FMU ’19: Startlistar og tíðarætlan leygardagin og sunnudagin

Skrivað hevur

Í kvøld kl. 18.00 byrjar FM fyri ung við rimarenningum. Í morgin kl. 11.00 verður byrjað aftur við kappingunum og verður hildið á til umleið kl. 15.00. Sunnudagin verður byrjað kl. 12.30 við siðabundnu skrúðgonguni og verður tað Heri Ziska, sum heldur røðuna í ár.

Heitt verður á íðkarar og dómarar/hjálparfólk um at møta í góðari tíð áðrenn kappingarnar í ymsu greinunum byrja. Allir íðkarar skulu bera startnummar (navn). Heiðursmerkjahandan verður avgreidd beint eftir kappingin er lokin og úrslitini eru klár. Serlig økir verða avsett til áskoðarar/venjarar.

  • Í spurti verða innleiðandi riðlar runnir leygardagin og finalurnar verða sunnudagin.
  • Í langspurti (300m og 400m) verður bólkað í a-finalu og b-finalu og verður tíðin avgerandi.
  • Í teknisku greinunum hjá aldursbólkunum 8-9, 10-11 og 12-13 fáa allir íðkarar tríggjar royndir.
  • Í bólkinum 14-15 fáa tey fýra royndir.
  • Í bólkunum 16-17 og 18-19 fáa øll fyrst tríggjar royndir og seks tey bestu fáa so tríggjar eyka royndir.
Reglur fyri boðrenningarnar:
Yngri rennarar kunnu hjálpa eldri liðum undir hesum treytum
– bert tveir rennarar á einum liðið kunnu vera frá yngri árgangi
– tað ber einans til at rykkja ein aldursbólk upp
– eingin rennari kann renna fleiri enn tvær boðrenningar sama dag
– eldri rennarar kunnu aldrin renna í yngri bólki

 

Startlistar FMU 2019 leygardag

Tíðarætlan FMU 2019 leygardag

Startlistar FMU 2019 sunnudag

Tíðarætlan FMU 2019 sunnudag

 

