Home Nýggjastu tíðindi Úrslit og myndir frá 3.Grand Prix Børn og Ung

Úrslit og myndir frá 3.Grand Prix Børn og Ung

by Guttorm Sørensen
Úrslit frá 3.Grand Prix fyri børn og ung, sum Bragdið skipaði fyri á Tórsbreyt hóskvøldið, eru her:

og leinkja til myndir, sum Jógvan Glerfoss hevur tikið, er her: Myndir

Úrslit 3. Grand Prix Børn og Ung á Tórsbreyt 30. juni kl. 18.30
60 m Gentur 8-9 ár Vind: -3,0 Kl. 18.30
Nr. Tíð Navn Eftirnavn Føðiár Felag Stig
1 11,36 r1 Maria Biskopstø 2002 Treysti 430
2 11,56 r1 Birita Ryan 2002 Treysti 376
3 11,72 r1 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið 333
4 11,75 r1 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2002 Bragdið 325
5 11,92 r1 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti 279
6 12,61 r1 Annika Isaksen 2002 Bragdið 92
dns r1 Kristina Bogadóttir 2002 Bragdið
400 m Gentur 8-9 kl. 19.30
Nr. Tíð Navn Eftirnavn Føðiár Felag Stig
1 1.23,79 Maria Biskopstø 2002 Treysti 516
2 1.27,76 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið 376
3 1.34,30 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2002 Bragdið 149
4 1.36,57 Annika Isaksen 2002 Bragdið 67
dns Kristina Bogadóttir 2002 Bragdið
Longdarlop Gentur 8-9 ár Kl. 18.55
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind Stig
1 3,09 Maria Biskopstø 2002 Treysti 2,73 1,9 3,00 1,3 3,09 1,9 787
2 2,93 Óluva Allansdóttir Joensen 2002 Treysti 2,93 1,7 2,80 1,8 2,83 1,5 754
3 2,79 Unna Ró Jacobsen 2002 Bragdið 2,79 1,2 2,56 2,1 2,67 1,2 724
4 2,74 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2002 Bragdið 2,67 1,7 2,74 1,9 2,53 1,9 714
5 2,60 Birita Ryan 2002 Treysti 2,60 0,7 2,50 1,5 2,47 1,7 685
6 2,22 Annika Isaksen 2002 Bragdið 2,13 2,2 2,22 1,9 2,04 1,0 605
60m Drengir 8-9 Vind: -3,0 Kl. 18.40
Nr. Tíð Navn Eftirnavn Føðiár Felag Stig
1 10,68 r1 Natanael Matras 2002 Treysti 556
2 11,31 r1 David Eyðsteinsson 2002 Treysti 361
3 11,39 r1 Andrias Bjarnastein 2002 Bragdið 336
4 12,63 r1 Brandur Matras 2002 Treysti 0
dns Hugin Jacobsen 2002 Bragdið
400 m Dreingir 8-9 kl. 19.40
Nr. Tíð Navn Eftirnavn Føðiár Felag Stig
1 1.26,78 Natanael Matras 2002 Treysti 320
2 1.28,37 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið 256
3 1.31,70 David Eyðsteinsson 2002 Treysti 121
4 1.32,26 Andrias Bjarnastein 2002 Bragdið 99
5 1.32,49 Brandur Matras 2002 Treysti 89
Longdarlop Dreingir 8-9 Kl. 19.10
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind Stig
1 3,05 Natanael Matras 2002 Treysti 3,05 1,6 2,79 1,6 2,94 1,2 779
2 2,82 Andrias Bjarnastein 2002 Bragdið 2,70 1,6 2,82 1,9 2,56 1,3 731
3 2,68 David Eyðsteinsson 2002 Treysti 2,68 1,5 2,44 1,3 2,52 1,3 701
4 2,61 Hugin Jacobsen 2002 Bragdið 2,23 1,7 2,59 2,1 2,61 1,4 687
5 2,51 Brandur Matras 2002 Treysti 2,50 2,1 2,51 2,1 2,04 1,6 666
60m Gentur 10-11 V: r1=-3,0/r2=-2,0 Kl. 18.45
Nr. Tíð Navn Eftirnavn Føðiár Felag Stig
1 10,04 r2 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið 665
