Home Nýggjastu tíðindi Startlistar og tíðarætlan til 4.Grand Prix børn og ung á Svangaskarði týskvøldið

Startlistar og tíðarætlan til 4.Grand Prix børn og ung á Svangaskarði týskvøldið

by Guttorm Sørensen

Týskvøldið kl. 18.30 byrjar 4. Grand Prix fyri børn og ung á Svangaskarði. Her niðanfyri eru startlistar og tíðarætlan. Heitt verður á luttakarar um at møta í góðari tíð. Startnummur verða latin til ein ábyrgdarpersón í hvørjum felag.

Startlistar:

Riðil 1 60m Gentur 8-9 Vind: Kl. 18.30
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
1 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
2 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
3 Maria Biskopstø 2002 Treysti
4 Birita Ryan 2002 Treysti
5 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
6 Lena Maria Joensen 2000 Treysti
Riðil 1 60m Dreingir 8-9 Vind: Kl. 18.40
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Samuel Johansen 2003 Tórshavn
3 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
4 Berint Jógvansson 2003 Treysti
5 Brandur A. Matras 2003 Treysti
Riðil 2 60 m Dreingir 8-9 Vind: Kl. 18.45
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
4 Natanael A. Matras 2002 Treysti
5 Dávid Eyðsteinsson 2002 Treysti
Riðil 1 200m Gentur 10-11 Vind: Kl. 19.00
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Rutt Gregersen 2001 Treysti
3 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
4 Lena Poulsen 2000 Treysti
Riðil 2 200m Gentur 10-11 Vind: Kl. 19.05
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
3 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
4 Oddvør Josephsen 2001 Treysti
5 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
Riðil 1 200m Dreingir 10-11 Vind: Kl. 19.10
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
1 Hans Sivertsen 2001 Treysti
2 Heðin Hávarsá 2001 Treysti
3 Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
4 Óli Eyðsteinsson 2001 Treysti
5 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
6 Andrias Edmundsson 2000 Toftir
Riðil 1 200m Dreingir 12-13 Vind: Kl. 19.15
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Steffan Kunoy 1999 Treysti
3 Ólavur Weihe Joensen 1998 Hvirlan
4 Jóhann Gaardbo 1998 Runavík
Riðil 2 200m Dreingir 12-13 Vind: Kl. 19.20
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
3 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
4 Julian Gregersen 1998 Treysti
5 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Riðil 1 200m Gentur 12-13 Vind: Kl. 19.25
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Martha Josephsen 1999 Treysti
3 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
4 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Riðil 2 200m Gentur 12-13 Vind: Kl. 19.30
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Katarina Høj 1999 Bragdið
3 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
4 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
5 Marita Petersen 1998 Hvirlan
Riðil 1 800m Dreingir 14-15 kl. 19.40
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
5 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
6 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
6 Rógvi Johansen 1997 Bragdið
Riðil 1 800m Dreingir 16-17 kl. 19.40
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
1 Marnar Djurhuus 1995 Treysti
2 Einar Gregersen 1995 Treysti
3 Hans Jacobsen 1994 Bragdið
4 Rúni Seloy 1994 Bragdið
Riðil 1 800m Gentur 14-15 kl. 19.50
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
1 Hildur Poulsen 1997 Bragdið
2 Anna Kristensen 1996 Bragdið
3 Elsa Berg 1996 Bragdið
Riðil 1 800m Dreingir 18-19 kl. 20.00
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