Startlistar FM ung leygardagin 31. august 2019 á Tórsbreyt
Geil Dreingir 8-9 ár – 60m riðil 1 Ley 11.00
1 Rúnar Askham Sigurðsson 2011 Treysti
2 Bogi Samson Vang 2010 Bragdið
3 Benjamin Johansen Havn 2011 Treysti
4 Josias Hvannastein 2010 Treysti
5 Kristjan Róksson 2011 Hvirlan
6 Oddmar Olsen 2010 Hvirlan
Gentur 14-15 – Trístøkk Ley 11.00
1 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
2 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
3 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
Gentur 8-9 – Bóltkast Ley 11.00
1 Sigrið Hansdóttir 2010 Bragdið
2 Jennhild Lydersen 2010 Treysti
3 Rannvá Ryan 2010 Treysti
4 Durita Davidsen 2011 Treysti
Gentur 16-17 – Hamarkast 3 kg Ley 11.00
1 Elin Niclasen 2003 Hvirlan
Gentur 18-19 – Hamarkast 4 kg Ley 11.00
1 Guðrið K. Petersen 2000 Hvirlan
2 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
3 Jóhanna Óladóttir Joensen 2001 Hvirlan
4 Lydia Simonsen 2001 Hvirlan
5 Sjøfn Guðmundsdóttir 2000 Hvirlan
6 Sunniva Bogadóttir 2001 Hvirlan
Geil Dreingir 8-9 ár – 60m riðil 2 Ley 11.10
1 Óli M. Vang 2010 Bragdið
2 Rói Thomassen 2010 Hvirlan
3 Andrias Samuelsen 2010 Treysti
4 Robert Vilhelmsen 2011 Bragdið
5 Markus Eliassen 2011 Bragdið
6 Jákup Fossá 2011 Treysti
Geil Gentur 10-11 – 60m riðil 1 Ley 11.20
1 Helena Holm Lund 2008 Bragdið
2 Kára Askham Sigurðsson 2009 Treysti
3 Heiða Jacobsen 2008 Bragdið
4 Elena Ellindsdóttir 2008 Hvirlan
5 Gabriella Vang 2008 Bragdið
Dreingir 14-15 – Trístøkk Ley 11.20
1 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
2 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
Gentur 12-13 – Hæddarlop Ley 11.20
1 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
2 Beinta Debes 2007 Hvirlan
3 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
4 Jóhanna Pedersen 2006 Hvirlan
Dreingir 10-11 – Bóltkast 145 g Ley 11.20
1 Óðin Jógvansson Glerfoss 2008 Bragdið
2 Terji Dal Christiansen 2008 Hvirlan
3 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið
Geil Gentur 10-11 – 60m riðil 2 Ley 11.25
1 Lív Neshamar 2008 Hvirlan
2 Tita Mads 2008 Bragdið
3 Natalia Lydersen 2008 Treysti
4 Tabita Hvannastein 2008 Treysti
5 Katrin Streymoy Sahin-skjalm 2008 Bragdið
Dreingir 8-9 ár – Bóltkast 145 g Ley 11.35
1 Markus Eliassen 2011 Bragdið
2 Jákup Fossá 2011 Treysti
3 Benjamin Johansen Havn 2011 Treysti
4 Josias Hvannastein 2010 Treysti
5 Kristjan Róksson 2011 Hvirlan
6 Rúnar Askham Sigurðsson 2011 Treysti
7 Jógvan Ziska Simonsen 2010 Hvirlan
8 Rói Thomassen 2010 Hvirlan
9 Bogi Samson Vang 2010 Bragdið
10 Óli M. Vang 2010 Bragdið
11 Robert Vilhelmsen 2011 Bragdið
Geil Gentur 14-15 – 800m Ley 11.40
1 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
2 Bjørt Askham Sigurðsson 2004 Treysti
3 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
Geil Gentur 16-17 – 800m Ley 11.40
4 Maria Biskopstø 2002 Treysti
5 Sólvá Askham Sigurðsson 2002 Treysti
Dreingir 14-15 – Hamarkast 4 kg Ley 11.40
1 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
Dreingir 16-17 – Hamarkast 5 kg Ley 11.40
1 Miso Buha 2003 Hvirlan
Dreingir 18-19 – Hamarkast 6 kg Ley 11.40
1 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Gentur 8-9 – Longdarlop Ley 11.45
1 Jennhild Lydersen 2010 Treysti
2 Sigrið Hansdóttir 2010 Bragdið
3 Durita Davidsen 2011 Treysti
4 Rannvá Ryan 2010 Treysti
Gentur 10-11 – 600m Ley 11.50
1 Elena Ellindsdóttir 2008 Hvirlan
2 Kára Askham Sigurðsson 2009 Treysti
3 Tabita Hvannastein 2008 Treysti
Dreingir 12-13 – 600m Ley 12.00
1 Rúni Samsson Vang 2006 Bragdið
Gentur 14-15 – Hamarkast 3 kg Ley 12.00
1 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
