Home Nýggjastu tíðindi Tíðarætlan og startlistar til 3.Grand Prix børn og ung hóskvøldið

Tíðarætlan og startlistar til 3.Grand Prix børn og ung hóskvøldið

by Guttorm Sørensen
Her eru startlistar og tíðarætlan til 3.Grand Prix Børn og Ung, sum verður hóskvøldið 30. juni kl. 18.30 á Tórsbreyt, har Bragdið er fyriskipari.
Startlistar:

Riðil 1
60m Gentur 8-9
Vind:
Kl.
18.30
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
2
Annika
Isaksen
2002
Bragdið
3
Bára Jógvansdóttir
Glerfoss
2002
Bragdið
4
Kristina
Bogadóttir
2002
Bragdið
Riðil 2
60m Gentur 8-9
Vind:
Kl.
18.35
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
2
Óluva Allansdóttir
Joensen
2002
Treysti
3
Maria
Biskopstø
2002
Treysti
4
Birita
Ryan
2002
Treysti
5
Unna Ró
Jacobsen
2002
Bragdið
Riðil 1
60m Drengir 8-9
Vind:
Kl.
18.40
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
1
Hugin
Jacobsen
2002
Bragdið
2
Andrias
Bjarnastein
2002
Bragdið
3
Natanael
Matras
2002
Treysti
4
Brandur
Matras
2002
Treysti
5
David
Eyðsteinsson
2002
Treysti
Riðil 1
60m Gentur 10-11
Vind:
Kl.
18.45
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
2
Guðrið
Petersen
2000
Hvirlan
3
Teresa F.
Bláhamar
2001
Bragdið
4
Helena Svabo
Ziska
2001
Hvirlan
Riðil 2
60m Gentur 10-11
Vind:
Kl.
18.50
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
2
Emma
Hansdottir
2001
Hvirlan
3
Elisabet Holm
Simonsen
2001
Bragdið
4
Oddvør
Josephsen
2001
Treysti
5
Rutt
Gregersen
2001
Treysti
Riðil 1
60m Drengir 10-11
Vind:
Kl.
18.55
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
2
Hans
Sivertsen
2001
Treysti
3
Heðin
Hávarsá
2001
Treysti
4
Elias
Thorsteinsson
2001
Hvirlan
5
Poul Kjartan
Højsted Horsdal
2001
Bragdið
Riðil 2
60m Drengir 10-11
Vind:
Kl.
19.00
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
2
Dávið
Hentze
2000
Hvirlan
3
John Hermann
Fuglø
2000
Treysti
4
Dánjal Dahl
Ljósheim
2000
Hvirlan
5
Óli
Eyðsteinsson
2001
Treysti
Riðil 1
800 m Gentur 12-13
kl.
19.10
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
1
Martha
Josephsen
1999
Treysti
2
Monika Pernille
Jacobsen
1999
Treysti
3
Paulina
Fuglø
1999
Treysti
4
Katarina
Høj
1999
Bragdið
5
Karin Holm
Simonsen
1999
Bragdið
6
Sára
Debesardóttir
1998
Bragdið
Riðil 1
800 m Dreingir 12-13
kl.
19.20
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
1
Tórur
Mortensen
1998
Hvirlan
2
Gunnar
Sivertsen
1999
Treysti
3
Julian
Gregersen
1998
Treysti
4
Jákup Dahl
Ljósheim
1998
Hvirlan
Riðil 1
400 m Gentur 8-9
kl.
19.30
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
1
Bára Jógvansdóttir
Glerfoss
2002
Bragdið
2
Annika
Isaksen
2002
Bragdið
3
Kristina
Bogadóttir
2002
Bragdið
4
Unna Ró
Jacobsen
2002
Bragdið
5
Maria
Biskopstø
2002
Treysti
Riðil 1
400 m Dreingir 8-9
kl.
19.40
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
1
Natanael
Matras
2002
Treysti
2
Brandur
Matras
2002
Treysti
3
Hugin
Jacobsen
2002
Bragdið
4
David
Eyðsteinsson
2002
Treysti
5
Andrias
Bjarnastein
2002
Bragdið
Riðil 1
800m Gentur 10-11
kl.
19.50
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
1
Elisabet Holm
Simonsen
2001
Bragdið
2
Rutt
Gregersen
2001
Treysti
3
Teresa F.
Bláhamar
2001
Bragdið
4
Oddvør
Josephsen
2001
Treysti
5
Helena Svabo
Ziska
2001
Hvirlan
6
Emma
Hansdottir
2001
Hvirlan
Riðil 1
800 m Dreingir 10-11
kl.
20.05
Geil
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
1
Heðin
Hávarsá
2001
Treysti
2
John Hermann
Fuglø
2000
Treysti
3
Hans
Sivertsen
2001
Treysti
4
Dávið
Hentze
2000
Hvirlan
5
Elias
Thorsteinsson
2001
Hvirlan
6
Dánjal Dahl
Ljósheim
2000
Hvirlan
7
Óli
Eyðsteinsson
2001
Treysti
Trístøkk Dreingir 16-17 ár
Kl.
18.30
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Trygvi
Laksafoss
1994
Hvirlan
Steinolvur
Geyti
1994
Hvirlan
Rúni
Jacobsen
1994
Hvirlan
Regin
Joensen
1995
Bragdið
Hans
Jacobsen
1994
Bragdið
Hallur
Simonsen
1995
Hvirlan
Bjarni
Petersen
1994
Hvirlan
Trístøkk Dreingir 18-19 ár
Kl.
18.30