1 Rói Holgarsson 1992 Bragdið
Riðil 1 800m Menn 20+ kl. 20.00
Geil Navn Eftirnavn Føðiár Felag
2 Daniel Rein Djurhuus 1990 Bragdið
3 Guttorm Sørensen 1968 Treysti
4 Jógvan K. Glerfoss 1967 Bragdið
5 Debes H. Christiansen 1966 Bragdið
Longdarlop Dreingir 14-15 Kl. 18.30
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið
Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið
Rógvi Johansen 1997 Bragdið
Tóri Nielsen 1997 Hvirlan
Longdarlop Gentur 14-15 Kl. 18.45
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Hildur Poulsen 1997 Bragdið
Jonna F. Bláhamar 1997 Bragdið
Anna Kristensen 1996 Bragdið
Elsa Berg 1996 Bragdið
Longdarlop Dreingir 16-17 Kl. 19.00
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan
Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan
Trygvi Z. Laksafoss 1994 Hvirlan
Hans Jacobsen 1994 Bragdið
Bjarni Petersen 1994 Hvirlan
Longdarlop Dreingir 18-19 Kl. 19.00
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Helgi Geyti 1993 Hvirlan
Rói Holgarsson 1992 Bragdið
Longdarlop Menn 20+ Kl. 19.00
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Daniel Djurhuus 1990 Bragdið
Jógvan K. Glerfoss 1967 Bragdið
Kúla Dreingir 12-13 3,0 kg kl. 18.30
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Gunnar Sivertsen 1999 Treysti
Steffan Kunoy 1999 Treysti
Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan
Ólavur Weihe Joensen 1998 Hvirlan
Tórur Mortensen 1998 Hvirlan
Julian Gregersen 1998 Treysti
Jóhann Gaardbo 1998 Runavík
Kúla Gentur 12-13 2,0 kg kl. 18.50
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Martha Josephsen 1999 Treysti
Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti
Katarina Høj 1999 Bragdið
Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan
Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið
Sára Debesardóttir 1998 Bragdið
Marita Petersen 1998 Hvirlan
Kúla Gentur 8-9 2,0 kg kl. 19.05
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 Bragdið
Maria Biskopstø 2002 Treysti
Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið
Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti
Birita Ryan 2002 Treysti
Lena Maria Joensen 2002 Treysti
Kúla Dreingir 8-9 2,0 kg kl. 19.20
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Andrias Bjarnastein 2003 Bragdið
Berint Jógvansson 2003 Treysti
Brandur A. Matras 2003 Treysti
Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
Dávid Eyðsteinsson 2002 Treysti
Natanael A. Matras 2002 Treysti
Kúla Gentur 10-11 2,0 kg kl. 19.45
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Oddvør Josephsen 2001 Treysti
Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
Rutt Gregersen 2001 Treysti
Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
Lena Poulsen 2000 Treysti
Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
Guðrið Petersen 2000 Hvirlan
Kúla Dreingir 10-11 2,0 kg kl. 20.00
Navn Eftirnavn Føðiár Felag
Hans Sivertsen 2001 Treysti
Bárður Jóhansson 2001 Hvirlan
Óli Eyðsteinsson 2001 Treysti
Heðin Hávarsá 2001 Treysti
Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Fríði Magnussen 2000 Bragdið

Tíðarætlan:

Klokkan Spurtur Miðteinur Kúlustoyt Longdarlop
18:30 Ge 8-9 (6) Dr. 12-13 (7) Dr. 14-15 (4)
18:35
18:40 Dr. 8-9 (8)
18:45 Dr. 8-9 (8) Ge 14-15 (4)
18:50 Ge 12-13 (7)
18:55
19:00 Ge 10-11 (7) Dr. 16-17/18-19/20+(5+2+2)
19:05 Ge 10-11 (7) Ge 8-9 (6)
19:10 Dr. 10-11 (5)
19:15 Dr 12-13 (7)
19:20 Dr 12-13 (7) Dr. 8-9 (8)
19:25 Ge 12-13 (7)
19:30 Ge 12-13 (7)
19:35
19:40 Dr. 14-15 (3) + Dr. 16-17 (4) Ge 10-11 (7)
19:45
19:50 Ge 14-15 (4)
19:55
20:00 Dr. 18-19/20+ (1+4) Dr. 10-11 (6)
20:05
20:10
20:15

 

 

 

0 comment
0

Related Articles