2 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
Dreingir 10-11 – Longdarlop (sona) Ley 12.05
1 Terji Dal Christiansen 2008 Hvirlan
2 Óðin Jógvansson Glerfoss 2008 Bragdið
3 Torbjørn Holm Lund 2008 Bragdið
4 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið
Gentur 12-13 – 600m Ley 12.10
1 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
2 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
Gentur 10-11 – Bóltkast 145 g Ley 12.10
1 Kára Askham Sigurðsson 2009 Treysti
2 Natalia Lydersen 2008 Treysti
Geil Dreingir 14-15 – 800m Ley 12.20
2 Bjarti Samson Vang 2005 Bragdið
3 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
Geil Dreingir 18-19 – 800m Ley 12.20
4 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Dreingir 8-9 ár – Longdarlop (sona) Ley 12.25
1 Bogi Samson Vang 2010 Bragdið
2 Eyðun Ellindsson 2011 Hvirlan
3 Jákup Fossá 2011 Treysti
4 Jógvan Ziska Simonsen 2010 Hvirlan
5 Kristjan Róksson 2011 Hvirlan
6 Markus Eliassen 2011 Bragdið
7 Oddmar Olsen 2010 Hvirlan
8 Óli M. Vang 2010 Bragdið
9 Robert Vilhelmsen 2011 Bragdið
10 Rói Thomassen 2010 Hvirlan
11 Rúnar Askham Sigurðsson 2011 Treysti
Gentur 16-17 – Spjótkast 500 g Ley 12.30
1 Bjørg Jensen 2003 Bragdið
2 Elin Niclasen 2003 Hvirlan
Gentur 18-19 – Spjótkast 600 g Ley 12.30
1 Sunniva Bogadóttir 2001 Hvirlan
2 Jóhanna Óladóttir Joensen 2001 Hvirlan
3 Guðrið K. Petersen 2000 Hvirlan
4 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
5 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
Dreingir 10-11 – 600m finala Ley 12.35
1 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið
2 Óðin Jógvansson Glerfoss 2008 Bragdið
3 Terji Dal Christiansen 2008 Hvirlan
Dreingir 12-13 – 4x100m boðrenning Ley 12.50
Gentur 12-13 – 4x100m boðrenning Ley 13.00
Gentur 10-11 – Longdarlop (sona) Ley 13.00
1 Elena Ellindsdóttir 2008 Hvirlan
2 Gabriella Vang 2008 Bragdið
3 Heiða Jacobsen 2008 Bragdið
4 Helena Holm Lund 2008 Bragdið
5 Kára Askham Sigurðsson 2009 Treysti
6 Katrin Streymoy Sahin-skjalm 2008 Bragdið
7 Katrin Streymoy Sahin-skjalm 2008 Bragdið
8 Lív Neshamar 2008 Hvirlan
9 Natalia Lydersen 2008 Treysti
10 Tita Mads 2008 Bragdið
Dreingir 12-13 – Spjótkast 400 g Ley 13.10
1 Aron Mikkelsen 2007 Hvirlan
Dreingir 14-15 – Spjótkast 600 g Ley 13.10
1 Bjarti Samson Vang 2005 Bragdið
2 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
Dreingir 16-17 – Spjótkast 700g Ley 13.10
1 Miso Buha 2003 Hvirlan
Dreingir 18-19 – Spjótkast 800 g Ley 13.10
1 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Dreingir 10-11 – 4x100m boðrenning Ley 13.15
Gentur 16-17 – Longdarlop Ley 13.30
1 Bjørg Jensen 2003 Bragdið
Gentur 18-19 – Longdarlop Ley 13.30
1 Guðrið K. Petersen 2000 Hvirlan
2 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
3 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
4 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
Gentur 12-13 – Spjókast 400 g Ley 13.35
1 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
2 Jóhanna Pedersen 2006 Hvirlan
3 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
Gentur 14-15 – Spjótkast 500 g Ley 13.35
1 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
2 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
3 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
Gentur 10-11 – 4x100m boðrenning Ley 13.45
Dreingir 16-17 – Longdarlop Ley 14.00
1 Miso Buha 2003 Hvirlan
Dreingir 18-19 – Longdarlop Ley 14.00
Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Gentur 14-19 – 4x100m boðrenning Ley 14.15
Dreingir 14-19 – 4x100m boðrenning Ley 14.30

