Home Uncategorized 2. TF SK Tíðarætlan og startlistar

2. TF SK Tíðarætlan og startlistar

by Guttorm Sørensen

Leygardagin 11. juni skipar Bragdið fyri 2. umfari í TF Stórkappingini á breyt í 2016. 250 startir eru tilmeldaðir og tað er lagt upp til nakrar spennandi kappingar í morgin.

Allir luttakarar, sum skulu byrja at kappast kl. 12.00, skulu vera møttir í seinasta lagi kl. 11.30! og tey sum tilmelda í spurti skulu “krossa av” í seinasta lagi hálvan tíma áðrenn start. Fyrstu startirnir í morgin eru kl. 12.00. Sí annars kappingarreglur her: http://fif.fo/reglur/reglur-tf-storkappingin-2016/

Niðanfyri er tíðarætlanin og longur niðri finnast startlistarnir.

2. TF SK 2016 tidaratlan

Renning:

kl. 12.00
Geil Gentur 16-17 ár (1999-00) – 200m
? Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 BRAGDIÐ
? Karin Holm Simonsen 1999 BRAGDIÐ
Geil Gentur 18-19 ár (1997-98) – 200m
? Alda Sigurdsdóttir Lamhauge 1998 HVIRLAN
? Hildur Poulsen 1997 BRAGDIÐ
? Edna Maria Debes 1997 HVIRLAN
? Sára Debesardóttir 1998 BRAGDIÐ
Geil Kvinnur 20+ (1996 ella fyrr) – 200m
? Rebekka Fuglø 1993 TREYSTI
kl. 12.15
Geil Dreingir 16-17 ár (1999-00) – 200m
4 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 HVIRLAN
Geil Dreingir 18-19 ár (1997-98) – 200m
3 Tórur Mortensen 1998 HVIRLAN
2 Jákup Dahl Ljósheim 1998 HVIRLAN
kl. 12.25
Geil Gentur 8-9 ár (2007-08) – 60m riðil 1
1 Beinta Debes 2007 HVIRLAN
2 Tabita Hvannastein 2008 TREYSTI
3 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 ROYSNIÐ
4 Hennie Reginstdóttir 2007 ROYSNIÐ
5 Petersen 2007 ROYSNIÐ
6 Glóa R. á Lofti 2007 BRAGDIÐ
kl. 12.30
Geil Dreingir 8-9 ár (2007-08) – 60m riðil 1
1 Jens Brandur Winthereig 2007 HVIRLAN
2 Arni Bartal Joensen 2008 HVIRLAN
3 Helgi Torkilsson 2007 ROYSNIÐ
4 Aron Mikkelsen 2007 HVIRLAN
5 Terji Dal Christiansen 2008 HVIRLAN
kl. 12.30
Geil Dreingir 8-9 ár (2007-08) – 60m riðil 2
1 Bárður Ólavsson 2008 ROYSNIÐ
2 Poul Eliasen 2008 BRAGDIÐ
3 Óðin Jógvansson Glerfoss 2008 BRAGDIÐ
4 Torkil Dahl 2007 ROYSNIÐ
5 Nathan Djónason Eidesgaard 2008 ROYSNIÐ
6 Eyðun R. Samuelsen 2007 ROYSNIÐ
kl. 12.45
Geil Gentur 10-11 ár (2005-06) – 100m riðil 1
2 Sólveig Dahl 2005 ROYSNIÐ
3 Vibeka Eihilt Sivertsen 2005 TREYSTI
4 Lea Thomsen 2005 BRAGDIÐ
5 Birita Høgnadóttir Debes 2006 HVIRLAN
kl. 12.55
Gentur 12-13 ár (2003-04) – 100m riðil 1
2 Maria Josephsen 2004 TREYSTI
3 Sára Iversen 2003 BRAGDIÐ
4 Kristianna S. Joensen 2003 BRAGDIÐ
5 Jana Mittún 2003 BRAGDIÐ
kl. 12.55
Gentur 12-13 ár (2003-04) – 100m riðil 2
1 Bjørg Jensen 2003 BRAGDIÐ
2 Børka Berg Jørgensen 2004 HVIRLAN
3 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 BRAGDIÐ
4 Hervør Niclasen 2003 BRAGDIÐ
5 Erna Krett Hansen 2003 BRAGDIÐ
kl. 13.10
Geil Dreingir 10-11 ár (2005-06) – 100m
1 Sámal Torkilsson 2006 ROYSNIÐ
2 Bjarti Vang 2005 BRAGDIÐ
3 Eiri Jógvansson Glerfoss 2005 BRAGDIÐ
4 Jónas Isaksen 2005 BRAGDIÐ
5 Rúni Vang 2006 BRAGDIÐ
6 Mattias Djónason Eidesgaard 2006 ROYSNIÐ
kl. 13.20
Geil Dreingir 12-13 ár (2003-04) – 100m riðil 1
2 Jógvan Torkilsson 2004 ROYSNIÐ
