Støðurnar í Betri Stórkappingini áðrenn seinasta umfar

Skrivað hevur

Her eru allar støðurnar í teimum ymsu aldurbólkunum áðrenn triðja og seinasta umfar í Betri Stórkappingini, sum verður hildið á Tórsbreyt leygardagin kl. 12.30. Sum tað sást, so verða tað fleiri spennandi kappingar, har als onki er avgjørt enn. Vinnarin í hvørji kapping fær 10 stig, nr. tvey fær 9 stig osv.

 

Dreingir 8-9 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Jákup Fossá 2011 Treysti 10 9 19
2 Robert Róason Vilhelmsen 2011 Bragdið 9 8 17
3 Sigfríður T Venned 2012 Treysti 8 6 14
4 Jákup Thomsen 2012 Treysti 10 10
5 Markus Eliassen 2011 Bragdið 6 3 9
6 Símun Sunnvardsson Andreasen 2012 Treysti 7 1 8
7 Kristjan Róksson 2011 Hvirlan 7 7
8 Rókur Reginson 2011 Onki felag 5 5
9 Bjarni Bogason Enni 2012 Bragdið 4 4
10 Eyðun E. Olsen 2011 Hvirlan 2 2
Dreingir 8-9 ár – miðteinar SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Sigfríður T Venned 2012 Treysti 10 5 15
2 Jákup Fossá 2011 Treysti 9 4 13
3 Símun Sunnvardsson Andreasen 2012 Treysti 7 6 13
4 Robert Róason Vilhelmsen 2011 Bragdið 8 3 11
5 Kristjan Róksson 2011 Hvirlan 10 10
6 Jákup Thomsen 2012 Treysti 9 9
7 Markus Eliassen 2011 Bragdið 6 2 8
8 Rókur Reginson 2011 Onki felag 8 8
9 Bjarni Bogason Enni 2012 Bragdið 7 7
Dreingir 8-9 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Eyðun E. Olsen 2011 Hvirlan 10 7 17
2 Sigfríður T Venned 2012 Treysti 9 6 15
3 Jákup Fossá 2011 Treysti 8 5 13
4 Robert Róason Vilhelmsen 2011 Bragdið 7 4 11
5 Jákup Thomsen 2012 Treysti 10 10
6 Kristjan Róksson 2011 Hvirlan 9 9
7 Símun Sunnvardsson Andreasen 2012 Treysti 6 3 9
8 Rókur Reginson 2011 Onki felag 8 8
9 Markus Eliassen 2011 Bragdið 5 2 7
Dreingir 8-9 ár -kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Jákup Fossá 2011 Treysti 10 9 19
2 Símun Sunnvardsson Andreasen 2012 Treysti 8 8 16
3 Robert Róason Vilhelmsen 2011 Bragdið 7 6 13
4 Markus Eliassen 2011 Bragdið 6 5 11
5 Jákup Thomsen 2012 Treysti 10 10
6 Sigfríður T Venned 2012 Treysti 9 9
7 Bjarni Bogason Enni 2012 Bragdið 7 7
8 Kristjan Róksson 2011 Onki felag dns 0
9 Rókur Reginson 2011 Onki felag dns 0
Gentur 8-9 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Debora Hvannastein 2011 Treysti 10 10 20
2 Ró Apolonia Hansdóttir 2012 Bragdið 9 7 16
3 Heidi Jacobsen 2011 Treysti 7 8 15
4 Petrina T Venned 2011 Treysti 8 3 11
5 Durita Davidsen 2011 Treysti 5 6 11
6 Andrea Heinadóttir 2011 Frælsi 9 9
7 Nanna á Fløtti Syderbø 2011 Treysti 4 4 8
8 Eva Í Lon 2012 Bragdið 6 0 6
9 Monika Vang 2011 Bragdið 5 5
10 Vera Lilja H. Róadóttir 2012 Bragdið 2 2
11 Maja Ó. Lamhauge 2011 Treysti 1 1
12 Helena í Skorini 2011 Onki felag 0 0
Gentur 8-9 ár – miðteinar SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Debora Hvannastein 2011 Treysti 10 10 20
2 Durita Davidsen 2011 Treysti 8 9 17
3 Heidi Jacobsen 2011 Treysti 9 9
4 Maja Ó. Lamhauge 2011 Treysti 8 8
5 Ró Apolonia Hansdóttir 2012 Bragdið 7 dns 7
6 Helena í Skorini 2011 Onki felag 7 7
7 Monika Vang 2011 Bragdið 6 6
8 Eva Í Lon 2012 Bragdið 6 dns 6
9 Andrea Heinadóttir 2011 Frælsi dns 0
Gentur 8-9 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Durita Davidsen 2011 Treysti 8 9 17
2 Nanna á Fløtti Syderbø 2011 Treysti 10 7 17
3 Ró Apolonia Hansdóttir 2012 Bragdið 9 6 15
4 Heidi Jacobsen 2011 Treysti 7 8 15
5 Helena í Skorini 2011 Onki felag 10 10
6 Debora Hvannastein 2011 Treysti 5 2 7
7 Eva Í Lon 2012 Bragdið 6 dns 6
8 Petrina T Venned 2011 Treysti 4 1 5
9 Andrea Heinadóttir 2011 Frælsi 5 5
10 Vera Lilja H. Róadóttir 2012 Bragdið 4 4
11 Maja Ó. Lamhauge 2011 Treysti 3 3
Gentur 8-9 ár – kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Durita Davidsen 2011 Treysti 7 9 16
2 Heidi Jacobsen 2011 Treysti 9 6 15
3 Ró Apolonia Hansdóttir 2012 Bragdið 10 3 13
4 Nanna á Fløtti Syderbø 2011 Treysti 5 8 13
5 Andrea Heinadóttir 2011 Frælsi 10 10
6 Eva Í Lon 2012 Bragdið 8 2 10
7 Helena í Skorini 2011 Onki felag 7 7
8 Petrina T Venned 2011 Treysti 6 6
9 Maja Ó. Lamhauge 2011 Treysti 5 5
10 Debora Hvannastein 2011 Treysti 4 4

