tórshavn, FO
g-15 / Kúlustoyt 3 kg 11,57 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 27.08.17 Hvidovre, DK
g-14 / Kúlustoyt 3 kg 11,68 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 27.04.16 Tórshavn, FO
g-13 / Kúlustoyt 3 kg 6,33 Bjørk Reynagarð Svabo, ’96 Hvirlan 12.02.09 Tórshavn, FO
g-13 / Kúlustoyt 2 kg 11,59 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 30.05.15 Tórshavn, FO
g-12 / Kúlustoyt 2 kg 10,67 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 20.08.14 Toftir, FO
g-11 / Kúlustoyt 2 kg 8,21 Elin Niclasen, ’03 Bragdið 24.08.14 Tórshavn, FO
g-10 / Kúlustoyt 2 kg 6,94 Børka Berg Jørensen, ’04 Hvirlan 24.08.14 Tórshavn, FO

 

Bólkur Vekt Úrslit Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Hamarkast 4 kg
g-21 / Hamarkast 4 kg 14,82 Meifríð Hansen,’ 78 Bragdið 20.05.99 Tórshavn, FO
g-20 / Hamarkast 4 kg 18,82 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 19.08.17 Tórshavn, FO
g-19 / Hamarkast 4 kg  20,65 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 20.08.16 Tórshavn, FO
g-18 / Hamarkast 4 kg  19,35 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 12.09.15 Tórshavn, FO
g-17 / Hamarkast 4 kg 33,25 Guðrið K. Petersen, ’00 Hvirlan 19.08.17 Tórshavn, FO
g-17 / Hamarkast 3 kg 39,21 Guðrið K. Petersen, ’00 Hvirlan 26.08.17 Hvidovre, DK
g-16 / Hamarkast 4 kg  19,79 Sunniva Bogadóttir, ’01 Hvirlan 19.08.17 Tórshavn, FO
g-16 / Hamarkast 3 kg 27,07 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 30.05.17 Tórshavn, FO
g-15 / Hamarkast 4 kg 16,02 Bjørk Reynagarð Svabo, ’96 Hvirlan 06.08.11 Tórshavn, FO
g-15 / Hamarkast 4 kg 16,02 Sunniva Bogadóttir, ’01 Hvirlan 20.08.16 Tórshavn, FO
g-14 / Hamarkast 3 kg
g-13 / Hamarkast 3 kg
g-12 / Hamarkast 3 kg

 

Bólkur Vekt Úrslit Navn Felag Dagf. Staður
g-22 / Spjótkast 600 gr  19,36 Louisa Svabo, ’92 Hvirlan 22.07.14 Tórshavn, FO
g-21 / Spjótkast 600 gr 16,69 Louisa Svabo, ’92 Hvirlan 08.06.13 Tórshavn, FO
g-20 / Spjótkast 600 gr 22,31 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 05.06.17 Tórshavn, FO
g-19 / Spjótkast 600 gr  32,37 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 20.08.17 Tórshavn, FO
g-18 / Spjótkast 600 gr 26,11 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 20.08.17 Tórshavn, FO
g-17 / Spjótkast 600 gr 35,25 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 30.08.15 Tórshavn, FO
g-17 / Spjótkast 500 gr 35,36 Marita K. Petersen, 98 Hvirlan 22.08.15 Hvidovre, DK
g-16 / Spjótkast 600 gr 35,82 Sunniva Bogadóttir, ’01 Hvirlan 20.08.17 Tórshavn, FO
g-16 / Spjótkast 500 gr 36,79 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 30.08.14 Østerbro, DK
g-15 / Spjótkast 600 gr 32,30 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 04.08.13 Tórshavn, FO
g-15 / Spjótkast 500 gr 34,69 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 24.08.13 Tórshavn, FO
g-15 / Spjótkast 400 gr 33,96 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 29.06.13 Gøteborg, SE
g-14 / Spjótkast 500 gr 35,49 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 03.09.16 Østerbro, DK
g-14 / Spjótkast 400 gr 33,40 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 07.07.12 Gøteborg, SE
g-14 / Spjótkast 500 gr 31,69 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 11.06.16 Tórshavn, FO
g-13 / Spjótkast 400 gr 34,99 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 12.09.15 Tórshavn, FO
g-12 / Spjótkast 400 gr 29,61 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 22.07.14 Gøteborg, SE
g-11 / Spjótkast 400 gr 16,65 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 20.05.09 Tórshavn, FO
g-10 / Spjótkast 400 gr 10,96 Paulina Fuglø, ’99 Treysti 20.05.09 Tórshavn, FO

 

Bólkur Vekt Úrslit Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Klingrukast 1 kg 14,72 Louisa Svabo, ’92 Hvirlan 24.05.14 Tórshavn, FO
g-21 / Klingrukast 1 kg 17,91 Meifríð Hansen, ’78 Bragdið 20.05.99 Tórshavn, FO
g-20 / Klingrukast 1 kg
g-19 / Klingrukast 1 kg  22,55 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 20.08.16 Tórshavn, FO
g-18 / Klingrukast 1 kg 24,44 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 12.09.15 Tórshavn, FO
g-17 / Klingrukast 1 kg 25,27 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 29.08.15 Tórshavn, FO
g-16 / Klingrukast 1 kg 27,68 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 20.05.17 Tórshavn, FO
g-15 / Klingrukast 1 kg 23,42 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 03.08.13 Tórshavn, FO
g-15 / Klingrukast 0,75 kg 24,04 Marita K. Petersen, 98 Hvirlan 25.05.13 Tórshavn, FO
g-14 / Klingrukast 0,75 kg 23,86 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 18.05.12 Tórshavn, FO
g-13 / Klingrukast 0,75 kg 22,17 Elin Niclasen, ’03 Bragdið 21.05.16 Tórshavn, FO
g-12 / Klingrukast 0,75 kg 18,25 Tinna Berg Jørgensen, ’99 Hvirlan 30.06.11 Tórshavn, FO
g-11 / Klingrukast 0,6 kg 9,02 Helena Svabo Ziska, ’01 Hvirlan 28.04.12 Tórshavn, FO