3 Jón Brodersen 2003 BRAGDIÐ
4 Teitur Mouritsen 2003 BRAGDIÐ
5 Bartal við Sandá 2003 BRAGDIÐ
kl. 13.20
Geil Dreingir 12-13 ár (2003-04) – 100m riðil 2
2 Miso Buha 2003 BRAGDIÐ
3 Hans Erland Thomsen 2003 BRAGDIÐ
4 Jógvan Gullfoss 2004 BRAGDIÐ
5 Brandur Kjartansson 2004 HVIRLAN
kl. 13.30
Geil Gentur 14-15 ár (2001-02) – 100m riðil 1
2 Høgnadóttir Mohr 2002 HVIRLAN
3 Elisabet Holm Simonsen 2001 BRAGDIÐ
4 Andrea Kirstina Møller 2002 BRAGDIÐ
5 Sonja Mittún 2002 BRAGDIÐ
kl. 13.30
Geil Gentur 14-15 ár (2001-02) – 100m riðil 2
1 Birita Ryan 2002 TREYSTI
2 Teresa F. Bláhamar 2001 BRAGDIÐ
3 Unna Ró Jacobsen 2002 BRAGDIÐ
4 Oddvør Josephsen 2001 TREYSTI
5 Maria Biskopstø 2002 TREYSTI
kl. 13.45
Geil Dreingir 14-15 ár (2001-02) – 100m riðil 1
1 Ingi Johannessen 2002 ROYSNIÐ
2 William Helmsdal 2002 BRAGDIÐ
3 Bárður Jóhansson 2001 HVIRLAN
4 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 BRAGDIÐ
5 Hans Eihilt Sivertsen 2001 TREYSTI
kl. 13.55
Gentur 8-9 ár (2007-08) – 400m
1 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 ROYSNIÐ
2 Petersen 2007 ROYSNIÐ
3 Tabita Hvannastein 2008 TREYSTI
4 Glóa R. á Lofti 2007 BRAGDIÐ
kl. 14.00
Geil Dreingir 8-9 ár (2007-08) – 400m
1 Bárður Ólavsson 2008 ROYSNIÐ
2 Poul Eliasen 2008 BRAGDIÐ
3 Óðin Jógvansson Glerfoss 2008 BRAGDIÐ
4 Torkil Dahl 2007 ROYSNIÐ
5 Arni Bartal Joensen 2008 HVIRLAN
6 Terji Dal Christiansen 2008 HVIRLAN
7 Eyðun R. Samuelsen 2008 ROYSNIÐ
8 Nathan Djónason Eidesgaard 2008 ROYSNIÐ
kl. 14.10
Geil Dreingir 10-11 ár (2005-06) – 800m
1 Jónas Isaksen 2005 BRAGDIÐ
2 Bjarti Vang 2005 BRAGDIÐ
3 Rúni Vang 2006 BRAGDIÐ
4 Eiri Jógvansson Glerfoss 2005 BRAGDIÐ
5 Mattias Djónason Eidesgaard 2006 ROYSNIÐ
Geil Dreingir 12-13 ár (2003-04) – 800m
6 Hans Erland Thomsen 2003 BRAGDIÐ
7 Jógvan Torkilsson 2004 ROYSNIÐ
kl. 14.25
Gentur 10-11 ár (2005-06) – 800m
1 Vibeka Eihilt Sivertsen 2005 TREYSTI
2 Lea Thomsen 2005 BRAGDIÐ
3 Sólveig Dahl 2005 ROYSNIÐ
Geil Gentur 12-13 ár (2003-04) – 800m
4 Maria Josephsen 2004 TREYSTI
5 Hervør Niclasen 2003 BRAGDIÐ
6 Kristianna S. Joensen 2003 BRAGDIÐ
7 Jana Mittún 2003 BRAGDIÐ
kl. 14.35
Geil Dreingir 14-15 ár (2001-02) – 800m
? Hans Eihilt Sivertsen 2001 TREYSTI
? Ingi Johannessen 2002 ROYSNIÐ
Geil Dreingir 16-17 ár (1999-00) – 800m
? Gunnar Eihilt Sivertsen 1999 TREYSTI
? Dánjal Dahl Ljósheim 2000 HVIRLAN
Geil Dreingir 18-19 ár (1997-98) – 800m
? Julian Gregersen 1998 TREYSTI
? Jákup Dahl Ljósheim 1998 HVIRLAN
Geil Menn 20+ (1996 ella fyrr) – 800m
? Júst í Túni 1986 TREYSTI
? Rógvi Kárason 1996 BRAGDIÐ
? Dan Kruse Thomsen 1970 BRAGDIÐ
kl. 14.50
Geil Gentur 14-15 ár (2001-02) – 800m
? Elisabet Holm Simonsen 2001 BRAGDIÐ
? Maria Biskopstø 2002 TREYSTI
? Oddvør Josephsen 2001 TREYSTI
? Teresa F. Bláhamar 2001 BRAGDIÐ
? Unna Ró Jacobsen 2002 BRAGDIÐ
Gentur 16-17 ár (1999-00) – 800m
? Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 BRAGDIÐ
? Elin Kristina Ryan 2000 TREYSTI
? Karin Holm Simonsen 1999 BRAGDIÐ
Geil Kvinnur 20+ (1996 ella fyrr) – 800m
? Rebekka Fuglø 1993 TREYSTI