 

Dreingir 10-11 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið 10 10 20
2 Óli M. Vang 2010 Bragdið 9 9 18
3 Bogi Vang 2010 Bragdið 8 7 15
4 Josias Hvannastein 2010 Treysti 7 6 13
5 Dánjal Olsen 2010 Hvirlan 8 8
6 Jóhan á Fløtti Syderbø 2009 Treysti dns 0
Dreingir 10 -11 ár – miðteinar SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið 10 10 20
2 Óli M. Vang 2010 Bragdið 9 9 18
3 Josias Hvannastein 2010 Treysti 8 7 15
4 Bogi Vang 2010 Bragdið 7 8 15
Dreingir 10-11 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið 10 9 19
2 Óli M. Vang 2010 Bragdið 8 10 18
3 Bogi Vang 2010 Bragdið 9 1 10
4 Jóhan á Fløtti Syderbø 2009 Treysti 1 1
Dreingir 10-11 ár – kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Óli M. Vang 2010 Bragdið 10 9 19
2 Axel Holm Simonsen 2009 Bragdið 9 10 19
3 Josias Hvannastein 2010 Treysti 8 7 15
4 Bogi Vang 2010 Bragdið 7 5 12
5 Dánjal Olsen 2010 Hvirlan 8 8
6 Jóhan á Fløtti Syderbø 2009 Treysti 6 6
Gentur 10-11 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Sigrið Hansdóttir 2010 Bragdið 10 10 20
2 Rannvá Ryan 2010 Treysti 9 8 17
3 Jennhild Lydersen 2010 Treysti 8 7 15
4 Heiðrún Bogadóttir Enni 2010 Bragdið 9 9
5 Mia Ásadottir 2010 Hvirlan 6 6
6 Josefina Ó. Lamhauge 2009 Treysti 5 5
Gentur 10-11 ár – miðteinar SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Sigrið Hansdóttir 2010 Bragdið 10 10 20
2 Rannvá Ryan 2010 Treysti 9 8 17
3 Heiðrún Bogadóttir Enni 2010 Bragdið 9 9
Gentur 10-11 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Sigrið Hansdóttir 2010 Bragdið 10 10 20
2 Heiðrún Bogadóttir Enni 2010 Bragdið 9 9
3 Jennhild Lydersen 2010 Treysti 9 9
4 Rannvá Ryan 2010 Treysti 8 8
Gentur 10-11 ár – kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Sigrið Hansdóttir 2010 Bragdið 10 10 20
2 Rannvá Ryan 2010 Treysti 9 9 18
3 Jennhild Lydersen 2010 Treysti 8 7 15
4 Josefina Ó. Lamhauge 2009 Treysti 8 8