2 10,22 r2 Oddvør Josephsen 2001 Treysti 615
3 11,02 r1 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið 400
4 11,59 r1 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan 246
5 11,63 r2 Rutt Gregersen 2001 Treysti 235
6 11,80 r1 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan 184
7 11,93 r2 Emma Hansdottir 2001 Hvirlan 154
800m Gentur 10-11 kl. 19.50
Nr. Tíð Navn Eftirnavn Føðiár Felag Stig
1 2.43,04 Oddvør Josephsen 2001 Treysti 879
2 2.52,49 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið 737
3 3.18,81 Rutt Gregersen 2001 Treysti 342
4 3.29,60 Emma Hansdottir 2001 Hvirlan 181
dns Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
dns Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
Longdarlop Gentur 10-11 Kl. 19.25
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind Stig
1 3,74 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið 3,15 0,8 3,74 2,4 3,58 1,0 834
2 3,23 Oddvør Josephsen 2001 Treysti 3,21 0,9 3,13 1,2 3,23 1,0 719
3 3,01 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan 2,89 1,6 3,01 1,0 2,47 1,7 666
4 2,89 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið 2,78 0,9 2,89 1,7 2,75 1,8 637
5 2,57 Guðrið Petersen 2000 Hvirlan 2,47 1,7 2,47 1,9 2,57 1,9 560
6 2,38 Rutt Gregersen 2001 Treysti 2,29 1,3 2,38 1,8 1,98 1,4 515
7 2,37 Emma Hansdottir 2001 Hvirlan 2,19 1,3 2,37 1,2 512
60m Drengir 10-11 V: r1=-1,0/r1=-2,0 Kl. 18.55
Nr. Tíð Navn Eftirnavn Føðiár Felag Stig
1 9,72 r2 John Hermann Fuglø 2000 Treysti 699
2 9,84 r1 Poul Kjartan Højsted Horsdal 2001 Bragdið 662
3 10,09 r2 Óli Eyðsteinsson 2001 Treysti 584
4 10,10 r2 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan 581
5 10,14 r1 Heðin Hávarsá 2001 Treysti 569
6 10,18 r2 Dávið Hentze 2000 Hvirlan 556
7 10,72 r1 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan 389
8 11,43 r1 Hans Sivertsen 2001 Treysti 169
800 m Dreingir 10-11 kl. 20.05
Nr. Tíð Navn Eftirnavn Føðiár Felag Stig
1 2.52,80 John Hermann Fuglø 2000 Treysti 553
2 2.54,15 Óli Eyðsteinsson 2001 Treysti 529
3 2.57,95 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan 460
4 2.58,75 Heðin Hávarsá 2001 Treysti 446
5 2.59,31 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan 436
6 3.32,83 Hans Sivertsen 2001 Treysti 0
dns Dávið Hentze 2000 Hvirlan
Longdarlop Dreingir 10-11 Kl. 19.40
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind Stig
1 3,55 Dávið Hentze 2000 Hvirlan 3,47 1,1 3,55 0,1 3,17 1,8 790
2 3,53 John Hermann Fuglø 2000 Treysti 3,44 1,5 3,53 1,2 785
3 3,32 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan 3,20 1,2 3,21 0,6 3,32 1,4 741
4 3,30 Elias Thorsteinsson 2001 Hvirlan 3,09 1,1 3,30 1,0 3,14 1,6 737
5 3,26 Óli Eyðsteinsson 2001 Treysti 3,26 1,6 3,17 0,9 3,10 1,1 729
6 3,11 Heðin Hávarsá 2001 Treysti 3,07 1,2 3,02 0,7 3,11 1,2 697
7 2,58 Hans Sivertsen 2001 Treysti 2,57 1,5 2,38 1,0 2,58 2,4 586
dns Fríði Magnussen 2000 Bragdið
800 m Gentur 12-13 kl. 19.10