 

Longdarlop:

kl. 12.00
Børn -7 (2009-11) – longdarlop (SONA)
1 Bogi Vang 2010 BRAGDIÐ
2 Dániel Thomsen 2009 BRAGDIÐ
3 John Ziska Joensen 2009 TREYSTI
4 Rannvá Ryan 2010 TREYSTI
5 Andrea Heinadóttir 2011 HVIRLAN
6 Sigrið Hansdóttir 2010 HVIRLAN
7 Christian Dal Christiansen 2010 HVIRLAN
kl. 12.50
Dreingir 8-9 ár (2007-08) – longdarlop (sona)
1 Bárður Ólavsson 2008 ROYSNIÐ
2 Poul Eliasen 2008 BRAGDIÐ
3 Óðin Jógvansson Glerfoss 2008 BRAGDIÐ
4 Aron Mikkelsen 2007 HVIRLAN
5 Torkil Dahl 2007 ROYSNIÐ
6 Arni Bartal Joensen 2008 HVIRLAN
7 Terji Dal Christiansen 2008 HVIRLAN
8 Helgi Torkilsson 2007 ROYSNIÐ
9 Eyðun R. Samuelsen 2008 ROYSNIÐ
10 Nathan Djónason Eidesgaard 2008 ROYSNIÐ
11 Jens Brandur Winthereig 2007 HVIRLAN
kl. 13.20
Dreingir 10-11 ár (2005-06) – longdarlop (sona)
1 Rúni Vang 2006 BRAGDIÐ
2 Eiri Jógvansson Glerfoss 2005 BRAGDIÐ
3 Sámal Torkilsson 2006 ROYSNIÐ
4 Jónas Isaksen 2005 BRAGDIÐ
5 Bjarti Vang 2005 BRAGDIÐ
6 Mattias Djónason Eidesgaard 2006 ROYSNIÐ
kl. 13.50
Gentur 12-13 ár (2003-04) – longdarlop (sona)
1 Kristianna S. Joensen 2003 BRAGDIÐ
2 Jana Mittún 2003 BRAGDIÐ
3 Børka Berg Jørgensen 2004 HVIRLAN
4 Hervør Niclasen 2003 BRAGDIÐ
5 Bjørg Jensen 2003 BRAGDIÐ
6 Erna Krett Hansen 2003 BRAGDIÐ
7 Maria Josephsen 2004 TREYSTI
8 Sára Iversen 2003 BRAGDIÐ
9 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 BRAGDIÐ
10 Elin Niclasen 2003 BRAGDIÐ
kl. 14.25
Gentur 8-9 ár (2007-08) – longdarlop (sona)
1 Glóa R. á Lofti 2007 BRAGDIÐ
2 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 ROYSNIÐ
3 Tabita Hvannastein 2008 TREYSTI
4 Hennie Reginsdóttir 2007 ROYSNIÐ
5 Beinta Debes 2007 HVIRLAN
6 Petersen 2007 ROYSNIÐ
kl. 14.50
Gentur 10-11 ár (2005-06) – longdarlop (sona)
1 Vibeka Eihilt Sivertsen 2005 TREYSTI
2 Lea Thomsen 2005 BRAGDIÐ
3 Sólveig Dahl 2005 ROYSNIÐ
4 Birita Høgnadóttir Debes 2006 HVIRLAN