 

Dreingir 12-13 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Óðin J Glerfoss 2008 Bragdið 10 9 19
2 Christian Sunnvardsson Andreasen 2007 Treysti 9 8 17
3 Jógvan í Lon 2008 Bragdið 8 7 15
4 Rasmus Emil Poulsen 2008 Bragdið 10 10
5 Terji Dal Christiansen 2008 Bragdið dns 0
Dreingir 12-13 – miðteinar SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Jógvan í Lon 2008 Bragdið 9 10 19
2 Óðin J Glerfoss 2008 Bragdið 10 8 18
3 Christian Sunnvardsson Andreasen 2007 Treysti 8 7 15
4 Rasmus Emil Poulsen 2008 Bragdið 9 9
5 Terji Dal Christiansen 2008 Bragdið dns dns 0
Dreingir 12-13 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Jógvan í Lon 2008 Bragdið 10 10 20
2 Óðin J Glerfoss 2008 Bragdið 9 8 17
3 Christian Sunnvardsson Andreasen 2007 Treysti 8 9 17
4 Terji Dal Christiansen 2008 Bragdið dns dns 0
Dreingir 12-13 ár – kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Christian Sunnvardsson Andreasen 2007 Treysti 10 7 17
2 Jógvan í Lon 2008 Bragdið 8 8 16
3 Óðin J Glerfoss 2008 Bragdið 9 6 15
4 Aron Mikkelsen 2007 Hvirlan 10 10
5 Rasmus Emil Poulsen 2008 Bragdið 9 9
6 Terji Dal Christiansen 2008 Bragdið dns dns 0
Gentur 12-13 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Natalia Lydersen 2008 Treysti 10 10 20
2 Lisa T Venned 2007 Treysti 9 9 18
3 Petersen 2007 Treysti 8 8 16
4 Elena E. Olsen 2008 Hvirlan 7 7 14
5 Tabita Hvannastein 2008 Treysti 6 6 12
6 Gabriella Vang 2008 Bragdið dns 0
Gentur 12-13 ár – miðteinar SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Elena E. Olsen 2008 Hvirlan 9 10 19
2 Natalia Lydersen 2008 Treysti 10 9 19
3 Tabita Hvannastein 2008 Treysti 7 7 14
4 Petersen 2007 Treysti 6 8 14
5 Lisa T Venned 2007 Treysti 8 dns 8
Gentur 12-13 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Lisa T Venned 2007 Treysti 10 10 20
2 Petersen 2007 Treysti 9 8 17
3 Natalia Lydersen 2008 Treysti 8 9 17
4 Elena E. Olsen 2008 Hvirlan 7 7 14
Gentur 12-13 ár – kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Lisa T Venned 2007 Treysti 10 10 20
2 Petersen 2007 Treysti 9 8 17
3 Natalia Lydersen 2008 Treysti 1 9 10
4 Tabita Hvannastein 2008 Treysti 7 7

 