Nr. Tíð Navn Eftirnavn Føðiár Felag Stig
1 2.39,23 Katarina Høj 1999 Bragdið 756
2 2.44,26 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið 681
3 2.52,08 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið 563
4 2.58,31 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti 470
5 3.25,11 Martha Josephsen 1999 Treysti 68
dns Paulina Fuglø 1999 Treysti
Trístøkk Gentur 12-13 ár Kl. 20.00
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind Stig
1 8,82 Marita Petersen 1998 Hvirlan 8,66 1,3 8,82 0,0 8,58 0,8 886
2 8,60 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan 8,60 1,3 8,58 0,6 8,47 0,7 862
3 8,31 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið 8,20 1,3 8,31 0,5 7,98 0,6 830
4 8,09 Emilia Larsen 1998 Hvirlan 8,09 0,5 8,03 0,2 7,96 0,9 806
5 7,84 Katarina Høj 1999 Bragdið x 7,84 0,5 7,83 0,5 778
6 7,62 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið 7,62 0,9 7,30 0,1 7,27 1,2 754
7 7,60 Paulina Fuglø 1999 Treysti x 7,60 0,3 7,31 0,3 752
8 6,47 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti 6,04 1,0 6,06 0,0 6,47 0,1 628
dns Martha Josephsen 1999 Treysti
Klingra Gentur 12-13 0,75 kg kl. 18.30
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag 1 2 3 Stig
1 19,87 Marita Petersen 1998 Hvirlan 17,10 19,18 19,87 734
2 18,25 Tinna Berg Jørgensen 1999 Hvirlan 18,25 16,68 15,87 637
3 17,36 Emilia Larsen 1998 Hvirlan 16,09 17,36 16,39 583
4 13,18 Katarina Høj 1999 Bragdið 12,36 12,17 13,18 332
5 12,88 Paulina Fuglø 1999 Treysti 10,64 12,88 10,85 314
6 12,38 Sára Debesardóttir 1998 Bragdið 11,67 x 12,38 284
7 11,27 Monika Pernille Jacobsen 1999 Treysti 11,01 11,27 10,62 218
8 x Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið x x x 0
DNS Martha Josephsen 1999 Treysti
800 m Dreingir 12-13 kl. 19.20
Nr. Tíð Navn Eftirnavn Føðiár Felag Stig
1 2.27,29 Julian Gregersen 1998 Treysti 733
2 2.32,60 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan 638
3 2.37,03 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti 558
4 3.00,19 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan 141
Trístøkk Dreingir 12-13ár Kl. 20.35
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind Stig
1 9,49 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan 9,12 0,0 9,34 0,0 9,49 1,1 869
2 9,10 Julian Gregersen 1998 Treysti 8,83 0,0 8,82 0,3 9,10 0,0 830
3 7,85 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan 7,85 0,0 7,60 0,6 7,67 0,9 705
4 7,49 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti x 7,07 0,2 7,49 0,5 669
5 6,74 Ísak Poulsen 1999 Hvirlan 6,54 1,0 6,45 0,0 6,74 1,3 594
Klingra Dreingir 12-13 0,75 kg kl. 18.50
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag 1 2 3 Stig
1 18,33 Julian Gregersen 1998 Treysti x 16,08 18,33 116
2 15,50 Gunnar Sivertsen 1999 Treysti 13,68 14,12 15,50 0
3 13,31 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan 11,76 x 13,31 0
4 12,68 Jákup Dahl Ljósheim 1998 Hvirlan x 12,68 x 0