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Rói
Holgarsson
1992
Bragdið
Helgi
Geyti
1993
Hvirlan
Trístøkk Menn +20 ár
Kl.
18.30
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Daniel Djurhuus
Rein
1990
Bragdið
Longdarlop Gentur 8-9 ár
Kl.
18.55
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Unna Ró
Jacobsen
2002
Bragdið
Óluva Allansdóttir
Joensen
2002
Treysti
Maria
Biskopstø
2002
Treysti
Kristina
Bogadóttir
2002
Bragdið
Birita
Ryan
2002
Treysti
Bára Jógvansdóttir
Glerfoss
2002
Bragdið
Annika
Isaksen
2002
Bragdið
Longdarlop Dreingir 8-9 ár
Kl.
19.10
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Natanael
Matras
2002
Treysti
Hugin
Jacobsen
2002
Bragdið
David
Eyðsteinsson
2002
Treysti
Brandur
Matras
2002
Treysti
Andrias
Bjarnastein
2002
Bragdið
Longdarlop Gentur 10-11 ár
Kl.
19.25
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Teresa F.
Bláhamar
2001
Bragdið
Rutt
Gregersen
2001
Treysti
Oddvør
Josephsen
2001
Treysti
Helena Svabo
Ziska
2001
Hvirlan
Guðrið
Petersen
2000
Hvirlan
Emma
Hansdottir
2001
Hvirlan
Elisabet Holm
Simonsen
2001
Bragdið
Longdarlop Dreingir 10-11 ár
Kl.
19.40
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Óli
Eyðsteinsson
2001
Treysti
John Hermann
Fuglø
2000
Treysti
Heðin
Hávarsá
2001
Treysti
Hans
Sivertsen
2001
Treysti
Fríði
Magnussen
2000
Bragdið
Elias
Thorsteinsson
2001
Hvirlan
Dávið
Hentze
2000
Hvirlan
Dánjal Dahl
Ljósheim
2000
Hvirlan
Trístøkk Gentur 12-13 ár
Kl.
20.00
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Tinna Berg
Jørgensen
1999
Hvirlan
Sára
Debesardóttir
1998
Bragdið
Paulina
Fuglø
1999
Treysti
Monika Pernille
Jacobsen
1999
Treysti
Martha
Josephsen
1999
Treysti
Marita
Petersen
1998
Hvirlan
Katarina
Høj
1999
Bragdið
Karin Holm
Simonsen
1999
Bragdið
Emilia
Larsen
1998
Hvirlan
Trístøkk Gentur 14-15 ár
Kl.
20.20
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Hildur
Poulsen
1997
Bragdið
Elsa
Berg
1996
Bragdið
Edna Maria
Debes
1997
Hvirlan
Anna
Kristensen
1996
Bragdið
Trístøkk Dreingir 12-13 ár
Kl.
20.35
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Tórur
Mortensen
1998
Hvirlan
Julian
Gregersen
1998
Treysti
Jákup Dahl
Ljósheim
1998
Hvirlan
Ísak
Poulsen
1999
Hvirlan
Gunnar
Sivertsen
1999
Treysti
Trístøkk Dreingir 14-15 ár
Kl.
20.50
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Tóri
Nielsen
1997
Hvirlan
Teitur
Bjarnastein
1997
Bragdið
Steingrímur
Hallsson
1997
Bragdið
Rógvi
Johansen
1997
Bragdið
Klingra Gentur 12-13
0,75 kg
kl.
18.30
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Emilia
Larsen
1998
Hvirlan
Karin Holm
Simonsen
1999
Bragdið
Sára
Debesardóttir
1998
Bragdið
Martha
Josephsen
1999
Treysti
Tinna Berg
Jørgensen
1999
Hvirlan
Marita
Petersen
1998
Hvirlan
Katarina
Høj
1999
Bragdið
Monika Pernille
Jacobsen
1999
Treysti
Paulina
Fuglø
1999
Treysti
Klingra Dreingir 12-13
0,75 kg
kl.
18.50
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Jákup Dahl
Ljósheim
1998
Hvirlan
Tórur
Mortensen
1998
Hvirlan
Julian
Gregersen
1998
Treysti
Gunnar
Sivertsen
1999
Treysti
Klingra Gentur 14-15
0,75 kg
kl.
19.05
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Elsa
Berg
1996
Bragdið
Edna Maria
Debes
1997
Hvirlan
Bjørk Reynagarð
Svabo
1996
Hvirlan
Hildur
Poulsen
1997
Bragdið
Anna
Kristensen
1996
Bragdið
Klingra Dreingir 14-15
1,00 kg
kl.
19.20
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Rógvi
Johansen
1997
Bragdið
Teitur
Bjarnastein
1997
Bragdið
Tóri
Nielsen
1997
Hvirlan
Steingrímur
Hallsson
1997
Bragdið
Klingra Dreingir 16-17
1,50 kg
kl.
19.35
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Bjarni
Petersen
1994
Hvirlan
Hallur
Simonsen
1995
Hvirlan
Rúni
Jacobsen
1994
Hvirlan
Hanus
Bergsson
1995
Hvirlan
Steinolvur
Geyti
1994
Hvirlan
Regin
Joensen
1995
Bragdið
Trygvi
Laksafoss
1994
Hvirlan
Klingra Dreingir 18-19
1,75 kg
kl.
19.35
Navn
Eftirnavn
Føðiár
Felag
Helgi
Geyti
1993
Hvirlan
0 comment
0

Related Articles