 

Hæddarlop:

kl. 12.00
Gentur 14-15 ár (2001-02) – hæddarlop (110)
1 Maria Biskopstø 2002 TREYSTI
2 Birita Ryan 2002 TREYSTI
3 Teresa F. Bláhamar 2001 BRAGDIÐ
4 Andrea Kirstina Møller 2002 BRAGDIÐ
5 Elisabet Holm Simonsen 2001 BRAGDIÐ
6 Unna Ró Jacobsen 2002 BRAGDIÐ
kl. 12.45
Gentur 16-17 ár (1999-00) – hæddarlop (120)
1 Tinna Berg Jørgensen 1999 HVIRLAN
2 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 BRAGDIÐ
3 Gentur 18-19 ár (1997-98) – hæddarlop (120)
4 Edna Maria Debes 1997 HVIRLAN
5 Sára Debesardóttir 1998 BRAGDIÐ
kl. 13.15
Dreingir 14-15 ár (2001-02) – hæddarlop (120)
1 Hans Eihilt Sivertsen 2001 TREYSTI
2 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 BRAGDIÐ
3 William Helmsdal 2002 BRAGDIÐ
kl. 13.55
Dreingir 16-17 ár (1999-00) – hæddarlop (130)
1 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 HVIRLAN
Dreingir 18-19 ár (1997-98) – hæddarlop
1 Tórur Mortensen 1998 HVIRLAN
2 Jákup Dahl Ljósheim 1998 HVIRLAN

 

Kúla:

kl. 12.00
Gentur 12-13 ár (2003-04) – kúla (2 kg)
1 Erna Krett Hansen 2003 BRAGDIÐ
2 Hervør Niclasen 2003 BRAGDIÐ
3 Børka Berg Jørgensen 2004 HVIRLAN
4 Bára Jógvansdóttir Glerfoss 2003 BRAGDIÐ
5 Kristianna S. Joensen 2003 BRAGDIÐ
6 Elin Niclasen 2003 BRAGDIÐ
7 Maria Josephsen 2004 TREYSTI
8 Bjørg Jensen 2003 BRAGDIÐ
9 Jana Mittún 2003 BRAGDIÐ
10 Sára Iversen 2003 BRAGDIÐ
kl. 12.30
Dreingir 10-11 ár (2005-06) – kúla (2 kg)
1 Jónas Isaksen 2005 BRAGDIÐ
2 Bjarti Vang 2005 BRAGDIÐ
3 Rúni Vang 2006 BRAGDIÐ
4 Eiri Jógvansson Glerfoss 2005 BRAGDIÐ
5 Benjamin Mikkelsen 2006 HVIRLAN
6 Sámal Torkilsson 2006 ROYSNIÐ
7 Mattias Djónason Eidesgaard 2006 ROYSNIÐ
kl. 13.40
Dreingir 12-13 ár (2003-04) – kúla (3 kg)
1 Jógvan Torkilsson 2004 ROYSNIÐ
2 Hans Erland Thomsen 2003 BRAGDIÐ
3 Brandur Kjartansson 2004 HVIRLAN
4 Jógvan Gullfoss 2004 BRAGDIÐ
5 Miso Buha 2003 BRAGDIÐ
kl. 14.05
Gentur 10-11 ár (2005-06) – kúla (2 kg)
1 Lea Thomsen 2005 BRAGDIÐ
2 Sólveig Dahl 2005 ROYSNIÐ
3 Vibeka Eihilt Sivertsen 2005 TREYSTI
4 Birita Høgnadóttir Debes 2006 HVIRLAN
kl. 14.35
Dreingir 8-9 ár (2007-08) – kúla (2 kg)
1 Terji Dal Christiansen 2008 HVIRLAN
2 Torkil Dahl 2007 ROYSNIÐ
3 Nathan Djónason Eidesgaard 2008 ROYSNIÐ
4 Poul Eliasen 2008 BRAGDIÐ
5 Óðin Jógvansson Glerfoss 2008 BRAGDIÐ
6 Arni Bartal Joensen 2008 HVIRLAN
7 Aron Mikkelsen 2007 HVIRLAN
8 Bárður Ólavsson 2008 ROYSNIÐ
9 Eyðun R. Samuelsen 2008 ROYSNIÐ
10 Helgi Torkilsson 2007 ROYSNIÐ
11 Jens Brandur Winthereig 2007 HVIRLAN

 

Spjót:

kl. 12.00
Dreingir 14-15 ár (2001-02) – spjót (600 gr)
1 Hans Eihilt Sivertsen 2001 TREYSTI
2 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 BRAGDIÐ
3 Bárður Jóhansson 2001 HVIRLAN
4 Hugin Jacobsen 2002 BRAGDIÐ
kl. 12.35
Dreingir 16-17 ár (1999-00) – spjót (700 gr)
1 Gunnar Eihilt Sivertsen 1999 TREYSTI
2 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 HVIRLAN
Dreingir 18-19 ár (1997-98) – spjót (800 gr)
1 Tórur Mortensen 1998 HVIRLAN
2 Jákup Dahl Ljósheim 1998 HVIRLAN
Menn 20+ (1996 ella fyrr) – spjót (800 gr)
1 Hanus Bergsson 1995 HVIRLAN
kl. 13.15
Gentur 18-19 ár (1997-98) – spjót (600 gr)
1 Edna Maria Debes 1997 HVIRLAN
2 Hildur Poulsen 1997 BRAGDIÐ
3 Sára Debesardóttir 1998 BRAGDIÐ
Kvinnur 20+ (1996 ella fyrr) – spjót (600 gr)
1 Sólja Jóanisdóttir 1981 HVIRLAN
kl. 13.40
Gentur 14-15 ár (2001-02) – spjót (500 gr)
1 Óluva A. Joensen 2002 TREYSTI
2 Elisabet Holm Simonsen 2001 BRAGDIÐ
3 Helena Svabo Ziska 2001 HVIRLAN
4 Lydia Simonsen 2001 HVIRLAN
5 Teresa F. Bláhamar 2001 BRAGDIÐ
6 Maria Biskopstø 2002 TREYSTI
7 Sonja Mittún 2002 BRAGDIÐ
8 Oddvør Josephsen 2001 TREYSTI
9 Unna Ró Jacobsen 2002 BRAGDIÐ
10 Sunniva Bogadóttir 2001 HVIRLAN
kl. 14.25
Gentur 16-17 ár (1999-00) – spjót (500 gr)
1 Guðrið K. Petersen 2000 HVIRLAN
2 Tinna Berg Jørgensen 1999 HVIRLAN
3 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 BRAGDIÐ
4 Karin Holm Simonsen 1999 BRAGDIÐ
0 comment
0

Related Articles