Dreingir 14-15 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Jónas Isaksen 2005 Bragdið 10 9 19
2 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið 10 10
3 Bjarti Vang 2005 Bragdið 8 8
4 Rúni Vang 2006 Bragdið 7 7
Dreingir 14-15 ár – miðteinar SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Jónas Isaksen 2005 Bragdið 10 10 20
2 Bjarti Vang 2005 Bragdið 9 9 18
3 Rúni Vang 2006 Bragdið 8 8 16
Dreingir 14-15 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið 10 10
2 Jónas Gunnleivsson Isaksen 2005 Bragdið 9 9
3 Bjarti Vang 2005 Bragdið 8 8
4 Rúni Vang 2006 Bragdið 7 7
Dreingir 14-15 ár – kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Eiri J. Glerfoss 2005 Bragdið 10 10
2 Jónas Gunnleivsson Isaksen 2005 Bragdið 9 9
3 Bjarti Vang 2005 Bragdið 8 8
4 Rúni Vang 2006 Bragdið 7 7
Gentur 14-15 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti 9 10 19
2 Arina Ludvig Michelsen 2005 Bragdið 8 9 17
3 Jóhanna Pedersen 2006 Hvirlan 10 dns 10
Gentur 14-15 ár – miðteinar SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti 10 10 20
2 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan 9 9 18
3 Arina Ludvig Michelsen 2005 Bragdið 8 8 16
Gentur 14-15 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Jóhanna Pedersen 2006 Hvirlan 10 9 19
2 Arina Ludvig Michelsen 2005 Bragdið 9 10 19
3 Vibeka Sivertsen 2005 Treysti 8 dns 8
Gentur 14-15 ár – kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Kristina Verlandsdóttir Hayfield 2005 Hvirlan 10 10 20
2 Jóhanna Pedersen 2006 Hvirlan 9 9 18
3 Arina Ludvig Michelsen 2005 Bragdið 8 8

 

Dreingir 16-17 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Miso Buha 2003 Hvirlan 10 10 20
Dreingir 16-17 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Miso Buha 2003 Hvirlan 10 10 20
Gentur 16-17 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Bára J Glerfoss 2003 Bragdið 10 10 20
2 Bjørg Djurhuus Jensen 2003 Bragdið 9 9 18
Gentur 16-17 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Bára J Glerfoss 2003 Bragdið 10 10 20
2 Bjørg Djurhuus Jensen 2003 Bragdið 9 9 18
Gentur 16-17 ár – kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Elin Niclasen 2003 Hvirlan 10 10 20
2 Bjørg Djurhuus Jensen 2003 Bragdið 9 9 18

 

Dreingir 18-19 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Tummas Sjóvará 2002 Bragdið 9 10 19
2 Leon Johannesen 2002 Bragdið 8 8 16
3 Sveinur Silvurstein 2002 Bragdið 7 9 16
4 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið 10 10
Dreingir 18-19 ár – miðtein SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Tummas Sjóvará 2002 Bragdið 10 10 20
2 Leon Johannesen 2002 Bragdið 9 8 17
3 Sveinur Silvurstein 2002 Bragdið 9 9
Dreingir 18-19 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Andreas Bjarnastein Antoft 2002 Bragdið 10 10 20
Dreingir 18-19 ár – kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Leon Johannesen 2002 Bragdið 10 9 19
2 Sveinur Silvurstein 2002 Bragdið 9 10 19
Gentur 18-19 ár – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Oddvør Josephsen 2001 Treysti 10 9 19
2 Maria Biskopstø 2002 Treysti 8 10 18
3 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið 9 8 17
4 Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar 2001 Bragdið 7 7 14
Gentur 18-19 ár – miðtein SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Oddvør Josephsen 2001 Treysti 9 10 19
2 Maria Biskopstø 2002 Treysti 10 dns 10
Gentur 18-19 ár – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið 9 10 19
2 Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar 2001 Bragdið 8 9 17
3 Maria Biskopstø 2002 Treysti 10 dns 10
Gentur 18-19 ár – kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Lydia Simonsen 2001 Hvirlan 10 10 20
2 Elisabet Holm Simonsen 2001 Bragdið 9 9
3 Sunniva Bogadóttir 2001 Hvirlan nm 0

 

Menn – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan 9 10 19
2 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan 10 dns 10
Menn – miðtein SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan 10 10 20
2 Júst í Túni 1986 Treysti 9 9 18
Menn – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Tórur Mortensen 1998 Hvirlan 10 10 20
2 Dánjal Dahl Ljósheim 2000 Hvirlan dns 0
Kvinnur – spurt SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið 9 10 19
2 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið 10 DNS 10
Kvinnur – miðtein SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Rebekka Fuglø 1993 Treysti 10 dns 10
Kvinnur – lop SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið 10 dns 10
Kvinnur – kast SK-1 SK-2 SK-3 Samlað
1 Guðrið K. Petersen 2000 Hvirlan 10 9 19
2 Karin Holm Simonsen 1999 Bragdið 10 10
3 Margit Weihe Fríðmundsdóttir 1999 Bragdið dns 0

Comments are closed.