Trístøkk Gentur 14-15 ár Kl. 20.20
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind Stig
1 9,37 Elsa Berg 1996 Bragdið 8,77 0,9 8,85 1,4 9,37 0,9 853
2 8,41 Edna Maria Debes 1997 Hvirlan 8,41 0,7 8,39 1,0 7,44 0,3 748
3 8,04 Anna Kristensen 1996 Bragdið 8,04 0,0 x 7,94 0,6 707
4 7,09 Hildur Poulsen 1997 Bragdið 6,93 1,2 6,95 1,0 7,09 1,2 602
Klingra Gentur 14-15 0,75 kg kl. 19.05
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag 1 2 3 Stig
1 19,00 Bjørk Reynagarð Svabo 1996 Hvirlan 16,63 x 19,00 358
2 15,81 Edna Maria Debes 1997 Hvirlan 15,81 14,44 14,93 166
3 12,88 Elsa Berg 1996 Bragdið 10,36 12,88 x 0
4 12,15 Anna Kristensen 1996 Bragdið x 12,15 x 0
5 11,31 Hildur Poulsen 1997 Bragdið 9,31 10,68 11,31 0
Trístøkk Dreingir 14-15 Kl. 20.50
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind Stig
1 10,80 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið 10,19 0,8 9,96 1,1 10,80 1,2 840
2 10,16 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið 10,16 0,0 9,99 0,9 9,76 1,5 776
3 7,73 Rógvi Johansen 1997 Bragdið 7,73 0,9 6,88 0,9 6,92 0,9 533
dns Tóri Nielsen 1997 Hvirlan
Klingra Dreingir 14-15 1,00 kg kl. 19.20
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag 1 2 3 Stig
1 20,26 Steingrímur Hallsson 1997 Bragdið 20,26 x 20,01 0
2 18,97 Teitur Bjarnastein 1997 Bragdið x x 18,97 0
3 10,04 Rógvi Johansen 1997 Bragdið x 10,04 9,99 0
4 Tóri Nielsen 1997 Hvirlan x x x 0
Trístøkk Dreingir 16-17 Kl. 18.30
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind Stig
1 11,59 Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan 11,37 3,2 11,59 2,6 11,48 3,3 814
2 11,41 Trygvi Laksafoss 1994 Hvirlan 11,41 2,6 11,41 3,0 11,39 2,2 796
3 10,76 Regin Joensen 1995 Bragdið 10,76 2,0 x 9,94 2,3 731
4 10,51 Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan 10,49 2,6 10,51 2,5 10,13 1,9 706
5 10,45 Hans Jacobsen 1994 Bragdið 10,45 2,8 10,42 2,1 10,08 1,7 700
dns Hallur Simonsen 1995 Hvirlan
dns Bjarni Petersen 1994 Hvirlan
Klingra Dreingir 16-17 1,50 kg kl. 19.35
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag 1 2 3 Stig
1 28,73 Hanus Bergsson 1995 Hvirlan x 28,73 28,28 276
2 25,71 Hallur Simonsen 1995 Hvirlan 25,50 25,71 x 125
3 23,35 Rúni Jacobsen 1994 Hvirlan x 20,15 23,35 7
4 21,90 Steinolvur Geyti 1994 Hvirlan 21,90 x 17,45 0
5 20,14 Regin Joensen 1995 Bragdið 17,43 19,53 20,14 0
6 19,08 Trygvi Laksafoss 1994 Hvirlan 19,08 x x 0
dns Bjarni Petersen 1994 Hvirlan
Trístøkk Dreingir 18-19 Kl. 18.30
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind Stig
dns Rói Holgarsson 1992 Bragdið
dns Helgi Geyti 1993 Hvirlan
Klingra Dreingir 18-19 1,75 kg kl. 19.35
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag 1 2 3 Stig
1 24,85 Helgi Geyti 1993 Hvirlan 24,73 24,85 x 172
Trístøkk Menn +20 ár Kl. 18.30
Nr. Úrslit Navn Eftirnavn Føðiár Felag Lop 1 Vind Lop 2 Vind Lop 3 Vind Stig
dns Daniel Djurhuus Rein 1990 Bragdið
0 comment
0

Related Articles