 

Startlistar FM ung sunnudagin 1. sept. 2019 á Tórsbreyt
Geil Gentur 8-9 – 60m finala Sun 13.00
1 Jennhild Lydersen 2010 Treysti
2 Debora Hvannastein 2011 Treysti
3 Sigrið Hansdóttir 2010 Bragdið
4 Rannvá Ryan 2010 Treysti
5 Durita Davidsen 2011 Treysti
Gentur 16-17 – Trístøkk Sun 13.00
1 Bjørg Jensen 2003 Bragdið
2 Maria Biskopstø 2002 Treysti
Gentur 18-19 – Trístøkk Sun 13.00
1 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
2 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
3 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
4 Guðrið K. Petersen 2000 Hvirlan
Dreingir 12-13 – Kúlustoyt 3 kg Sun 13.00
1 Rúni Samsson Vang 2006 Bragdið
2 Aron Mikkelsen 2007 Hvirlan
Dreingir 14-15 – Kúlustoyt 4 kg Sun 13.00
1 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
2 Bjarti Samson Vang 2005 Bragdið
Dreingir 16-17 – Kúlustoyt 5 kg Sun 13.00
1 Miso Buha 2003 Hvirlan
Dreingir 18-19 – Kúlustoyt 6 kg Sun 13.00
1 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Geil Dreingir 8-9 ár – 60m finala Sun 13.10
1
2
3
4
5
6
Geil Gentur 10-11 – 60m finala Sun 13.15
1
2
3
4
5
6
Geil Dreingir 10-11 – 60m finala Sun 13.25
2 Torbjørn Holm Lund 2008 Bragdið
3 Óðin Jógvansson Glerfoss 2008 Bragdið
4 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið
5 Terji Dal Christiansen 2008 Hvirlan
Geil Gentur 12-13 – 80m finala Sun 13.30
2 Jóhanna Pedersen 2006 Hvirlan
3 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
4 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
Dreingir 16-17 – Trístøkk Sun 13.35
1 Miso Buha 2003 Hvirlan
Dreingir 18-19 – Trístøkk Sun 13.35
Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Gentur 8-9 – Kúlustoyt 2 kg Sun 13.35
1 Rannvá Ryan 2010 Treysti
2 Sigrið Hansdóttir 2010 Bragdið
3 Jennhild Lydersen 2010 Treysti
4 Durita Davidsen 2011 Treysti
Gentur 10-11 – Kúlustoyt 2 kg Sun 13.35
1 Natalia Lydersen 2008 Treysti
2 Kára Askham Sigurðsson 2009 Treysti
3 Helena Holm Lund 2008 Bragdið
Geil Dreingir 12-13 – 80m Sun 13.40
3 Rúni Samsson Vang 2006 Bragdið
Geil Gentur 14-15 – 100m finala Sun 13.45
2 Bjørt Askham Sigurðsson 2004 Treysti
3 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
4 Arina Ludvig Michelsen 2005 Bragdið
Dreingir 14-15 – 100m finala Sun 13.55
2 Bjarti Samson Vang 2005 Bragdið
3 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
4 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
Dreingir 8-9 ár – Kúlustoyt 2 kg Sun 13.55
1 Jógvan Ziska Simonsen 2010 Hvirlan
2 Bogi Samson Vang 2010 Bragdið
3 Robert Vilhelmsen 2011 Bragdið
4 Jákup Fossá 2011 Treysti
5 Rúnar Askham Sigurðsson 2011 Treysti
6 Óli M. Vang 2010 Bragdið
7 Rói Thomassen 2010 Hvirlan
Geil Gentur 16-17 – 100m finala Sun 14.00
1 Sólvá Askham Sigurðsson 2002 Treysti
2 Bjørg Jensen 2003 Bragdið
Geil Gentur 18-19 – 100m Sun 14.00
3 Guðrið K. Petersen 2000 Hvirlan
4 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið
5 Teresa F. Bláhamar 2001 Bragdið
Gentur 12-13 – Longdarlop (sona) Sun 14.00
1 Beinta Debes 2007 Hvirlan
2 Jóhanna Pedersen 2006 Hvirlan
3 Petersen 2007 Roysnið
4 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
5 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
Geil Dreingir 16-17 – 100m finala Sun 14.10
2 Miso Buha 2003 Hvirlan
3 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið
Geil Dreingir 18-19 – 100m finala Sun 14.10
4 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Dreingir 10-11 – Kúlustoyt 2 kg Sun 14.15
1 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið
2 Terji Dal Christiansen 2008 Hvirlan
3 Óðin Jógvansson Glerfoss 2008 Bragdið
Gentur 8-9 – 400m Sun 14.25
1 Sigrið Hansdóttir 2010 Bragdið
2 Debora Hvannastein 2011 Treysti
3 Durita Davidsen 2011 Treysti
4 Rannvá Ryan 2010 Treysti
Gentur 14-15 – Longdarlop Sun 14.25
1 Arina Ludvig Michelsen 2005 Bragdið
2 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
3 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
4 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
Dreingir 8-9 ár – 400m finala Sun 14.30
1 Andrias Samuelsen 2010 Treysti
2 Kristjan Róksson 2011 Hvirlan
3 Jákup Fossá 2011 Treysti
4 Oddmar Olsen 2010 Hvirlan
5 Josias Hvannastein 2010 Treysti
6 Robert Vilhelmsen 2011 Bragdið
7 Bogi Samson Vang 2010 Bragdið
8 Óli M. Vang 2010 Bragdið
9 Rói Thomassen 2010 Hvirlan
10 Rúnar Askham Sigurðsson 2011 Treysti
Gentur 16-17 – Kúlustoyt 3 kg Sun 14.30
1 Bjørg Jensen 2003 Bragdið
2 Elin Niclasen 2003 Hvirlan
Gentur 18-19 – Kúlustoyt 4 kg Sun 14.30
1 Lydia Simonsen 2001 Hvirlan
2 Sunniva Bogadóttir 2001 Hvirlan
3 Jóhanna Óladóttir Joensen 2001 Hvirlan
4 Guðrið K. Petersen 2000 Hvirlan
5 Helena Svabo Ziska 2001 Hvirlan
Geil Gentur 10-11 – 300m riðil 1 Sun 14.40
2 Katrin Streymoy Sahin-skjalm 2008 Bragdið
3 Kára Askham Sigurðsson 2009 Treysti
4 Gabriella Vang 2008 Bragdið
Geil Gentur 10-11 – 300m riðil 2 Sun 14.45
1 Helena Holm Lund 2008 Bragdið
2 Tabita Hvannastein 2008 Treysti
3 Natalia Lydersen 2008 Treysti
4 Elena Ellindsdóttir 2008 Hvirlan
5 Tita Mads 2008 Bragdið
Dreingir 14-15 – Longdarlop Sun 14.45
1 Bjarti Samson Vang 2005 Bragdið
2 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
3 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
Geil Dreingir 10-11 – 300m finala Sun 14.55
2 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið
3 Óðin Jógvansson Glerfoss 2008 Bragdið
4 Terji Dal Christiansen 2008 Hvirlan
Geil Gentur 12-13 – 300m Sun 15.00
2 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
3 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
4 Petersen 2007 Roysnið
5 Jóhanna Pedersen 2006 Hvirlan
Geil Gentur 14-15 – 300m Sun 15.10
2 Bjørt Askham Sigurðsson 2004 Treysti
3 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
4 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
Dreingir 12-13 – 300m Sun 15.15
5 Rúni Samsson Vang 2006 Bragdið
Dreingir 14-15 – 300m finala Sun 15.15
3 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið
4 Jónas Isaksen 2005 Bragdið
Gentur 12-13 – Kúlustoyt 2 kg Sun 15.15
1 Jóhanna Pedersen 2006 Hvirlan
2 Lisa Tummasardóttir Venned 2007 Treysti
3 Brá Zakariasardóttir 2007 Bragdið
4 Beinta Debes 2007 Hvirlan
5 Petersen 2007 Roysnið
Geil Gentur 16-17 – 400m Sun 15.25
2 Bjørg Jensen 2003 Bragdið
3 Maria Biskopstø 2002 Treysti
4 Sólvá Askham Sigurðsson 2002 Treysti
Dreingir 18-19 – 400m Sun 15.30
Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan
Gentur 14-15 – Kúlustoyt 3 kg Sun 15.35
2 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti
3 Børka Berg Jørgensen 2004 Hvirlan
4 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan
8-9 – 4x200m blandað boðrenning Sun 15.40
10-11 – 4x200m blandað boðrenning Sun 15.50
12-13 – 4x200m blandað boðrenning Sun 16.00
Dreingir 14-19 – 1.000m boðrenning Sun 16.10
Gentur 14-19 – 1.000m boðrenning Sun 16.00

 

Skriva viðmerking

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*